Swiatgwiazd.pl

Dzieli ich 17 lat, ślub do końca trzymali w tajemnicy. Tylko najbliżsi znali prawdę o małżeństwie Wieczorka i Marii

5 Sierpnia 2022

Udostępnij:

fot.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

Dzisiejszym jubilatem jest Krystian Wieczorek, który największą popularność zyskał dzięki udziałowi w serialu "M jak miłość". 47-latek w wyjątkowym dniu może liczyć na życzenia od fanów oraz bliskich, w tym od ukochanej żony. Niewiele osób jednak wie, że między małżonkami jest spora różnica wieku.

Slajd 1 z 5

Kadr z serialu Komisarz Alex, prod. TVP

Kadr z serialu Komisarz Alex, prod. TVP

Krystian Wieczorek - kariera

Po ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej zaczął swoją przygodę przed kamerą jako epizodysta. Dopiero współpraca z "M jak miłość" przyniosła mu szeroki rozgłos i popularność, która pomogła mu zdobyć kolejne angaże. Krystian Wieczorek wcielał się w charyzmatyczne role w takich produkcjach jak m.in.: "Plebania", "Na dobre i na złe", "Apetyt na życie", "Julia", "Blondynka", "W rytmie serca", czy "Komisarz Alex".

Slajd 2 z 5

Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Kadr z serialu "M jak miłość", prod. TVP

Krystian Wieczorek - przygoda z "M jak miłość"

Aktor dołączył do obsady popularnego serialu w 2008 roku i od razu zyskał sympatię widzów. Wątek mecenasa Andrzeja Budzyńskiego stawał się coraz bardziej zawiły, a odbiorcy z każdym odcinkiem coraz bardziej się z nim zżywali. Obecnie jego relacje z żoną (graną przez Annę Muchę) nie są najłatwiejsze z powodu zdrady mężczyzny, z którą musi mierzyć się również sam aktor. W mediach społecznościowych zwrócił się do fanów serialu, by odróżnili telewizyjną fikcję od rzeczywistości. Z powodu decyzji jego serialowego bohatera, mężczyzna musiał mierzyć się z negatywnymi wiadomościami.

Slajd 3 z 5

Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP

Kadr z serialu M jak miłość, prod. TVP

Krystian Wieczorek poznał ukochaną na planie serialu

Aktor był już doświadczony w pracy nad "M jak miłość", gdy do obsady dołączyła Maria Szafirska. Początkowo przyjacielskie relacje z czasem przerodziły się w prawdziwe uczucia. Para w lipcu 2016 roku stała się małżeństwem, jednak ceremonia nie należała do najgłośniejszych w mediach. Zakochani postawili na skromną uroczystość w gronie rodziny i przyjaciół. W 2018 roku powitali na świecie córeczkę, Anielę.

Slajd 4 z 5

fot.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

fot.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

Między małżonkami jest 17 lat różnicy

Maria Szafirska i Krystian Wieczorek długo ukrywali przed mediami swój związek z powodu dzielących ich lat. Aktorka jest o 17 lat młodsza od swojego wybranka, a dodatkowo dopiero zaczynała karierę w telewizji. Para chciała uniknąć krzywdzących domysłów prasy. Obecnie, gdy małżeństwo jest już po ślubie, chętnie pokazuje wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Mimo różnicy wieku duet świetnie się dogaduje i spędza razem czas, podróżując.

Slajd 5 z 5

fot.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

fot.instagram.com/krystian_wieczorek_official/

Krystian Wieczorek miał prośbę do obserwatorów z okazji urodzin

Aktor dziś obchodzi swoje 47. urodziny i w mediach społecznościowych postanowił urządzić dla swoich obserwatorów konkurs. Internauci mieli wymyślić jak najgłupsze życzenia dla solenizanta. Krystian Wieczorek wykazał się sporym dystansem do samego siebie, a jego obserwatorzy kreatywnością.

Lara Gessler, fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler pokazała córkę. Fani przecierają oczy na widok dziewczynki

Lara Gessler poznała prawnika Pawła Szeląga w 2019 roku. Spotkanie dotyczące porady prawnej przerodziło się w randkę, a już w kwietniu 2020 roku córka Magdy Gessler ogłosiła, że jest w ciąży. Mała Nena przyszła na świat w październiku, za kilka miesięcy będzie więc obchodzić drugie urodziny. Jej mama właśnie zachwyciła fanów wspólnymi zdjęciami z córeczką.

Zobacz nastepną galerię >