Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Dopiero styczeń, a o tych rozstaniach aż huczy. Oto gwiazdorzy, którzy w nowy rok wchodzą z innymi partnerami
26.01.2023 13:18

Dopiero styczeń, a o tych rozstaniach aż huczy. Oto gwiazdorzy, którzy w nowy rok wchodzą z innymi partnerami

Show-biznes jest bardzo dynamiczny i zmienny. Tyczy się to nie tylko kwestii zawodowych gwiazd, ale również ich prywatnego życia. Często bywa tak, że ci, którzy wyznają sobie miłość, za kilka miesięcy nie są już razem. W 2022 roku podziwialiśmy wiele par, których rozstania nie można było sobie wyobrażać, a jednak do nich doszło. Dla których gwiazd Nowy Rok to także początek nowej, prywatnej drogi?

Gwiazdy Partnerzy
fot. KAPiF

Slajd 1 z 5

Jacek Kopczyński

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska byli ze sobą już kilkanaście lat. Wydawało się, że w tym czasie udało im się całkowicie dotrzeć, tym bardziej że w 2008 roku na świat przyszedł ich syn, którego wspólnie wychowywali. Jak się jednak okazało ani dziecko, ani nawet terapia dla par nie pomogły. W grudniu aktor na teatralnej premierze pojawił się już u boku innej kobiety. Pod koniec stycznia wyszło na jaw, że to pisarka Klaudia Kardas.

Slajd 2 z 5

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski zaczął spotykać się z Katarzyną Warnke około dekady temu, a 3 lata później para wzięła ślub. W 2019 roku na świat przyszła ich córka Helena. Para w październiku zeszłego roku podjęła decyzję o rozwodzie. Od tego czasu aktor miał znaleźć już nową partnerkę. Jego była ukochana tłumaczyła później w telewizji, że ich relacji nie ma co opłakiwać, bo obydwoje podjęli dobrą dla siebie decyzję i cieszą się z tego, co wspólnie przeżyli.

Slajd 3 z 5

Piotr Cugowski z żoną

Piotr Cugowski w 2008 roku wyszedł za dziennikarkę Elizę Tokarczyk. Para nie traktowała swojego związku jako medialnego, więc niewiele było wiadomo o ich relacji. Swoją prywatę zatajali do tego stopnia, że dopiero całkiem niedawno okazało się, że wokalista ma już nową narzeczoną, a z poprzednią ukochaną nie żyje od półtora roku! Obecną miłością Cugowskiego ma być pewna lekarka imieniem Karolina.

Slajd 4 z 5

Shakira i Pique EN

Kolumbijska piosenkarka i hiszpański piłkarz tworzyli jedną z najbardziej popularnych par na całym świecie przez bite 12 lat. Poznali się w 2010, a ich relacja szybko przyniosła owoce w postaci dwóch syn. Najpierw urodził się Milan, a 2 lata później Sasha. Dziś młodzieńcy niestety nie mogą liczyć na zgranych rodziców, za to mają okazję podziwiać w sieci, jak mama z tatą wymieniają się uszczypliwościami. Hiszpan został posądzony przez ukochaną o zdradę i dziś nie kryje się już z nową partnerką, a artystka nie była mu dłużna i bezkompromisowo podsumowała go w swojej ostatniej piosence.

Slajd 5 z 5

Filip Chajzer

Filip Chajzer miał pod względem miłosnym bardzo burzliwy ubiegły rok. Najpierw rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką i matką swojego dziecka, został przyłapany na mieście z inną kobietą. Jeszcze później poznał 25-letnią Julię, która miała okazać się jego wielką miłością, dlatego oświadczył się jej już w listopadzie. Media doszły jednak do źródeł, według których zaręczyny dziś już mają być nieaktualne, a relacja okazała się wielką pomyłką. Sam prezenter jednak takiego scenariusza nie potwierdził, dlatego nie wiadomo, ile tak naprawdę jest w tym wszystkim prawdy.

Tagi: