Swiatgwiazd.pl
DDTVN EN

TRICOLORS/East News

Czy w programie "Dzień Dobry TVN" pojawi się nowa prowadząca?

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Ewa Drzyzga, razem z Agnieszką Woźniak-Starak, prowadzi "Dzień dobry TVN", popularny program śniadaniowy. Ostatnio Ewa zapozowała do zdjęcia, które pojawiło się na oficjalnym Instagramie programu z inną dziennikarką. Czy to oznacza, że śniadaniówka zyska nową prowadzącą?

  • Prowadzący "Dzień dobry TVN" często się zmieniają

  • Ewa Drzyzga zapozowała do Zdjęcia z Agatą Młynarską

  • Czy Agata dołączy do DDTVN?

"Dzień dobry TVN" to absolutny hit stacji i ulubiony program śniadaniowy telewidzów. Popularne twarze prowadzących goszczą na naszych ekranach już 16 lat, choć skład redakcji się wielokrotnie zmieniał. Początkowo weekendowy program zmienił częstotliwość nadawania i poza wakacjami możemy cieszyć się DDTVN codziennie!

"Dzień dobry TVN" – hit stacji

W ubiegłym roku do pracy w mediach powróciła Agnieszka Woźniak-Starak. Długo żyła w cieniu po śmierci swojego męża. Teraz ma swoją audycję radiową i razem z Ewą Drzyzgą prowadzi "Dzień dobry TVN". Dziennikarki tworzą pierwszy żeński duet w tym programie.

Właśnie za sprawą Ewy Drzyzgi powstało zamieszanie. Prezenterka zapozowała do zdjęcia z Agatą Młynarską. Kobiety stoją obok siebie na plaży w Warszawie w letnich, zwiewnych sukienkach.

Fani DDTVN od razu zaczęli podejrzewać, że Agata zostanie nową prowadzącą popularnej śniadaniówki i powstanie kolejny żeński team. Dopytywali o tę kwestię w komentarzach:

– Ale to byłaby fajna para prowadzących!

– Czy Pani Agata dołączy na stałe do obsady DDTVN? :)

– Panie powinny być duetem w TV, dwie osobowości telewizyjne, duże doświadczenie dziennikarskie, duża charyzma u każdej, myślę, że dawałybyście sobie nawzajem dużo energii, dwa charaktery, podwójna moc i dobrze razem wyglądacie.

J Żyła EN

Justyna Żyła dodała poruszający wpis dotyczący dzieci

CZYTAJ DALEJ

Nowa prowadząca "Dzień dobry TVN"?

Agata Młynarska wydawałaby się świetną kandydatką do prowadzenia programu. Ma niemałe doświadczenie! Zdobywała je na początku swojej kariery w TVP, później w Polsacie, skąd szybko przeskoczyła do TVN. W czasie pandemii przeniosła się do internetu, by tam przeprowadzać inspirujące wywiady z gwiazdami pod hasłem "Agata Się Kręci", które nawiązywało do prowadzonego przez nią wcześniej programu "Świat Się Kręci".

Okazuje się, że zdjęcie to jedynie niewinna pamiątka z planu. Agata i Ewa razem współpracowały nad programem. Sama dziennikarka skomentowała zdjęcie na Instagramie "Dzień dobry TVN":

– Wspaniale nam się razem ambasadorowało przy programach o zdrowiu dla TVN. Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi z Ewą jeszcze się skrzyżują :)

Choć wydaje się, że Agata zdementowała plotki o jej rzekomym pojawieniu się w roli prowadzącej śniadaniówkę, zostawiła fanom cień nadziei.

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >