Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Do sieci trafiło zdjęcie domu córki Elżbiety II. Księżniczka Anna nie pławi się w luksusach

8 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Wielu z nas żyje w przekonaniu, że cała rodzina królewska żyje w luksusie. Jak okazało się niedawno, wcale tak nie jest. W mediach społecznościowych udostępniono zdjęcie, na którym widać salon księżniczki Anny. Widać, że nie różni się on specjalnie od mieszkań “zwykłych” Brytyjczyków.

Z tego artykułu dowiesz się, że:

  • Rodzina królewska coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych
  • Mimo tego wiele prywatnych zdjęć i filmów wycieka do mediów
  • Do sieci trafiło zdjęcie domu księżniczki Anny
  • Wnętrze jest skromne i przytulne

Córka Elżbiety II, księżniczka Anna od lat znajduje się w cieniu rodziny królewskiej. Nie słychać o niej w mediach i uchodzi za skromną osobę. Takie też jest wnętrze jej domu, które jednocześnie jest stylowe, a z drugiej strony nie widać w nim przepychu.

Rodzina Elżbiety II

Rodzina królewska od lat interesuje ludzi z całego świata. Fascynacja Elżbietą II i jej krewnymi spowodowana jest w głównej mierze niedostępnością i aurą tajemnicy, która jest wokół nich.

Jakakolwiek informacja o rodzinie królewskiej jest na wagę złota, mimo znacznego rozwoju mediów i cyfryzacji. Jednak wraz z rozkwitem technologii prywatność zachować jest coraz trudniej. Mimo wszelkich starań zachowania prywatności, wycieka coraz więcej zdjęć czy nagrań.

Rodzina królewska jednak sama stara się nawiązywać kontakt z fanami i coraz częściej publikuje multimedia w mediach społecznościowych. Tak też było w tym przypadku. Na Instagram trafiło zdjęcie z wnętrza domu księżniczki Anny.

Nie żyje polski aktor. Grał m.in. w Nie żyje polski aktor. Grał m.in. w "Klanie" i "Na Wspólnej"Czytaj dalej

Wnętrze domu księżniczki Anny

Zdjęcie wnętrza domu księżniczki Anny wykonano podczas oglądania meczu rugby szkockiej drużyny. Anna jest jej patronką. Szkoci rywalizowali z angielską drużyną o Calcutta Cup. Mecz Anna z mężem oglądali w telewizji, a fotografia upamiętniająca ten wieczór pojawiła się na oficjalnym profilu rodziny królewskiej.

Na zdjęciu wyraźnie widać salon córki królowej Elżbiety II. Wiele osób pewnie spodziewało się, że wnętrze to jest pełne drogocennych przedmiotów i luksusowych mebli. To myślenia nie ma jednak nic wspólnego z prawdą.

Wnętrze idealnie odzwierciedla to, jakie usposobienie ma księżniczka Anna. Jest stylowe, ale skromne. Salon to kwintesencja przytulności i wygląda tak, jak wnętrze wielu innych Brytyjczyków.

W pomieszczeniu znajduje się sofa w kwiaty, fotel, regały z porcelaną, ławę, kilka obrazów oraz telewizor. Nie brakuje tu też książek i figurek związanych z jeździectwem.

Pokój codzienny Anny i jej męża jest skromny i przytulny. Widzimy w nim sofę w kwiaty i fotel do kompletu, dwa regały z porcelaną i figurkami związanymi z jeździectwem, którego Anna jest pasjonatką, ławę, kilka obrazów i niewielkich rozmiarów telewizor.

salon córki królowej elżbiety II

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pudelek.pl / instagram.com/theroyalfamily

Następny artykuł