Swiatgwiazd.pl
DDTVN EN

TRICOLORS/East News

Czy w programie "Dzień Dobry TVN" pojawi się nowa prowadząca?

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Ewa Drzyzga, razem z Agnieszką Woźniak-Starak, prowadzi "Dzień dobry TVN", popularny program śniadaniowy. Ostatnio Ewa zapozowała do zdjęcia, które pojawiło się na oficjalnym Instagramie programu z inną dziennikarką. Czy to oznacza, że śniadaniówka zyska nową prowadzącą?

  • Prowadzący "Dzień dobry TVN" często się zmieniają

  • Ewa Drzyzga zapozowała do Zdjęcia z Agatą Młynarską

  • Czy Agata dołączy do DDTVN?

"Dzień dobry TVN" to absolutny hit stacji i ulubiony program śniadaniowy telewidzów. Popularne twarze prowadzących goszczą na naszych ekranach już 16 lat, choć skład redakcji się wielokrotnie zmieniał. Początkowo weekendowy program zmienił częstotliwość nadawania i poza wakacjami możemy cieszyć się DDTVN codziennie!

"Dzień dobry TVN" – hit stacji

W ubiegłym roku do pracy w mediach powróciła Agnieszka Woźniak-Starak. Długo żyła w cieniu po śmierci swojego męża. Teraz ma swoją audycję radiową i razem z Ewą Drzyzgą prowadzi "Dzień dobry TVN". Dziennikarki tworzą pierwszy żeński duet w tym programie.

Właśnie za sprawą Ewy Drzyzgi powstało zamieszanie. Prezenterka zapozowała do zdjęcia z Agatą Młynarską. Kobiety stoją obok siebie na plaży w Warszawie w letnich, zwiewnych sukienkach.

Fani DDTVN od razu zaczęli podejrzewać, że Agata zostanie nową prowadzącą popularnej śniadaniówki i powstanie kolejny żeński team. Dopytywali o tę kwestię w komentarzach:

– Ale to byłaby fajna para prowadzących!

– Czy Pani Agata dołączy na stałe do obsady DDTVN? :)

– Panie powinny być duetem w TV, dwie osobowości telewizyjne, duże doświadczenie dziennikarskie, duża charyzma u każdej, myślę, że dawałybyście sobie nawzajem dużo energii, dwa charaktery, podwójna moc i dobrze razem wyglądacie.

J Żyła EN

Justyna Żyła dodała poruszający wpis dotyczący dzieci

CZYTAJ DALEJ

Nowa prowadząca "Dzień dobry TVN"?

Agata Młynarska wydawałaby się świetną kandydatką do prowadzenia programu. Ma niemałe doświadczenie! Zdobywała je na początku swojej kariery w TVP, później w Polsacie, skąd szybko przeskoczyła do TVN. W czasie pandemii przeniosła się do internetu, by tam przeprowadzać inspirujące wywiady z gwiazdami pod hasłem "Agata Się Kręci", które nawiązywało do prowadzonego przez nią wcześniej programu "Świat Się Kręci".

Okazuje się, że zdjęcie to jedynie niewinna pamiątka z planu. Agata i Ewa razem współpracowały nad programem. Sama dziennikarka skomentowała zdjęcie na Instagramie "Dzień dobry TVN":

– Wspaniale nam się razem ambasadorowało przy programach o zdrowiu dla TVN. Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi z Ewą jeszcze się skrzyżują :)

Choć wydaje się, że Agata zdementowała plotki o jej rzekomym pojawieniu się w roli prowadzącej śniadaniówkę, zostawiła fanom cień nadziei.

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >