Elżbieta Romanowska się zaręczyła Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 08.09.2020 W lozku z rabusiem - premiera w tatrze Komedia n/z: ROMANOWSKA ELZBIETA

Elżbieta Romanowska zaręczyła się. Aktorka w końcu pokazała narzeczonego

14 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Elżbieta Romanowska dołączyła do gwiazd, które uczciły walentynki w mediach społecznościowych. Gwiazda serialu „Ranczo” i prowadząca program „Anything Goes. Ale jazda!” opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Korzystając z okazji, pochwaliła się także pierścionkiem zaręczynowym. Pod postem aktorki posypały się liczne gratulacje.

  • Elżbieta Romanowska jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną
  • Szeroką popularność przyniosła jej rola Joli Pietrek w serialu „Ranczo”
  • Od 2020 roku artystka prowadzi program „Anything Goes. Ale jazda!”
  • W walentynki pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami
  • W końcu pokazała ukochanego partnera i ogłosiła ich zaręczyny

Elżbieta Romanowska to kolejna polska gwiazda, która zaskoczyła fanów walentynkowym postem. Przypomnijmy, że ogromne emocje wywołała dziś między innymi Klaudia Halejcio. Aktorka poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka.

Tym razem „efekt wow” wywołała swoimi zdjęciami Elżbieta Romanowska. Gwiazda serialu „Ranczo” i prowadząca program „Anything Goes. Ale jazda!” w końcu pokazała sympatykom, jak wygląda jej partner. Przy okazji pochwaliła się też pierścionkiem zaręczynowym.

Elżbieta Romanowska powiedziała „tak”. Pokazała ukochanego

37-letnia aktorka od zawsze ceni sobie prywatność i dokładnie zastanawia się nad tym, co umieszcza w mediach społecznościowych. Do tej pory jej sympatycy nie wiedzieli więc za wiele o jej ukochanym. W walentynki Ela Romanowska postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy – jak się okazało, mężczyzna zdążył jej się już oświadczyć.

- Okazywać sobie miłość trzeba codziennie, a nie tylko 14 lutego. Gdy byłam sama, denerwował mnie ten dzień, aż do momentu, gdy zrozumiałam, że to święto miłości, miłości, która ma wiele twarzy! Kochamy rodziców, dzieci, rodzeństwo, przyjaciół, rodzinę i oczywiście swoje drugie połówki, więc dziś, jutro, pojutrze zadzwońcie lub odwiedźcie bliskie wam osoby i powiedzcie, jak bardzo się cieszycie, że ich macie. Ja dziś wraz z moim narzeczonym wzniesiemy toast za was i za miłość – napisała aktorka na Instagramie.

Skandal w serialu TVP. Skandal w serialu TVP. "Wymazali" z biografii Osieckiej dwie kluczowe postaciCzytaj dalej

Post Eli Romanowskiej bardzo zaskoczył jej obserwatorów. Pod zdjęciami w zaledwie kilka godzin pojawiło się kilka tysięcy polubień i komentarzy. Fani aktorki zasypują ją symbolicznymi serduszkami, a przy okazji składają gratulacje i najlepsze życzenia dla niej i jej ukochanego.

- Gratulacje! Nareszcie będzie wesele – pisze jedna z internautek.

- Gratuluję i życzę dużo miłości – dodaje kolejna.

Kariera Elżbiety Romanowskiej

Ela Romanowska urodziła się 4 czerwca 1983 roku w Głogowie. W 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Swój debiut aktorski zaliczyła jednak dużo wcześniej – w latach 1999–2001 występowała bowiem w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie.

Elżbieta Romanowska była także związana między innymi z Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie, muzycznym teatrem Capitol we Wrocławiu oraz Teatrem Piosenki we Wrocławiu. Ogólnopolską popularność zdobyła jednak na małym ekranie – widzowie pokochali ją za rolę w serialu „Ranczo”. Aktorka przez osiem lat wcielała się w nim w Jolantę Pietrek.

Po zakończeniu zdjęć do serialu kariera Eli Romanowskiej w ogóle nie zwolniła Obecnie aktorka prowadzi program rozrywkowy „Anything Goes. Ale jazda!”. Widzowie mogą zobaczyć ją także w „Barwach szczęścia” albo w „Pierwszej miłości”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Radio Zet, Instagram

Następny artykuł