Dawid Narożny Magdalena Narożna Żródło: screen instagram.com/dawidnarozny; instagram.com/madzia_pim

Dawid Narożny kolejny raz publicznie atakuje żonę. Wspomniał o komornikach

22 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Przepychanek Magdaleny Narożnej i Dawida Narożnego ciąg dalszy. Ostatnio gwiazdor disco polo kąśliwie odniósł się do słów ex-małżonki, które padły podczas jej występu na łamach telewizji śniadaniowej. Muzyk nie szczędził uszczypliwości, wspominając o spłacie domu, ironizując o przekazywaniu kolejnym osobom nazwiska "Narożny" i wreszcie atakując życie zawodowe byłej partnerki. Krótko mówiąc: działo się.

  • Niedawno Magdalena Narożna powiedziała parę słów o kulisach swojej kariery w “Dzień Dobry TVN”
  • W innym wywiadzie informowała również, że zamierza zostać przy nazwisku byłego męża
  • Obie wypowiedzi wyraźnie nie przypadły Dawidowi Narożnemu do gustu
  • Muzyk postanowił odnieść się do nich na Instagramie

Mimo iż związek Magdaleny Narożnej i Dawida Narożnego wydawał się skończony, byli partnerowi od czasu do czasu wspominają o sobie publicznie, na przykład na łamach mediów społecznościowych lub podczas udzielanych wywiadów. Nową „dramę” tym razem zapoczątkował występ wokalistki zespołu disco polo “Piękni i młodzi” w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie zgodziła się pokazać swoje cztery kąty i opowiedzieć o kulisach sukcesu, jaki odniosła w branży muzyki rozrywkowej.

Była żona Dawida Narożnego o sukcesie zawodowym

Była żona Dawida Narożnego niewątpliwie może cieszyć się dużą rozpoznawalnością. Niedawno zaprosiła do swego domu ekipę telewizji śniadaniowej TVN. Wokalistka obecnie korzysta z uroków sielskiego życia na wsi - to nie wycieczka po włościach Magdaleny Narożnej okazała się jednak punktem zapalnym dla jej byłego współmałżonka.

Ciśnienie Dawida Narożnego musiały podnieść słowa wokalistki odnoszące się między innymi do tego, w jaki sposób osiągnęła komercyjny sukces. Magdalena Narożna wyjawiła bowiem telewidzom, że do wszystkiego doszła w życiu sama.

- Doszłam do takiego miejsca w życiu, w którym jestem tylko i wyłącznie dzięki sobie. Wszystko wypracowałam własnymi rękoma. (...) Mam taki spokój duszy, spokój wewnętrzny, jestem z właściwą osobą, spełniam się jako kobieta, matka i chyba to jest najważniejsze - mówiła wokalistka „Pięknych i młodych”.

Piasek zdecydował się na intymne wyznanie. Poruszył temat miłości i związkówPiasek zdecydował się na intymne wyznanie. Poruszył temat miłości i związkówCzytaj dalej

Równie drażliwa okazała się kwestia nazwiska. O tym, dlaczego Magdalena Narożna zdecydowała się zachować nazwisko ex-partnera, mówiła parę dni temu w wywiadzie z serwisem Plotek. Okazuje się, że o sprawie przesądziły powody zawodowe i chęć rozwijania kariery ze strony wokalistki zespołu disco polo.

- Był moment, że bardzo chciałam zmienić nazwisko, ale z drugiej strony pracowałam na nie. To poważna decyzja. Jakby nie było, to nie jest początek mojej kariery, gdzie się rozwijam i mogę jeszcze nadrobić czas pod innym nazwiskiem - tłumaczyła była żona Dawida Narożnego.

Dawid Narożny nie wytrzymał. Wylał potok cierpkich słów na Instagramie

Oba incydenty sprawiły, że dla Dawida Narożnego miarka się przebrała. Muzyk postanowił bowiem wylać żale obserwatorom w mediach społecznościowych, skąd pochodzą wykorzystane w artykule zdjęcia. Choć maszerował na rodzinnym spacerze z obecną partnerką, jego myśli skupiały się na byłej żonie, na której temat rzucił parę kąśliwych słów.

- Dostałem bardzo dużo wiadomości na temat pewnego reportażu telewizji śniadaniowej o pewnej zakochanej parze, o prawie-mężu i prawie-żonie. Muszę Wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć- zaczął Dawid Narożny.

Na tym uszczypliwości się nie zakończyły. Muzyk omówił również kwestię decyzji Magdaleny Narożnej o zachowaniu nazwiska "Narożna". Kąśliwie zaproponował, by podać je również innym osobom. Miał przy tym na myśli obecnego partnera Magdaleny Narożnej, Krzysztofa Byniaka.

- A poruszając kwestię nazwiska, jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną - wpadł na pomysł członek “Pięknych i młodych”.

Dawid Narożny nie odmówił sobie również ironii, mówiąc o zdolnościach wokalnych swojej “ex”. Zasugerował, że stoi za nimi komputerowa obróbka.

-I właśnie kochani, moi drodzy i jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda - kontynuował Dawid Narożny.

DN 1

DN 2

Źródło: instagram.com/dawidnarozny

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Dzień Dobry TVN, Radio Zet

Następny artykuł