Swiatgwiazd.pl
Czy Wiktoria Gąsiewska jest z Adamem Zdrójkowskim?

instagram.com/wiktoria_gasiewska

Czy Wiktoria Gąsiewska jest z Adamem Zdrójkowskim?

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Czy Wiktoria Gąsiewska jest z Adamem Zdrójkowskim? Para nagle przestała się ze sobą pokazywać, a także oboje stronili od komentarzy na swój temat.

Czy Wiktoria Gąsiewska jest z Adamem Zdrójkowskim? Chociaż początkowo ochoczo pokazywali swoją miłość, od kilku miesięcy fani podejrzewają, że mogło dojść do zerwania. Post młodego aktora rozwiał wątpliwości.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam i Wiktoria to jedna z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie “Rodzinki.pl”, gdzie również ich postaci nawiązały ze sobą bliższą relację. Oficjalne ogłoszenie związku sprawiło, że rzesza ich fanów zaczęła dynamicznie rosnąć, a oni stale brylowali na świeczniku kolorowej prasy. Razem również wystąpili w programie “Dance Dance Dance”. 

Wiktoria i Adam chętnie relacjonowali pierwsze miesiące związku i utwierdzali sympatyków w przekonaniu, że łączące ich uczucie jest naprawdę wyjątkowe. Zgodnie mówili również o wspólnej przyszłości, twierdząc, że póki co nie planują ślubu, chociaż niejednokrotnie pojawiały się spekulacje na temat zaręczyn.

Oficjalnie spotykają się od 2017 roku, ale niespodziewanie, w 2020 roku, pokazywali się razem coraz rzadziej. W mediach społecznościowych nie publikowali wspólnych zdjęć i unikali komentarzy na temat związku. Fani zdawali się wręcz przekonani, że doszło do rozstania.

Czy Wiktoria Gąsiewska jest z Adamem Zdrójkowskim?

Plotki o rozstaniu podsycał nie tylko brak wspólnych zdjęć, ale też usunięcie oznaczeń na Instagramie. Mimo wielu podjętych przez sympatyków i kolorową prasę prób odkrycia prawdy, Wiktoria i Adam wytrwale milczeli.

Przełom nastąpił dopiero w styczniu 2021 roku, gdy Adam Zdrójkowski jednym postem opublikowanym na Instagramie rozwiał wszystkie wątpliwości. Aktor zamieścił na swoim profilu kilka zdjęć z sesji z Wiktorią, potwierdzając tym samym, że nie doszło do zerwania.

Zachwyceni fani odetchnęli z ulgą. Widok zakochanych w sobie ulubieńców nie pozostawił im już żadnych wątpliwości. 

Po opublikowanym przez Adama poście para nie wróciła do regularnego dzielenia się z obserwatorami wspólnymi fotkami, zatem wszystko wskazuje na to, że tych kilka zdjęć miały być jedynie potwierdzeniem związku, a oni zdecydowali trzymać swoje życie uczuciowe zdala od prasy.

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >