Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dziewczyna Piotra Żyły kibicowała mu podczas zawodów. Po wszystkim podziękowała ukochanemu
Mateusz Wolny
Mateusz Wolny 18.07.2021 02:00

Dziewczyna Piotra Żyły kibicowała mu podczas zawodów. Po wszystkim podziękowała ukochanemu

Żyła IG EN
instagram.com/marceepan / Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Piotr Żyła długo ukrywał przed światem swoją partnerkę. Jednak od jakiegoś czasu para stała się bardziej publiczna. Marcelina Ziętek zaczęła wrzucać wspólne zdjęcia na swoje instagramowe konto. Kobieta ostatnio zaskoczyła fanów romantycznym gestem w kierunku ukochanego.

  • Piotr Żyła był żonaty z Justyną, z którą ma dwójkę dzieci

  • Skoczek ma już nową partnerkę - 23-letnią aktorkę Marcelinę Ziętek

  • Marcelina publicznie zwróciła się do partnera na Instagramie

Choć niektórzy żyją jeszcze głośnym rozwodem Justyny i Piotra, wydaje się, że skoczek przestał przejmować się przeszłością i zatracił się w oczach pięknej Marceliny. Dziewczyna też straciła głowę dla Żyły, co potwierdza jej ostatni post na Instagramie.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła — nowa para w showbiznesie

Piotr był już żonaty. Razem z Justyną przeszli przez dość problematyczny rozwód. Zawistna kobieta nie przepuszczała żadnej okazji, żeby utrzeć nosa skoczkowi. Widocznie uważa, że rozpad rodziny to jego wina. Wydaje się, że ich relacje już się poprawiły, a Justyna zajęła się budowaniem solidnego wizerunku na Instagramie.

Nie minęło dużo czasu od rozwodu, a Piotr zatracił się w ramionach nowej kobiety. To młodziutka, bo 23-letnia, aktorka Marcelina Ziętek. Kobieta ma na koncie role w serialach, takich jak 19+ czy Szkoła. Poza tym wielokrotnie startowała w konkursach piękności, zdobywając tytuł Miss Południa Nastolatek.

Wyznanie Marceliny Ziętek

Okazuje się, że para jest w sobie zakochana po uszy. Na początku, prawdopodobnie ze względu na dobro dzieci Piotra, które bez wątpienia przeżyły szok po rozwodzie rodziców, para nie ujawniała swojej miłości i żyła w cieniu. Jednak ostatnio Marcelina i Piotr zaczęli coraz odważniej chwalić się swoim uczuciem, zwłaszcza na swoich instagramowych kontach.

Marcelina to gwiazda Instagrama! Obserwuje ją prawie 80 tysięcy fanów, a liczba ciągle rośnie. Dziewczyna chwali się ostatnio zdjęciami z wakacji, zasłużonymi po obronie pracy magisterskiej. Ostatnie zdjęcie jednak zapadło jej obserwatorom w pamięć, a to za sprawą wymownego opisu.

W minioną sobotę w Wiśle odbyło się Letnie Grand Prix w skokach narciarskich, na którym Polacy wypadli bardzo dobrze. Biało-czerwonym przypadło 1. i 3. miejsce. Piotr Żyła zajął natomiast 13. pozycję.

Całemu wydarzeniu z trybun przyglądała się Marcelina, która kibicowała swojemu wybrankowi. Dziewczyna wybrała na ten letni dzień biały top i spodnie, a do tego buty New Balance w tym samym kolorze. Rozpuszczone włosy aktorki zdobił wianek z biało-czerwonych sztucznych goździków. Na twarzy Marceliny malował się promienny uśmiech. Jednak najważniejsze jest to, co kobieta napisała w opisie:

- Wisła odŻyła z kibicami. Dziś polskie podium. Dziękuję Kochanie za emocje

Czarujące wyznanie uczuć na forum publicznym poruszyło fanów Marceliny, którzy rozgrzali sekcję komentarzy do czerwoności, życząc parze szczęścia i komplementując urodę aktorki. Piotr Żyła to prawdziwy szczęściarz!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: Piotr Żyła