Demi Moore Żródło: eastnews & ANGELA WEISS, eastnews & STEPHANE DE SAKUTIN

Demi Moore już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania

30 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fani Demi Moore nie poznali swojej idolki. Wielu z nich wyraziło zaniepokojenie po tym, jak gwiazda wielkiego ekranu pokazała się publicznie podczas słynnego paryskiego Tygodnia Mody, gdzie zadebiutowała w roli modelki. W Internecie natychmiast zawrzało od komentarzy.

Postać Demi Moore nie jest obca entuzjastom takich filmów jak “Uwierz w ducha”, gdzie aktorka wystąpiła u boku Patricka Swayze i Whoopi Goldberg, “Chciwość” czy “Mr. Brooks”. W ostatnim czasie media znacznie bardziej interesowały się życiem prywatnym Demi Moore niż jej aktorskimi osiągnięciami. Teraz uwagę tabloidów przykuła zmiana wyglądu, jaką aktorka miała zaprezentować na wybiegu.

Fani nie poznają Demi Moore. W Internecie huczy od komentarzy

W środę cały świat znów usłyszał o Demi Moore. Aktorka pojawiła się na paryskim wybiegu, towarzysząc takim sławom jak Kate Moss czy Bella Hadid. 58-latka postanowiła spróbować swoich sił w roli modelki, idąc w pokazie Fendi.

Jak się okazuje, podobne doświadczenie było osobistym marzeniem Demi Moore. Za możliwość jego spełnienia aktorka podziękowała dyrektorowi artystycznemu damskiej kolekcji włoskiego domu mody. Gwiazda wielkiego ekranu nawet nie próbowała kryć swego entuzjazmu.

- Spełnianie nastoletniego marzenia... Dziękuję @mrkimjones za otwarcie pokazu Fendi SS21 i gratuluję pięknego i magicznego debiutu! - napisała Demi Moore na Instagramie.

Występ Demi Moore w roli modelki nie dla wszystkich jej fanów oznaczał przeżycie podobnego zachwytu. Jak twierdzi wielu komentujących, podczas pokazu aktorka nie przypominała samej siebie, przez co obserwatorzy wydarzenia nie mogli poznać swej idolki. Posypały się komentarze pełne zdziwienia i niepokoju.

- Gdyby nie podpis, nie wiedziałabym, że to Demi Moore, Nie poznałbym jej! - przekonuje jeden z komentujących na Twitterze.

W całym szumie nie zabrakło również słów krytyki oraz licznych domysłów. W sieci natychmiast narosły plotki dotyczące ewentualnej ingerencji chirurgów plastycznych w wygląd Demi Moore. Niektóre z domysłów sugerowały, że za zmianę w prezencji aktorki odpowiada przesadny makijaż.

- Ta twarz po prostu nie wygląda dobrze, nie wiem, czy to przez zabiegi, czy też wizażysta zrobił coś dziwnego… - zastanawia się jeden z internautów.

Demi Moore była trzykrotnie zamężna. Pierwsze małżeństwo aktorki z Freddiem Moore trwało w latach 1980–1985 i zostało zakończone formalnym rozwodem. W 1987 gwiazda poślubiła Bruce’a Willisa - małżeństwo rozpadło się w 2000 roku. Ostatni związek małżeński zawarła z Ashtonem Kutcherem. Trwał od 2005 do 2013 roku - podobnie jak poprzednie małżeństwa został zakończony rozwodem.

Demi Moore 1

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:


Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł