Swiatgwiazd.pl
Czy Małgorzata Socha ma męża?

Instagram.com malgosiasocha

Czy Małgorzata Socha ma męża?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Małgorzata Socha jest bodaj jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda jednak rzadko zdradza informacje na swój temat, dlatego też wielu fanów zastanawia się, czy ma męża.

Małgorzata Socha, mimo ogromnej popularności, nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Nie publikuje w social mediach zdjęć swoich dzieci, a na wszelkie imprezy branżowe wybiera się zazwyczaj sama. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy celebrytka ma męża.

Gwiazda „Przyjaciółek” jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, którego poznała jako 16-latka. On miał wtedy 19 lat. Młoda aktorka wypoczywała podczas turnusu na plaży i od razu zwróciła uwagę na przystojnego ratownika. Jak sama przyznaje, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Okazało się, że pochodzą z innych miejscowości (ona mieszkała w Warszawie, on w Pile) jednak to nie powstrzymało ich przed rozwijaniem znajomości. Utrzymywali kontakt korespondencyjny i telefoniczny.

Relacje jednak nieco się oziębiły, gdy oboje poszli na studia. Małgorzata Socha ponoć nawet nie myślała, że wezmą ślub, jednak gdy Krzysztof przeprowadził się do stolicy zaczęli odbudowywać swój związek. Wtedy wszelkie wątpliwości opuściły gwiazdę.

- Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu – wspominała w rozmowie z „Twoim stylem”.

Krzysztof Wiśniewski stroni od mediów. Ukończył politechnikę i obecnie pracuje jako inżynier. Jego pasją jest bieganie. Brał udział w maratonach w Nowym Jorku i Londynie. Razem z mają troje dzieci, Zosię, Basię i Stanisława.

Jak wyznała w wywiadzie dla „Twojego stylu”, mąż zajmuje się sprawami finansowymi w ich związku, jak płacenie rachunków. Ona z kolei dba o ognisko domowe i swoją karierę.

- Kobiety są wielozadaniowe. Mamy życie zawodowe, jesteśmy matkami, żonami, organizatorkami życia domowego, takie zwykłe rzeczy sprawiają, że czujemy się potrzebne – mówiła w rozmowie z Vivą.

Aktorka czasem wstawia na Instagrama zdjęcia, na których można zobaczyć ich ukochanego, czasem towarzyszy jej także na czerwonym dywanie, jednak oboje cenią swoją prywatność i nie chcą zbyt wiele ujawniać publicznie.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >