Swiatgwiazd.pl

Dla jednej zostawił samą Kate, druga okazała się kuzynką jego matki. Książę William ma za sobą wiele nieudanych związków

16 Listopada 2022

Udostępnij:

Książęta Walii w centrum społeczności The Street, fot. Rex Features/East News

Książę William jest następny w kolejce do objęcia tronu Zjednoczonego Królestwa. Nic więc dziwnego, że jego życie, również prywatne, cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

William poślubił Kate Middleton 29 kwietnia 2011 roku. Doczekali się trójki dzieci i są jedną z najbardziej lubianych par na świecie. Warto jednak zauważyć, że zanim książę związał się z Kate, miał kilka innych partnerek. Z niektórymi wiążą się niezwykle ciekawe historie. Poznajcie je wszystkie!

Slajd 1 z 8

Rose Farquhar, fot. @Parisa/Splash News/EAST NEWS

fot. @Parisa/Splash News/EAST NEWS

Rose Farquhar

Daily Mail twierdzi, że pierwszą prawdziwą miłością księcia Williama była Rose Farquhar. Zakochani mieli poznać się na polu do gry w polo. Co ciekawe, kobieta pojawiła się na ślubie Williama i Kate.

Slajd 2 z 8

Książę William, fot. Paisley Scotland from Paisley, Scotland, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

fot. Paisley Scotland from Paisley, Scotland, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Davina Duckworth-Chad

Davina Duckworth-Chad spotykała się z Williamem w 1999 roku. Ich romans nie trwał długo, a kontrowersji dodaje fakt, że kobieta okazała się kuzynką jego matki.

Slajd 3 z 8

Jecca Craig, fot. REX/EAST NEWS

fot. REX/EAST NEWS

Jecca Craig

Jecca i William spotykali się w 2000 roku. Ich relacja rzekomo miała wzbudzić w Kate skrajne emocje, szczególnie podczas przyjęcia urodzinowego Williama. Według królewskiej biografki, Katie Nicholl, Kate w tamtym czasie nie była pewna, jak wiele łączy księcia z Jeccą, która siedziała przy głównym stole obok Williama.

Z kolei królewski biograf Christopher Andersen napisał w swojej książce, że ówczesny książę Karol miał poradzić swojemu synowi Williamowi, aby nie utrzymywał relacji z Jeccą i Kate jednocześnie.

Slajd 4 z 8

Książę William na ślubie Melissa'y Percy, fot. TheMatthewSlack, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

fot. TheMatthewSlack, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Arabella Musgrave

Książę William spotykał się z Arabellą Musgrave, zanim poszedł na studia. Ich relacja nie trwała długo i zakończyła się, kiedy William rozpoczął edukację. Co ciekawe, kobieta niedługo po zerwaniu kontaktu z księciem, postanowiła związać się z jego przyjacielem, Jamesem Tollemache.

Slajd 5 z 8

Książę William na spotkaniu z cesarzem Japonii Naruhito, fot. British Embassy Tokyo / Alfie GoodrichUK in Japan- FCO, cropped, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

fot. British Embassy Tokyo / Alfie GoodrichUK in Japan- FCO, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Carly Massy Birch

Carly Massy Birch spotykała się z Williamem, zanim poznał Kate Middleton. Była partnerka księcia wyznała za pośrednictwem Vanity Fair, że łączył ich zwykły, przelotny, uniwersytecki romans. Carly nie była nawet przekonana czy aby na pewno była to relacja romantyczna.

Slajd 6 z 8

Olivia Hunt, fot. Rex Features/EAST NEWS

fot. Rex Features/EAST NEWS

Olivia Hunt

Książę William spotykał się z Olivią, kiedy poznał już Kate. Z czasem jednak zostawił Olivię, ponieważ darzył większą sympatią swoją przyszłą żonę. Z kolei Kate miała być bardzo zazdrosna o byłą partnerkę księcia.

Slajd 7 z 8

Isabella Calthorpe, fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS

fot. James Whatling / Splash News/EAST NEWS

Isabella Calthorpe

William miał spotykać się Isabellą Calthorpe, kiedy miał "przerwę" z Kate. Wówczas książę miał być zdruzgotany rozstaniem Kate i pocieszenie odnalazł właśnie w Isabelli, w której ostatecznie się zakochał. Co więcej, kilkukrotnie miał się jej oświadczyć, jednak bezskutecznie. Źródło Daily Mail przekazało:

William rzucił Kate, ponieważ myślał, że ma szansę u Isabelli. Kate jednak czekała, aż William do niej wróci, co w końcu zrobił. Wcześniej jednak robił wszystko, by zdobyć Isabellę. Zakochał się w niej i chciał z nią być. Oświadczał się jej kilka razy i chociaż Isabella była singielką, odrzuciła Williama. [...] William był w niej szaleńczo zakochany, ale kiedy wiedział, że nie ma u niej szans, wrócił do Kate. Kate była świadoma jego obsesji na punkcie Isabelli. [...] Ponownie zaakceptowała Williama pod warunkiem, że nie będzie więcej rozmawiał z Isabellą — twierdzi źródło Daily Mail.

Slajd 8 z 8

Książęta Walii na Copper Box Arena, fot. DANIEL LEAL/AFP/East News

fot. DANIEL LEAL/AFP/East News

Anna Sloan

O związku Williama i Anny Sloan jest niewiele informacji. Ich relacja miała nawiązać się również podczas przerwy od Kate. Para miała wspólnie spędzić wakacje.

fot. TRICOLORS/East News/ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Historia miłości Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. To nadaje się na scenariusz dobrego filmu

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska swego czasu należeli do najwyższej śmietanki towarzyskiej w Polsce jako para prezydencka. Już początek ich znajomości zwiastował związanie na całe życie. Obecnie są jednym z najzgodniejszych małżeństw w kraju, a historia ich miłości porusza dogłębnie. Wszystko zaczęło się pozornym spotkaniem w czasie studiów...

Zobacz nastepną galerię >