Doda bez męża Żródło: instagram.com/dodaqueen

Fani są zmieszani. Doda jednak rozstała się z mężem? "Nie lubię być sama"

6 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Doda pojechała na rajskie wakacje, ale spędza je w samotności. Na Instagramie narzeka fanom, że nie przywykła do urlopów w pojedynkę. Dlaczego więc pojechała sama, i czy jednak rozstała się z ukochanym? Opis wiele zdradza.

  • Ślub Dody i Emila
  • Plotki o rozstaniu
  • Rabczewska na wakacjach bez męża

Ostatnie miesiące były dla Dody dość intensywne - spędziła je na planie, pracując nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Gdy padł ostatni klaps, artystka postanowiła udać się na zasłużone wakacje. Od tego momentu zmęczona pracą i polską zimą Doda, stara się w każdą wolną chwilę wyjechać na urlop. Tym razem wybrała się do Meksyku, ale ku zaskoczeniu wszystkich, bez męża.

Bajeczny ślub i nagłe rozstanie?

Swego czasu o życiu uczuciowym Rabczewskiej huczała cała kolorowa prasa. Gdy jednak kontrowersyjna wokalistka przeszła spektakularną przemianę zewnętrzną, ale i wewnętrzną, zaczęła dbać o to, by o jej sferze prywatnej mówiono niewiele.

Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, kiedy 14 kwietnia 2018 roku, piosenkarka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu. Nie tylko sama ceremonia była dla wszystkich niespodziewana, ale też fakt, że jej serce jest zajęte.

Krzysztof Ibisz na nagraniu z byłą żoną. Zdradzili, co robią wspólnie w piątkowy wieczór. Fani zachwyceniKrzysztof Ibisz na nagraniu z byłą żoną. Zdradzili, co robią wspólnie w piątkowy wieczór. Fani zachwyceniCzytaj dalej

Wokalistka zataiła bowiem przed światem, że jest z kimś związana i co więcej, że planuje z nim ślub. Jej wybrankiem okazał się niejaki Emil Stępień.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok, ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - napisała wówczas.

Rabczewska i Emil wydawali się do szaleństwa w sobie zakochani, ale gdy ta zaczęła pracę na planie filmowym, kolorwą prasę zaczęły obiegać plotki, jakoby para miała się rozstać. Małżonkowie przestali się wspólnie pokazywać, a Doda unikała odpowiedzi na pytania, czy rzeczywiście doszło do rozstania. Dopiero po długim czasie głos w tej sprawie zabrał Stępień, jasno dementując plotki.

Doda narzeka na wakacje bez ukochanego

Przy okazji kolejnych wakacji, tym razem w Meksyku, Rabczewska postanowiła na InstaStory zwierzyć się obserwatorom, że nie przywykła do wyjazdów w samotności. Zabrakło przy niej zarówno przyjaciół, jak i ukochanego Emila.

Jakoś tak wyszło, że teraz będę kilka dni sama i chciałam się Was zapytać, czy lubicie najbardziej spędzać wakacje samemu z przyjaciółmi czy z ukochanymi? Bo jak sobie myślę, to nie lubię być sama. Tak w kontrze do tego, co się dzieje u mnie na co dzień, kiedy lubię być sama, to na wakacjach jest mi strasznie smutno - wyznała.

Doda z nutą nostalgii wróciła też myślami do wcześniejszych wyjazdów z mężem, podkreślając, że miło je wspomina.

Jak sobie wspominam moje fajne wakacje z mężem... Mnóstwo mieliśmy takich superwyjazdów, chyba najfajniejszy w Mediolanie. Ludzie kochani, co tam się działo... Ale też wspaniałe wakacje z moimi przyjaciółmi czy w Turcji czy w Gracji, ale co no... trzeba też umieć wakacjować samemu - dodała.

Wygląda więc na to, że w małżeństwie Emila i Dody wszystkie jest w jak najlepszym porządku, czego potwierdzeniem wydaje się być tęsknota za ukochanym.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł