Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dominika Gwit spełniła swoje wielkie marzenie. Po premierze muzycznego stand-upu posypały się gratulacje
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 23.09.2021 02:00

Dominika Gwit spełniła swoje wielkie marzenie. Po premierze muzycznego stand-upu posypały się gratulacje

Dominika Gwit
Instagram.com / dominikagwit

Dominika Gwit jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Szerszej publiczności znana jest z debiutu w serialowym hicie TVN - Przepis na życie. Od tamtej pory cały czas obecna jest w polskim show-biznesie. Swego czasu Dominika mierzyła się z nadprogramowymi kilogramami i udało jej się sporo schudnąć. Teraz gwiazda skupia się przede wszystkim na swoim życiu prywatnym i karierze. Za nią wielki branżowy sukces.

Dominika Gwit od pewnego czasu już nie walczy z nadprogramowymi kilogramami, ale przede wszystkim uczy się w pełni akceptować siebie. Jak widać, w nowej roli, jako żona i świadoma siebie kobieta odnajduje się wspaniale.

Dominika Gwit spełniła swoje wielkie marzenie

Dominika Gwit cieszy się ogromną sympatią opinii publicznej. Chociaż jeszcze kilka lat temu gwiazda schudła ponad 20 kg i przeszła niesamowitą metamorfozę, dziś skupia się już na czymś zupełnie innym. Jak wyznała jakiś czas temu w jednym z wywiadów, nie chce dłużej katować się dietą, ale żyć po swojemu i przede wszystkim w wielkiej miłości i szacunku do swojego ciała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czasem droga do akceptacji siebie jest bardzo kręta i wymagająca. Jednak, jak widać, Dominice Gwit przynosi także wiele innych sukcesów i pomysłów na siebie. Aktorka właśnie ma za sobą premierę swojego stand-upu muzycznego, na którym zjawiło się wielu znamienitych gości.

Dominika Gwit: Dziś ważny dzień

Dominika cały dzień przed swoim premierowym występem relacjonowała przygotowania na Instagramie. Najwyraźniej była bardzo podekscytowana i nie mogła się doczekać, kiedy wreszcie poczuje tę adrenalinę i dreszczyk emocji na scenie.

- Dziś ważny dzień. Od rana przebieranki, malowanki. Mój Boże, życie aktora! - mówiła na Instagramie.

Jak się okazuje, na jej występ przybyło wiele sławnych gości, którzy gratulowali jej nowego sukcesu. Wśród zebranych byli m.in. Robert Górski, Alan Andersz, Beata Tadla, Rafał Mroczek, Lesław Żurek, Michał Piróg. Gwieździe towarzyszył też oczywiście jej mąż Wojciech Dunaszewski, który z pewnością był bardzo dumny z żony.

My również dołączamy się do licznych gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów!

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik.pl, Instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].