Ewa Chodakowska zdradziła, dlaczego nie chce mieć dzieci Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 09.10.2019 Gala Joy Influencer Roku 2019 n/z: CHODAKOWSKA EWA

Ewa Chodakowska ma 38 lat i nie chce dzieci. Dobitnie wytłumaczyła powód

1 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Ewa Chodakowska, która już niedługo będzie obchodziła swoje 39. urodziny, wciąż nie zdecydowała się na macierzyństwo. Zaciekawieni tym faktem fani coraz częściej pytają jej o powiększenie rodziny. W najnowszym wpisie na Instagramie trenerka w końcu postanowiła im odpowiedzieć. „Czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć” – napisała.

Ewa Chodakowska od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną Lefterisa Kavoukisa. Mimo to nie zdecydowała się jeszcze na urodzenie dziecka. Fani coraz częściej pytają – dlaczego?

Ewa Chodakowska odpowiada fanom. Nie jest gotowa na macierzyństwo

Argumentem internautów, którzy stawiają Ewę Chodakowską przed coraz częstszymi pytaniami o powiększenie rodziny, jest nie tylko kilkuletni staż małżeński, ale także wiek trenerki. Jak sądzi wielu z nich, 38 lat to najwyższy czas na myśl o dziecku. Chodakowska ma jednak na ten temat zupełnie inne zdanie.

Ponieważ uszczypliwości internautów zaczęły coraz częściej dokuczać Ewie Chodakowskiej, ta postanowiła na nie odpowiedzieć. W niedzielę opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym towarzyszą jej mąż i pies. W komentarzu śmiało użyła słowa „rodzina”.

- Nie chce nikogo urazić, bo często czytam: EWKA! Pora na dziecko! Małżeństwo bez dzieci to nie rodzina. Hmm... Zaryzykuję i podpiszę to zdjęcie: RODZINA – napisała.

Piotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuPiotr Żyła zamieszkał z ukochaną w nowym domu. Awantura wisi w powietrzuCzytaj dalej

W dalszej części tekstu trenerka zwróciła się do fanów, którzy nie umieją doczekać się informacji o jej ciąży. Wytłumaczyła im, że brak posiadania dziecka jest świadomą decyzją, którą podjęła wraz z mężem. Jednocześnie zaznaczyła, że nie boryka się z żadnymi problemami zdrowotnymi, dlatego, jeżeli postanowi zostać matką, na pewno będzie miała taką możliwość.

- I nie... Nie trzeba mnie żałować... Mogę mieć dzieci, mój mąż też... Po prostu dzieci nie mamy. Może kiedyś przyjdzie czas... Tymczasem czekam na czas, kiedy ludzie przestaną mówić ludziom, jak mają żyć – dodała.

Post Ewy Chodakowskiej wywołał niemałe poruszenie i prędko doczekał się tysięcy komentarzy. Wśród internautów, znaleźli się ci, którzy zupełnie nie rozumieją decyzji trenerki, ale także ci, którzy w pełni ją poparli.

- Ja też na ten moment czekam i bardzo dziękuje, że tak odważnie ten temat poruszasz – napisała jedna z fanek.

- Brawo Ewa! Gratuluje cudownej rodzinki która wnosi wartość w życie wszędzie, zawsze i każdemu bez wyjątku – dodała kolejna.

Ewa Chodakowska o Lefteris Kavoukis wzięli ślub 9 września 2013 roku. Uroczystość odbyła się w Sanoku, rodzinnym mieście trenerki. Jej ukochany pochodzi natomiast z Aten.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek

Następny artykuł