Dorota Szelągowska - reakcja na remont bardzo ją zabolała Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 22.08.2019 Jesienna ramowka TVN n/z: SZELAGOWSKA DOROTA

Remont Szelągowskiej nie przypadł właścicielom do gustu. Ich reakcja bardzo ją zabolała

3 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

To był dla nas straszny policzek – wyznała Dorota Szelągowska, która od lat zmienia wnętrza polskich mieszkań. Projektanta pracuje obecnie nad kolejnym sezonem programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Wciąż pamięta jednak remont, który mimo wcześniejszych konsultacji nie spodobał się właścicielom.

  • Po raz pierwszy na ekranie Dorota Szelągowska pojawiła się już w latach 90.
  • Prawdziwą popularność przyniosły jej jednak autorskie programy, takie jak „Dorota Was urządzi” czy „Totalne remonty Szelągowskiej”
  • Jedna z metamorfoz nie spodobała się właścicielom mieszkania
  • „To było ciężkie przeżycie” – wspomina dziś projektantka

Swoją przygodę z telewizją Dorota Szelągowska zaczęła w 1998 roku, kiedy została prowadzącą programu młodzieżowego „Rower Błażeja” emitowanego na antenie TVP1. Z czasem jej kariera zaczęła się rozwijać.

Dorota Szelągowska współpracowała między innymi przy produkcji „Tańca z Gwiazdami” oraz „Dzień Dobry TVN”. Miała także okazję prowadzić „Pytanie na śniadanie” i „Polskie lato”. Prawdziwa popularność prezenterki przyszła jednak dopiero w 2014 roku.

Programy Doroty Szelągowskiej

Choć twarz Doroty Szelągowskiej była znana Polakom, nie wszyscy interesowali się jej osobą. Projektantka, a prywatnie córka pisarki Katarzyny Grocholi, zaczęła wzbudzać ciekawość widzów, dopiero gdy ruszyła ze swoim pierwszym autorskim programem.

Od 2014 roku Dorota Szelągowska dba o estetyczny wygląd polskich wnętrz – prowadzi programy w kanałach należących do grupy TVN Discovery. Do najpopularniejszych zaliczają się między innymi: „Dorota Was urządzi”, „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje” oraz „Totalne remonty Szelągowskiej”. Ostatni czeka na kontynuację wiosną 2021 roku.

Przy okazji gratulacji Wojewódzki wbił Idze niezłą szpilę. Przy okazji gratulacji Wojewódzki wbił Idze niezłą szpilę. "Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza"Czytaj dalej

Dzięki programom o tematyce wnętrzarskiej Dorota Szelągowska stała się polską wyrocznią w kwestii urządzania mieszkań. Uczestnicy jej remontów darzą ją całkowitym zaufaniem i zawierzają jej swoje ukochane „cztery ściany”. Ona zaś nadaje im nowy klimat i sprawia, że spędzanie czasu w każdym z pomieszczeń staje się o wiele przyjemniejsze.

Nieudany remont Szelągowskiej

Nie zawsze jednak wizja projektantki i współpracującej z nią ekipy pokrywa się z zamysłem właścicieli mieszkania. W jednym z odcinków prowadzonym przez Szelągowską finał okazał się totalnym nieporozumieniem – na twarzach uczestników zamiast radości widać było rozczarowanie.

- Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty – wspominała projektantka w rozmowie dla „Gali”.

Sytuacja bardzo odbiła się na całej ekipie, która przeprowadzała remont pod kierownictwem Doroty Szelągowskiej. Projektantka od zawsze nie ukrywa, że moment przedstawienia właścicielom ich nowego mieszkania jest najprzyjemniejszą częścią jej pracy. Brak zadowolenia widoczny w ich oczach podcina jej skrzydła.

- Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie – dodała.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plotek.pl, wikipedia.org

Następny artykuł