Swiatgwiazd.pl
Ewa Krawczyk

East News / TRICOLORS

Ewa Krawczyk podjęła ważną decyzję ws. Krzysztofa Juniora

25 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Ewa Krawczyk stroni od udzielania wywiadów. Jednak, jak donosi Fakt, wdowa po zmarłym muzyku trzy miesiące temu złożyła wniosek do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie imienia i nazwiska nieżyjącego męża jako znak towarowy. Krzysztof Krawczyk junior odwołał się od tej decyzji.

  • Ewa Krawczyk trzy miesiące temu złożyła wniosek do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie imienia i nazwiska nieżyjącego Krzysztofa Krawczyka jako znak towarowy.

  • Wdowa nie chce komentować całej sprawy i unikania udzielania wywiadów.

  • Jak donosi Plejada, od decyzji odwołał się Krawczyk junior, syn zmarłego muzyka. Junior nosi to samo imię i nazwisko, co jego ojciec. Zastrzeżenie nazwiska może naruszyć jego prawa osobiste i majątkowe.

Ewa Krawczyk bardzo przeżyła śmierć swojego męża wybitnego muzyka Krzysztofa Krawczyka. Niestety niedługo po jego odejściu jej życie osobiste jeszcze bardziej się skomplikowało -między nią a synem Krawczyka doszło do ostrego konfliktu.

Ewa Krawczyk chce zastrzec nazwisko męża

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk junior wciąż nie mogą się dogadać. W sądzie cały czas trwa sprawa o majątek zmarłego muzyka, który poróżnił obie strony. Przypomnijmy, że syn zmarłego nie otrzymał nic ze spadku. Teraz walczy o zachowek.

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki opłakuje Charliego Wattsa

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tym razem junior może mieć kolejne problemy. Jak donosi Fakt, Ewa Krawczyk trzy miesiące temu złożyła wniosek do Urzędu Patentowego o zastrzeżenie imienia i nazwiska Krzysztofa Krawczyka jako znak towarowy. Syn zmarłego muzyka odwołał się do tej decyzji. Nic dziwnego, gdyby powstał taki zapis, mogłoby to naruszyć jego prawa osobiste i majątkowe -w końcu nosi on to samo imię i nazwisko.

Adam Barański: Dopóki utwory Krzysztofa Krawczyka są objęte zarządzaniem przez ZAiKS, każdy zainteresowany artysta może je wykonywać na koncertach 

Na temat śpiewania utworów zmarłego Krzysztofa Krawczyka wypowiedział się Adam Barański, który podkreślił, że dzieła muzyka są objęte zarządzaniem przez ZAiKS.

- Dopóki utwory Krzysztofa Krawczyka są objęte zarządzaniem przez ZAiKS, każdy zainteresowany artysta może je wykonywać na koncertach, załatwiając odpowiednie formalności w ZAiKS-ie. Nie jest możliwe w takiej sytuacji zakazanie określonej osobie wykonywania utworów. 

Wobec tego zarówno Krawczyk junior, jak i Trubadurzy są traktowani przez ZAiKS jak każda inna osoba zainteresowana wykonywaniem piosenek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Marylę Rodowicz?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się były mąż Maryli Rodowicz?

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >
michał wiśniewski

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów. "Pragnę żyć, bo mam dla kogo"

Czytaj więcej >