Swiatgwiazd.pl

Anna Lewandowska pokazała umięśnioną figurę. Można tylko pozazdrościć

3 Września 2022

Udostępnij:

fot.tiktok.com/@annalewandowska

Anna Lewandowska z sukcesem prowadzi media społecznościowe, gdzie ukazuje kulisy codziennego życia. Dietetyczka i trenerka fitnessu chętnie dzieli się trickami na wprowadzenie zdrowych zmian, które dadzą efekty. Po jej sylwetce od razu można zauważyć, że dobra dieta i ćwiczenia czynią cuda.

Slajd 1 z 5

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska - dietetyczka i trenerka fitnessu

W mediach społecznościowych gwiazdy można zobaczyć mnóstwo inspiracji dotyczących ćwiczeń ułatwiających poprawę sylwetki, a także szybkich przepisów, które urozmaicą nasz jadłospis o zdrowe składniki. Oprócz działalności w internecie Anna Lewandowska prowadzi własne szkolenia, na których uczestniczki wykonują serię ćwiczeń, a także ma własną stronę ze zdrowymi produktami.

Slajd 2 z 5

fot.instagram.com/_rl9/

fot.instagram.com/_rl9/

Anna Lewandowska - życie prywatne

Gwiazda od prawie dziesięciu lat jest żoną słynnego piłkarza, Roberta Lewandowskiego. Para wspólnie wychowuje dwójkę małoletnich córek, Klarę oraz Laurę. Rodzina niedawno z powodu zawodowych obowiązków sportowca przeprowadziła się do Barcelony. Anna Lewandowska z entuzjazmem pokazuje internautom zakątki swojego nowego domu.

Slajd 3 z 5

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska - media społecznościowe

O aktualnych planach zawodowych i prywatnych trenerki można usłyszeć za sprawą profili, które prowadzi w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie ma ponad 4 miliony obserwatorów, którzy z chęcią komentują każde zdjęcie gwiazdy. Anna Lewandowska dołączyła również do TikToka, gdzie pokazuje patenty na zdrowy tryb życia w formie krótkich filmików.

Slajd 4 z 5

fot.tiktok.com/@annalewandowska

fot.tiktok.com/@annalewandowska

Sylwetka Anny Lewandowskiej robi wrażenie

Niedawno trenerka zamieściła filmik, na którym wybiera stylizacje do codziennych wyzwań. Przymierzała różne rodzaje odzieży, eksponując przy tym swoje wyćwiczone ciało. W bieliźnie i brązowej opaleniźnie zrobiła ogromne wrażenie na internautach. W komentarzach nie kryli zachwytu dla wypracowanej sylwetki gwiazdy.

Slajd 5 z 5

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska próbuje nowych rzeczy

Przeprowadzka otworzyła przed gwiazdą możliwości skorzystania z uroków hiszpańskiej miejscowości. W wolnym czasie chętnie wybiera się wraz z córkami na pobliską plażę, a także kosztuje lokalnych smakołyków. Ostatnio postanowiła spróbować nowej dyscypliny sportu. W mediach społecznościowych zamieściła filmik, na którym płynie na desce. Jak na początkującą osobę daje sobie świetnie radę z nieprzewidywalną wodą.

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >