Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Dorota Wellman w niedzielę nie poprowadziła DDTVN z Marcinem Prokopem. Zastąpił go inny prezenter
Kamila Krótka
Kamila Krótka 22.08.2021 02:00

Dorota Wellman w niedzielę nie poprowadziła DDTVN z Marcinem Prokopem. Zastąpił go inny prezenter

pjimage (52)
Fot. TRICOLORS/East News

W dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN" nie pojawił się Marcin Prokop. Dorota Wellman poprowadziła program u boku innego prezentera. Czy wiadomo, co się stało?

Marcin Prokop prowadzi "Dzień Dobry TVN" od 2007 roku. Wraz z Dorotą Wellman stanowią uwielbiany przez widzów duet. Tym razem jednak nie pojawili się wspólnie na wizji.

Marcin Prokop nie pojawił się w pracy

W niedzielę rano widzowie, którzy włączyli telewizor w oczekiwaniu na zobaczenie tam duetu Wellman i Prokopa, mogli się nieźle zdziwić. Co prawda, ulubiona prezenterka wciąż była widoczna na ekranie. Na próżno było tam jednak szukać tego prowadzącego, co zawsze stoi u jej boku.

Marcina Prokopa tym razem zastąpił Damian Michałowski, który na co dzień prowadzi program z Pauliną Krupińską. Informację o zmianie przekazano już rano.

Na Instagramie programu internauci mogli zobaczyć krótkie wideo, zachęcające do oglądania DDTVN.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Reakcja internautów

Internauci zareagowali na ten wpis z dużym zaskoczeniem. Wiele osób dopytywało, dlaczego wprowadzono taką zmianę.

Pojawiły się takie komentarze, jak: "A gdzie jest Marcin Prokop?" czy "Mam nadzieje, ze zamiana prowadzących to tylko wakacyjna jest. Pani Dorotka i Marcinek muszą być".

Co właściwie stało się z Marcinem Prokopem? Można się domyślać, że po prostu przedłużył sobie pobyt w Krakowie lub wypoczywa w inny sposób. Przypomnijmy, że wczoraj odbyły się ślub i wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka, w którym prezenter uczestniczył.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].