Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pokazali synów. Nieco skrępowani chłopcy zadebiutowali na imprezie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2023 16:55

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pokazali synów. Nieco skrępowani chłopcy zadebiutowali na imprezie

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra
Jak wyglądają dzieci Emilii Komarnickiej?, fot. KAPiF

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra to nie tylko serialowi Agata Woźnicka i Ruud van der Graaf z „Na dobre i na złe”. To też dumni rodzice dwóch synów, którzy właśnie zadebiutowali na ściance. Miny nieco spłoszone, ale zabawę mieli przednią! Mamy zdjęcia.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra: ile mają dzieci?

Redbad Klynstra był w przeszłości związany z piosenkarką Katarzyną Nosowską. Później poznał Komarnicką, znaną także z serialu „Ranczo”. Ślub z Emilią wziął w 2017 roku. Od czasu ceremonii oboje posługują się podwójnym nazwiskiem. Rok po ich ślubie na świat przyszedł syn, któremu nadali imię Kosma. W 2020 urodził im się drugi chłopiec, Tymoteusz.

Obaj chłopcy mają imiona bardzo znaczące dla ich rodziców, związane z wiarą, jaką wyznają. Co więcej, chrzest przynajmniej jednego z nich odbył się w nietypowym obrządku. Teraz jeden ma trzy lata, a drugi pięć. Jak wyglądają synowie Klynstry i Komarnickiej i co o nich wiadomo? Poniżej szczegóły.

Jacek Poniedziałek i Redbad Klynstra przez lata byli ze sobą blisko. Wszystko zniszczyła jedna rzecz Gwiazdy na pokazie marki Calzedonia: Maffashion, Klaudia El Dursi, Sandra Kubicka, Jessica Mercedes…

Jak nazywają się synowie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry?

Redbad i Emilia niezbyt często pokazują swoich synów w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu opowiadają jednak o dzieciach w wywiadach. Po urodzeniu pierwszego chłopca Klynstra rozmawiał z miesięcznikiem „Ludzie i wiara”:

Naszego syna nazwaliśmy Kosma. Interesowaliśmy się z żoną świętymi Kosmą i Damianem. Ich działalność jako krzewicieli wiary była niezwykła. Ochrzciliśmy go dwa miesiące po urodzeniu. Chcieliśmy Kosmę "zabezpieczyć" przez sakrament w tych trudnych czasach. Nasz syn otrzymał sakrament według obrządku przedsoborowego, trydenckiego, po łacinie. Wszyscy, którzy w nim uczestniczyli, mieli okazję samych siebie odnowić w wierze – powiedział wtedy Redbad.

Warto w tym momencie dodać, że także miano drugiego chłopca związane jest z wiarą. Imię Tymoteusz pochodzi z greki. Słowa „thymos” i „theos” oznaczają dosłownie „ten, który czci Boga”. Istnieje też święty Tymoteusz – uczeń Pawła Apostoła, pierwszy biskup Efezu.

Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzice zadbali o rozrywkę dla obu chłopców. Zabrali ich na premierę do teatru, przy okazji pokazując Tymka i Kosmę światu. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pokazali synów na premierze

W Teatrze Kamienica miał dziś premierę spektakl „Kreska i Kropka na tropie Świętego Mikołaja”. Wydarzenie było specjalnie przeznaczone dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat, zatem idealnie dobrane do wieku synów Redbada i Emilii.

Na zdjęciach obaj chłopcy są nieco spłoszeni blaskiem fleszy i zapewne także panującym przy ściankach hałasem. Z ciekawością rozglądają się jednak wokół, bezpieczni w ramionach rodziców. Warto dodać, że zarówno Tymek, jak i Kosma mają na sobie identyczne, bardzo eleganckie komplety w czerwono-czarną kratę i białe koszulki.

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra z dziećmi, fot. KAPIF
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra z synami
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra z dziećmi, fot. KAPIF

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra z synem

Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra
Emilia Komarnicka z rodziną, fot. KAPIF
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra z synem
Emilia Komarnicka z rodziną, fot. KAPIF
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra
Emilia Komarnicka, Redbad Klynstra, fot. KAPIF