Doda spędza urodziny bez męża Żródło: Piotr Molecki/East News

Doda kończy 37 lat. Urodziny spędza bez męża, fani są zaniepokojeni

15 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Doda wciąż przebywa na wakacjach w Meksyku. Wokalistka spędziła tam walentynki, a dziś obchodzi urodziny. 37-latka nie świętuje jednak z mężem, który nie zdecydował się na urlop z żoną i został w Warszawie. Fani coraz częściej zastanawiają się, czy w związku Doroty i Emila, wszystko jest w porządku.

  • 15 lutego 2021 roku Doda kończy 37 lat
  • Wokalistka spędza urodziny na wakacjach w Meksyku
  • Podczas urlopu nie towarzyszy jej mąż
  • Internauci martwią się o jej związek, a ona wspomina o złamanych sercach

Od kilku tygodni Doda dzieli się z fanami wspaniałymi zdjęciami z Meksyku. Wokalistka przebywa bowiem na wakacjach, podczas których towarzyszą jej koleżanki. Dziewczyny miały okazję spędzić wspólnie walentynki, a dziś obchodzą 37. urodziny popularnej wokalistki.

Doda spędza urodziny bez męża. Czy to oznacza kryzys?

Urodziny Dody do niedawna wszystkim kojarzyły się z hucznymi imprezami i zabawą do białego rana. W tym roku piosenkarka postanowiła jednak spędzić ten dzień zupełnie inaczej. Zaczęła dzień wcześniej – od celebrowania walentynek.

Walentynki Dorota Rabczewska spędziła z dala od męża. Towarzyszyły jej natomiast dwie przyjaciółki, z którymi ta relaksuje się na słonecznym urlopie w Meksyku. Niedawno gwiazda pochwaliła się najnowszym zdjęciem. W komentarzu wspomniała zarówno o plusach, jak i o minusach swojego pobytu za granicą.

- Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili – przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc – napisała Doda pod zdjęciem.

Nie żyje Zdzisław Najder, były dyrektor Radia Wolna Europa. „Najbardziej znany conradolog na świecie”Nie żyje Zdzisław Najder, były dyrektor Radia Wolna Europa. „Najbardziej znany conradolog na świecie”Czytaj dalej

Wpis Dody nie pozostał obojętny internautom, którzy szczególną uwagę przywiązali do jego zakończenia. Fani już od kilku miesięcy martwią się o związek swojej ulubionej wokalistki. Dlaczego? Ostatnie wspólne zdjęcie Doroty i Emila pojawiło się w social mediach w lipcu. Od tego czasu para nie pokazuje się także we wspólnych relacjach na Instagramie.

- Przepraszam, że pytam, ale gdzie jest do cholery EMIL? – pyta fan Dody pod jednym z jej wakacyjnych zdjęć.

Doda: Liżę rany w samotności

Dodatkowy niepokój powodują u internautów kolejne wpisy Doroty Rabczewskiej. Nie tak dawno wokalistka opublikowała cudowne zdjęcie, pod którym zwierzyła się fanom, że złamane serce zawsze leczy w samotności. Wielu uznało, że jej słowa mogły wyjaśniać, dlaczego zdecydowała się pojechać na wakacje bez męża.

- (...) Liżę rany w samotności i doskonale potrafiłam ukryć ból. Nie da się złamać już połamanego serca ale pamiętajcie, że moje skrzydła choć odrastały większe to ZAWSZE towarzyszyło temu cierpienie, zwątpienie i mrok. Dziś moje skrzydła dają schronienie innym, ale wciąż nie mi samej. Jestem bardzo wrażliwa, a mój tupet i zbuntowana natura to jedyne co mnie chroni – wyznała Doda.

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska i Emil Stępień pobrali się 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii. Wokalistka i producent filmowy zdecydowali się wziąć ślub kościelny. W uroczystości towarzyszyli im tylko najbliżsi.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Party, Plotek, Instagram

Następny artykuł