Doda z małżonkiem Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Smutnym wyznaniem Doda zapowiedziała wydanie autobiografii. „Liżę rany w samotności”

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Doda użyła mediów społecznościowych, by ogłosić wielką nowinę. Piosenkarka obwieściła, że pracuje nad autobiografią. Wieści o nadchodzącej publikacji opatrzyła wpisem pełnym smutku. Twierdzi, że jej uwypuklona w mediach twarda osobowość to jedynie pozory.

  • Doda pracuje nad autobiografią
  • Uważa, że nikt nie zna jej prawdziwej natury
  • Niektórzy fani już teraz przepowiadają wielki sukces publikacji

Życie osobiste Dody od samego początku wzbudzało żywe zainteresowanie mediów. Tabloidy przez lata starały się nadążyć za kolejnymi skandalami; jednym z nich była bójka, jaka miała wywiązać się między Dodą a Agnieszką Szulim (dziś Woźniak-Starak). Do całego zdarzenia miało dojść w 2014 roku w Chorzowie.

Doda pracuje nad autobiografią. Książka ma być okazją do tego, by pokazać fanom swoje prawdziwe oblicze

Niedawno Doda zaskoczyła obserwujących na Instagramie ważnym ogłoszeniem. Okazuje się, że piosenkarka pracuje nad autobiografią. Patrząc na atmosferę skandalu, w jakiej rozwijała się kariera Doroty Rabczewskiej, o materiał do publikacji nie będzie trudno.

Doda nie kryła entuzjazmu związanego z wizją umieszczenia książki na sklepowych regałach. Cieszy ją także to, że fani wreszcie będą mogli poznać jej prawdziwe “ja”. Niestety między spełnieniem autorskich marzeń staje czas i ogrom nakładu pracy, którego wymaga dokończenie podobnego projektu.

- Tak bardzo nie mogę doczekać się premiery mojej autobiografii. Niestety ludzie nie mają zielonego pojęcia kim naprawdę jestem ....a ja nie mam pojęcia kiedy skończę ją pisać by nareszcie to wyjawić (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - czytamy na profilu wokalistki na Instagramie.

Nie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbNie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbCzytaj dalej

Powiadomienie fanów o nadchodzącej w bliżej nieokreślonym czasie premierze autobiografii Doda opatrzyła zaskakująco smutnym wpisem. Przywołała w myślach momenty życiowych upadków, wyznając, że jest osobą twardą jedynie z pozoru. Przekonuje, że pod maską nieustępliwości kryje się wrażliwa kobieta.

- Tyle razy ile miałam podcięte skrzydła , upadałam i się ledwo podnosiłam to tylko wiem ja niestety. (...) Ale ja liże rany w samotności i doskonale potrafiłam ukryć ból.Nie da się złamać już połamanego serca ale pamiętajcie ,ze moje skrzydła choć odrastały większe to ZAWSZE towarzyszyło temu cierpienie , zwątpienie i mrok. Dziś moje skrzydła dają schronienie innym ale wciąż nie mi samej.Jestem bardzo wrażliwa a mój tupet i zbuntowana natura to jedyne co mnie chroni (pisownia oryginalna - przypis red.) - otworzyła się przed obserwującymi celebrytka.

Na instagramowym profilu Dody zaroiło się do komentarzy

Wielu fanów Dody zareagowało na wieść o pracach nad książką wyjątkowo entuzjastycznie. Obficie dzielili się także swoimi przemyśleniami, między innymi na temat radzenia sobie z życiowymi trudnościami. Wygląda na to, że morze fanów już teraz deklaruje zakup autobiografii swej idolki.

- Niech Empiki wzmacniają serwery, bo jak książka trafi do samych "zapowiedzi" to im padnie łącze - przepowiada jedna z obserwatorek profilu Dody.

Doda Instagram

Źródło: instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, SuperExpress, Pomponik

Następny artykuł