Demi Lovato opowiedziała o swoim zdrowiu Żródło: youtube.com/Demi Lovato

Słynna piosenkarka przeszła 3 udary i zawał. Usłyszała od lekarza porażające słowa

19 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Demi Lovato zdecydowała się na szczere wyznanie. 28-letnia piosenkarka zdradziła, że wskutek przedawkowania heroiny przeszła już trzy udary i zawał serca. Lekarze dawali jej zaledwie minuty. Opowieść jest częścią filmu dokumentalnego o życiu i problemach gwiazdy.

Demi Lovato otwarcie mówi o swoim uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

  • W lipcu 2018 roku piosenkarka przedawkowała heroinę i trafiła do szpitala
  • 28-latka pracuje nad filmem dokumentalnym, w którym chce podzielić się swoją historią
  • Zdradza w nim szczegóły dotyczące swoich problemów ze zdrowiem

Mimo młodego wieku Demi Lovato ma za sobą wiele trudnych momentów. Piosenkarka kilkukrotnie otarła się o śmierć, a za błędy z przeszłości będzie musiała płacić całe życie. Swoim filmem „Dancing with The Devil” chce ostrzec innych.

Demi Lovato szczerze o problemach ze zdrowiem

23 marca w serwisie YouTube ukaże się film dokumentalny, którego główną bohaterką będzie Demi Lovato. Amerykańska piosenkarka zapowiedziała premierę dokumentu na swoim profilu na Instagramie. W sieci pojawił się także pierwszy zwiastun.

28-letnia Lovato od dłuższego czasu otwarcie mówi o trudnościach, do których doprowadziły ją alkohol i narkotyki. Teraz piosenkarka zdecydowała się wystąpić w filmie, w którym ze szczegółami opowie, jak wyglądała jej historia. Opisze między innymi pobyt w szpitalu, do którego trafiła w lipcu 2018 roku.

- Demi jest przytomna i przebywa w otoczeniu rodziny, która chce podziękować wszystkim za wyrazy miłości, modlitwę oraz wsparcie. Niektóre informacje podane w mediach są nieprawdziwe. Bliscy proszą o uszanowanie prywatności i zaprzestanie spekulacji. Powrót Demi do zdrowia jest w tym momencie najważniejszy – podawała wówczas rodzina piosenkarki w komunikacie.

Nie żyje legendarny wokalista chrześcijański Carman. Zmarł w wyniku komplikacji po operacjiNie żyje legendarny wokalista chrześcijański Carman. Zmarł w wyniku komplikacji po operacjiCzytaj dalej

W oficjalnym zwiastunie „Dancing with The Devil” widać, jak Demi Lovato wraca pamięcią także do rozmów z lekarzami i diagnoz, które od nich usłyszała. Słowa specjalistów nie dawały jej zbyt wiele nadziei.

- Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli, że mam jeszcze pięć do dziesięciu minut (…) Miałam wiele żyć. Jestem jak kot, wiesz? Jestem w moim dziewiątym życiu. Jestem gotowa, aby wrócić do robienia tego, co kocham, czyli do tworzenia muzyki. Nie żyję swoim życiem dla innych ludzi, nagłówków czy komentarzy na Twitterze – mówi Lovato w zwiastunie dokumentu.

28-letnia piosenkarka cały czas uważa na siebie i stara się nie popełnić żadnego błędu. Choć – jak wspomniała – chce wrócić do tego, co kocha, wciąż z tyłu głowy ma wydarzenia z przeszłości. Przypominają jej o nich między innymi problemy zdrowotne, z którymi w dalszym ciągu się zmaga.

- Mam uszkodzenia mózgu i do dziś czuje tego skutki. Nie prowadzę samochodu, ponieważ widzę martwe punkty. Przez długi czas naprawdę ciężko było mi czytać (…) Mierzyłam się ze skutkami, a one są po to, by przypomnieć mi, co może się stać, gdy ponownie znajdę się w ciemnym miejscu – dodaje.

Kariera Demi Lovato

Demi Lovato zasłynęła jako gwiazda Disneya – zagrała w serialu „Barney & Przyjaciele” i popularnym filmie „Camp Rock”. Z czasem zaczęła także dzielić się swoim talentem wokalnym.

Dziś Demi Lovato ma na swoim koncie kilka płyt muzycznych. Wśród nich można wymienić: „Don’t Forget”, „Here We Go Again”, „Unbroken”, „Demi”, „Confident” oraz „Tell Me You Love Me”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Radio Zet

Następny artykuł