Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Klaudii Nieścior nie było na finale "Top Model", bo… dostała nowy program! Znamy szczegóły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 30.11.2023 15:28

TYLKO U NAS: Klaudii Nieścior nie było na finale "Top Model", bo… dostała nowy program! Znamy szczegóły

Dlaczego Klaudia Nieścior nie była na finale Top Model, fot. KAPIF
Dlaczego Klaudia Nieścior nie była na finale Top Model, fot. KAPIF

Dlaczego Klaudia Nieścior nie pojawiła się na finale “Top Model”? Wielu zastanawia się, co stanęło na przeszkodzie zwyciężczyni poprzedniej edycji, że zabrakło jej wśród gości honorowych tego sezonu?

Kto wygrał "Top Model 12"?

Za nami finał 12. edycji “Top Model”, który zakończył się zwycięstwem Dominika Szymańskiego. Ma 21 lat. Ukończył technikum gastronomiczne. Wychowywał się w domu dziecka, a potem w Wiosce Dziecięcej SOS w Siedlcach. W finale zmierzył się z Natalią Węgrzynowską, Sofią Konecką-Menescal i Wiktorią Dardą.

Na finale “Top Model” pojawiła się plejada gwiazd. Wśród publiczności zasiedli uczestnicy poprzednich sezonów show – m.in. Mateusz Maga, Zuzanna Kołodziejczyk, Kasia Szklarczyk i Julia Sobczyńska. Gościem honorowym odcinka była Gosia Baczyńska.

Widzowie zastanawiali się, dlaczego w finałowym odcinku zabrakło poprzedniej zwyciężczyni programu, czyli Klaudii Nieścior. Sprawdziliśmy to.

Dopiero co wygrał "Top Model", a tu coś takiego! Wideo, na którym całuje tancerza TVP właśnie obiega Polskę Joanna Krupa zdemaskowana?! Gigantyczna wpadka w finale "Top Model". Cała Polska zobaczyła TO

Dlaczego Klaudia Nieścior nie przyszła na finał "Top Model"?

Klaudia w ostatnim czasie była mniej aktywna w social mediach. Internauci zastanawiali się, czym jest to spowodowane. Niektórzy obawiali się o jej programy ze zdrowiem. Tymczasem – jak udało się dowiedzieć Światu Gwiazd – najwyżej oceniona bohaterka 11. edycji “Top Model” w czasie, gdy rozgrywał się finał kolejnego sezonu programu, była na planie innego telewizyjnego widowiska.

W jakim programie wystąpi Klaudia Nieścior?

Z naszych ustaleń wynika, że Klaudia Nieścior wystąpiła w nowym programie TVN-u i Playera, którego roboczy tytuł, to “Queen of the jungle”.

Klaudia wyleciała na plan nowego formatu Playera, w którym musiała przetrwać w dżungli w Tajlandii przez kilka dni. Poszło jej na tyle dobrze, że nie wróciła szybko do Polski. O zwycięstwo rywalizowała z Natalią Janoszek, Moniką Miller i Martą Linkiewicz – mówi Światu Gwiazd osoba z TVN-u.

Podobno program został już nakręcony, a jedną z bohaterek z najlepszym wynikiem jest Natalia Janoszek:

Uczestniczki w czwartek wylądują w Polsce. Mogę zdradzić, że świetnie poradziła sobie Natalia Janoszek, dla której będzie to chwila triumfu. Ale czy wygrała? O tym przekonamy się w dalszej części show. Premiera pod koniec tego roku, bo 27 grudnia w Playerze i dzień później na TVN7 – dodaje nasz informator.

Będziecie oglądać nowy program rozrywkowy TVN-u, który najpierw ma trafić na Playera? Oprócz Klaudii wystąpią w nim: Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Ewel0na, Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Natalia Janoszek i Ewa Piekut.

See Bloggers 2023. Klaudia Nieścior, fot. KAPIF
Klaudia Nieścior, fot. KAPIF
Klaudia Nieścior
Klaudia Nieścior, fot. KAPIF
Klaudia Nieścior
Klaudia Nieścior, fot. KAPIF