Dominika Tajner o nowym partnerze Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.06.2019 Konferencja prasowa marki Ecooking n/z: TAJNER-WISNIEWSKA DOMINIKA

Dominika Tajner w końcu ujawniła, kim jest jej nowy partner

3 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Dominika Tajner po raz pierwszy opowiedziała o swoim nowym partnerze. Choć do tej pory była żona Michała Wiśniewskiego ukrywała swój związek w tajemnicy, media donosiły, że spotyka się z warszawskim biznesmenem o imieniu Jarosław. W najnowszym wywiadzie dla magazynu „Twoje Imperium” celebrytka zdradziła jednak, że jej ukochany nie jest Polakiem.

  • Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana
  • W wywiadzie dla „Twojego Imperium” po raz pierwszy opowiedziała o relacji z nowym ukochanym
  • Mężczyzna nie jest Polakiem i na razie mieszka za granicą
  • „Jest to pewnym utrudnieniem” – wyznała celebrytka

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim serce Dominiki Tajner przez długi czas pozostawało samotne. Celebrytka nie ukrywała, że odejście męża bardzo ją zabolało. Z biegiem czasu zdała sobie jednak sprawę, że rozwód był dla obojga jedynym słusznym rozwiązaniem.

- Nie chciałam (rozstania – red.). To Michał złożył pozew o rozwód. Z perspektywy czasu uważam, że dobrze się stało. Ja bym się chyba na ten krok nie zdecydowała – mówiła w wywiadzie dla „Vivy”.

Medialne doniesienia o nowym związku Dominiki Tajner

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zakończyło się pod koniec września 2019 roku. Po rozwodzie celebrytka przez długi czas leczyła rany, jednak w końcu postanowiła zawalczyć o swoje szczęście i zdecydowała się wejść w nową relację.

Ciekawość internautów stawała się coraz większa, a Dominika Tajner podsyciła ją jeszcze bardziej, gdy w tajemniczy sposób ogłosiła swój nowy związek. Do tej pory nie zdradzała jednak szczegółowych informacji na temat swojego ukochanego. Zrobiła to niedawno – przy okazji rozmowy dla „Twojego Imperium”.

Remont Szelągowskiej nie przypadł właścicielom do gustu. Ich reakcja bardzo ją zabolałaRemont Szelągowskiej nie przypadł właścicielom do gustu. Ich reakcja bardzo ją zabolałaCzytaj dalej

Była żona Michała Wiśniewskiego opowiedziała o nowym partnerze

Według wcześniejszych doniesień medialnych nowym partnerem Dominiki Tajner miał być warszawski biznesmen o imieniu Jarosław. Związek najwidoczniej nie przetrwał próby czasu – dziś celebrytka układa sobie życie u boku mężczyzny, który nie jest Polakiem.

- Powiem tylko, że nie jest Polakiem i nie mieszka w Polsce, co obecnie jest pewnym utrudnieniem – wyznała podczas rozmowy.

Z powodu pandemii koronawirusa życie na odległość daje się we znaki Dominice Tajner i jej partnerowi. Mimo to celebrytka nie ukrywa, że dzięki nowej relacji czuje się szczęśliwa i bezpieczna. Para spotyka się ze sobą już od dłuższego czasu.

- (...) Ta znajomość nie trwa od wczoraj i już wiem, że na pewno nie jest wynikiem chwilowego zauroczenia – dodała.

Szczęście Dominiki Tajner można zaobserwować na zdjęciach, które ta regularnie publikuje w social mediach. Była żona Michała Wiśniewskiego najwyraźniej na dobre pogodziła się już z rozwodem i postanowiła otworzyć nowy etap w życiu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Viva

Następny artykuł