Dawid Podsiadło z okazji WOŚP Żródło: Fot. Dawid Podsiadło / Youtube

Dawid Podsiadło promuje WOŚP. Na aukcję przeznaczył ciasto

31 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Dawid Podsiadło co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oczywiste więc było, że i tym razem nie zawiedzie swoich fanów. Na tegoroczną licytację przeznaczył… ciasto, a całą aukcję promuje w rozbrajający sposób.

Tegorocznym pomysłem Dawida Podsiadły na licytację zainteresują się nie tylko fani artysty, ale i deserów. Zobaczcie niepowtarzalne wideo, które promuje akcję na WOŚP.

Dawid Podsiadło wspiera WOŚP

W tym roku Dawid Podsiadło w celu wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaoferował wylicytowanie trzech serników. W ramach całej akcji nagrał promocyjny film zatytułowany “Telezakupy Bambo”, który możecie obejrzeć poniżej artykułu.

Wraz z Klaudiuszem Sevkoviciem zachęca do zakupu swoich serników, które - jak obiecuje - samodzielnie dostarczy do osoby, która je wylicytuje. Podsiadło tłumaczy, że ciasta może dowieźć w dowolne miejsce i w dowolnym czasie.

W telezakupach autorstwa Dawida Podsiadły znajdują się charakterystyczne dla tego formatu elementy, takie jak charakterystyczny głos Rocha Siemianowskiego czy “świadectwa” zadowolonych klientów. W tych wcielili się Wojciech Fiedorczuk, Michał Kempa, Karolina Norkiewicz i Radek Kotarski.

Sylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosSylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosCzytaj dalej

- Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim - mówi Kotarski w nagraniu tak, że nie sposób mu nie uwierzyć.

Na tę chwilę kwota za serniki wynosi ponad 12 tys. zł.

29. Finał WOŚP

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem “Finał z głową”. Środki z akcji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Do licytowania są nie tylko serniki Dawida Podsiadły. Aukcje obejmują też takie atrakcje, jak uczestnictwo w próbie zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z artystami czy lekcję śpiewu i pisania piosenek u Bovskiej.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gazeta.pl

Następny artykuł