Swiatgwiazd.pl
Andrzej Gieniek YT

screen z YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Fani zastanawiają się gdzie nowa belarka Andrzeja i Gienka z Plutycz

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Coraz większą popularność zdobywają programy, które pokazują życie zwykłych ludzi. Tak jest w przypadku hitu Fokus TV, czyli Rolników. Podlasia. Andrzej i Gienek z Plutycz stali się ulubieńcami telewidzów, którzy śledzą każdy ich ruch w social mediach.

  • Andrzej i Gienek z Plutycz są ulubieńcami telewidzów

  • Panowie prowadzą gospodarstwo domowe

  • Ostatnio zaniepokoili swoich fanów postem na Facebooku

Choć lubimy, gdy na ekranach telewizorów pokazuje się postaci ze świata showbiznesu, coraz częściej stacje decydują się na format reality show, czyli programu bez scenariusza. Jeszcze ciekawiej robi się, gdy przed kamerami stają zwykli ludzie, którzy decydują się pokazać swoje codzienne życie.

Andrzej i Gienek z Plutycz - kontrowersyjny post

Główni bohaterowie programu Rolnicy. Podlasie przypadli telewidzom do gustu do tego stopnia, że ci zaczęli śledzić ich w social mediach. Profil Andrzeja i Gienka cieszy się ogromną popularnością, a Panowie lubią dzielić się za jego pośrednictwem swoim życiem prywatnym.

Jednak ostatnio wokół Andrzeja i Gienka zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą... posta na Facebooku!

Dosłownie wczoraj przez Podlasie przeszła fala burz z opadami deszczu. Zjawiska atmosferyczne dostarczyły mieszkańcom miasteczek niemałych problemów, takich jak zalane domy i ulice. Poszkodowani zostali również rolnicy, którzy nie zdążyli zgarnąć z pól swojego siana.

Na szczęście dzielni Andrzej i Gieniek zdążyli przed ulewą wszystko oporządzić i jeszcze w dodatku pochwalić się tym wszystkim na Facebooku! Opublikowali zdjęcie załadowanego na przyczepy siana i widoku z ciągnika w początkowej fazie ulewy. Opatrzyli zestaw fotek pogodnym opisem:

- Ostatnie kostki zwiezione akurat przed deszczem. Uff zdążyliśmy A u Was jaka pogoda?

Kajra EN

Sławomir obawia się, że Kajra schudnie. Gwiazda przekonuje, że to dla niej dobre

CZYTAJ DALEJ

Gdzie jest belarka Andrzeja i Gienka?

Nie spodziewali się, że ten post sprawi im tyle kłopotów. Okazało się, że fani dopatrzyli się pewnej niezgodności. Na przyczepie siano ułożone było w kostkach, czyli ciukach. Dlatego między szczerymi pozdrowieniami w komentarzach znalazły się nieprzychylne i pełne watpliwości wypowiedzi obserwatorów Andrzeja i Gienka z pytaniami o belarkę.

- A belarka tylko na specjalne okazje?

- A gdzie bele?

- A czemu nie w bele okrągłe, masz już prasę

Okazuje się, że słynny duet otrzymał w 29 czerwca w prezencie od swoich fanów belarkę, czyli prasę do siana, która związuje je w tzw. bele. Wydarzeniu towarzyszyła niezwykła pompa. Nie zabrakło tłumu wielbicieli. Oczywiście wszystko było transmitowane na żywo. Belarkę, w imieniu darczyńców, przekazał Michał Kołodziejczak, przedstawiciel Agrounii.

Bez wątpienia tam, gdzie dzieje się dobro, należy wystrzegać się złośliwości i zazdrości. Od pierwszych chwil, gdy znany duet otrzymał za darmo belarkę, zawistni hejterzy krytykowali przedsięwzięcie, tłumacząc, że panowie nie zasługują na taki sprzęt.

Odpowiedź na zarzuty, czemu siano jest wciąż w kostkach, mimo że Andrzej i Gienek dysponują nowoczesną belarką, wydaje się być bardzo prosta. Kostki, które zostały uwiecznione na fotografii zostały zrobione przed przyjazdem belarki. Złośliwi fani mogli wziąć to pod uwagę. Sprawę dokładnie wyjaśnił sam Andrzej podczas fety z okazji wręczenia nowej maszyny:

- Ja nie czekałem na tę belarkę, bo mamy czerwiec. Wiadomo, że cały czerwiec było powożone. Tylko te największe działki ja zostawiłem.

Źródło: SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >