Swiatgwiazd.pl

Ekspert ocenił stylizacje podczas festiwalu w Sopocie. "Struś w krakowskim zoo" jest dopiero początkiem

20 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Stylizacje gwiazd na Top of The Top Sopot Festiwal

Slajd 1 z 8

Katarzyna Nosowska EA

fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Nosowska

W Operze Leśnej swój koncert dała Katarzyna Nosowska, która zdecydowała się na nietypowe i odważne połączenie kolorów. Podczas Top od The Top wystąpiła w luźnych, cekinowych spodniach, do których dopasowała zwiewną, pomarańczową koszulę. Połączenie tych kolorów z pewnością nie należy do oczywistych. Ponadto uwagę zwrócił makijaż, który współgrał z kolorem koszuli. Ubiór Nosowskiej nie został oceniony przez stylistę pozytywnie. Jak czytamy na se.pl, "wyglądała jak pierwsze lepsze ubrania wyciągnięte z szafy, a połączenie koloru pomarańczowego i srebrnych cekinów wyglądało jak roztopione lody na chodniku latem".

Slajd 2 z 8

Michał Szpak EA

fot. TRICOLORS/East News

Michał Szpak

Michał Szpak słynie ze swoich odważnych stylizacji, które stanowią inspirację dla wielu fanów mody. Tym razem postanowił wystąpić w luźnej, krótkiej bluzie z kapturem. Błyszczący materiał odbijał światło, co idealnie wpisuje się w typowy, estradowy look. Spod krótkiej bluzy dało się zauważyć prześwitujący top, a dopełnieniem okazały się srebrne spodnie oraz połyskujące buty.

Slajd 3 z 8

Joanna Kryńska EA

fot. TRICOLORS/East News

Joanna Kryńska

Joanna Kryńska na sopockim festiwalu zaprezentowała się w codziennej stylizacji. Założyła krótką sukienkę w kwiaty, do których dodała sandałki na szpilce. Kreacja została niepochlebnie oceniona przez stylistę Daniela Jacoba Dali, który uznał, że idealnie sprawdziłaby się na "dożynki w Bochni".

Slajd 4 z 8

Agnieszka Chylińska EA

fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska

W Operze Leśnej nie mogło zabraknąć również Agnieszki Chylińskiej, która wykorzystała moment do promocji swojego najnowszego singla pt. "Jest na więcej". Założyła luźną katanę jeansową, na której plecach widniał nie tylko tytuł nowej piosenki, ale również wizerunek ucharakteryzowanej Agnieszki, który możemy zobaczyć w teledysku. Dopełnieniem stylizacji okazała się bordowa spódnica z falbanami oraz czarne botki.

Slajd 5 z 8

Patrycja i Grzegorz Markowscy EA

fot. TRICOLORS/East News

Patrycja i Grzegorz Markowscy

Patrycja Markowska wystąpiła na scenie razem ze swoim ojcem. Grzegorz pojawił się w klasycznej, rockowej, czarnej stylizacji, natomiast jego córka zdecydowała się na modny w tym sezonie, luźny garnitur. Połyskujący zestaw zdobiony cekinami wyróżniał się na tle inny stylizacji. Uroku dodał również głęboki dekolt w szpic.

Slajd 6 z 8

Stylizacje prezenterów festiwalu w Sopocie EA

fot. TRICOLORS/East News

Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska

Trzeci dzień festiwalu w Sopocie poprowadzili: Gabi Drzewiecka, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska. Każda z gwiazd zdecydowała się na kreacje w zupełnie innym stylu. Gabi zaprezentowała się w złotej, błyszczącej mini, natomiast Ewa postawiła na klasę i elegancję. Czarna, długa suknia z ozdobnym dekoltem prezentowała się obłędnie. Z kolei Paulina postawiła na karnawałowe pióra i błysk. Anna zwróciła na siebie uwagę, pozując w długiej sukni z głębokim dekoltem i rozporkiem, eksponującym nogi. Marcin również postawił na klasykę, ubierając granatowy garnitur. Daniel Jacob Dali zachwycił się kreacjami Ewy i Anny, które jego zdaniem wyglądały jak gwiazdy z z pokazu mody Chanel.

Slajd 7 z 8

Ralph Kaminski EA

fot. TRICOLORS/East News

Ralph Kaminski

Ralph Kaminski uwielbia zaskakiwać swoimi nietuzinkowymi stylizacji. Nie inaczej było w przypadku sopockiego festiwalu, podczas którego wystąpił w garniturze i długi boa. Ubiór artysty został porównany przez stylistę Daniela Jacoba Dali do strusia z krakowskiego zoo.

Slajd 8 z 8

Nick Sinckler EA

fot. TRICOLORS/East News

Nick Sinckler

Nick Sinckler zaszalał ze stylizacją podczas występu w Operze Leśnej. Muzyk zaskoczył intensywnym kolorem luźnego zestawu. Oryginalności dodały rozcięte rękawy oraz różowe buty, wystające spod luźnych spodni. Swoim strojem przyciągnął uwagę.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >