Swiatgwiazd.pl

"Gwiazdorskie Ostatki" 20 lat temu. Tak bawiły się polskie gwiazdy, gdy nie było mediów społecznościowych

8 Stycznia 2023

Udostępnij:

Gwiazdorskie Ostatki 2003, fot. KAPiF

Ostatki zbliżają się wielkimi krokami. Sprawdzamy, jak 20 lat temu, gdy nie było jeszcze mediów społecznościowych i Instagrama, bawiły się największe polskie gwiazdy. Poznajesz je?

Slajd 1 z 8

Zygmunt Chajzer, Krzysztof Ibisz, Jarosław Kulczycki, Maciej Dowbor, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Zygmunt Chajzer, Krzysztof Ibisz, Jarosław Kulczycki, Maciej Dowbor

Panowie już 20 lat temu byli uznawani za najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Zygmunt Chajzer pracował wówczas w telewizji Polsat oraz Radiu Złote Przeboje. Dziś pomimo tego, że nie pojawia się zbyt często w roli gospodarza show, wciąż jest jedną z najbardziej znanych twarzy w show-biznesie.

Krzysztof Ibisz od lat jest jedną z największych gwiazd w naszym kraju. Już wtedy związany był z Polsatem, gdzie prowadził takie teleturnieje, jak "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno". Obecnie prowadzi tam kultowy program stacji "Taniec z Gwiazdami".

Jarosław Kulczycki związany był wówczas z TVP, gdzie między innymi komentował Konkurs Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. Jego współpraca z publicznym nadawcą zakończyła się w 2016 roku.

Maciej Dowbor dopiero dwa lata później związał się ze swoim obecnym pracodawcą – Polsatem. 20 lat temu dzisiejszy prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" współpracował ze stacją TVP2, gdzie prowadził "Pytanie na śniadanie" i studio sportowe Igrzysk Olimpijskich.

Slajd 2 z 8

Dariusz Gnatowski z żoną, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Dariusz Gnatowski z żoną

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów filmowych, teatralnych i dubbingowych. Pojawił się w takich produkcjach jak "Ferdydurke", "Ogniem i mieczem" czy "Młode wilki". Największą rozpoznawalność zdobył dzięki roli Arnolda Boczka w kultowym serialu "Świat według Kiepskich".

Prywatnie od 1990 roku był żonaty z Anną Wach, z którą doczekał się ukochanej córki Julii. Gwiazdor odszedł 20 października 2020 roku w wyniku zapalenia płuc, które doprowadziło do ostrej niewydolności oddechowej.

Slajd 3 z 8

Tomasz Bednarek z żoną, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Tomasz Bednarek z żoną

Tomasz Bednarek do dziś jest jednym z popularniejszych polskich aktorów. 20 lat temu gwiazdor pojawiał się między innymi w takich serialach jak "Samo życie" czy "Łowcy skór". Wielkim sukcesem była również jego rola w "Ogniem i mieczem". Obecnie widzowie mogli oglądać go w serialu "Mecenas Porada".

Prywatnie związany był z aktorką głosową i reżyserem dubbingu Elżbietą Kopocińską. Małżeństwo doczekało się dwóch synów: Krzysztofa i Adama.

Slajd 4 z 8

Ryszard Kotys z żoną, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Ryszard Kotys z żoną

Aktor ma na swoim koncie udział w wielu kultowych filmach i serialach. Pojawiał się między innymi w "Deja vu", "Och, Karol 2", "Psy 2. Ostatnia krew", czy "Wiedźmin". Nie da się jednak ukryć, że największą popularność przyniosła mu rola Mariana Paździocha z kultowego serialu "Świat według Kiepskich".

Prywatnie żonaty był z młodszą o 26 lat aktorką Kamilą Sammler, z którą doczekał się syna Eryka. Para pobrała się pod koniec lat osiemdziesiątych. Było to drugie małżeństwo aktora.

Zmarł w szpitalu w Poznaniu w nocy z 27 na 28 stycznia 2021 roku. Wcześniej wykryto u niego infekcję COVID-19. Został pochowany na cmentarzu w Lusowie.

Slajd 5 z 8

Bartosz Obuchowicz z partnerką i Katarzyna Bujakiewicz, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Bartosz Obuchowicz z partnerką i Katarzyna Bujakiewicz

Jeden z najbardziej znanych duetów aktorskich w Polsce. Bartosz Obuchowicz pojawiał się w takich produkcjach jak "Cwał", "Prosto w serce", "Czas honoru" czy "Ojciec Mateusz". Prywatnie żonaty z Katarzyną Sobczyńską, z którą doczekał się trzech córek: Marianny, Marceliny i Michaliny.

Katarzyna Bujakiewicz zasłynęła rolami w takich produkcjach jak "Poranek kojota", "Niania", "Nie kłam kochanie", "Magda M" czy "Planeta Singli". Prywatnie w 2018 roku poślubiła Piotra Maruszewskiego, z którym ma córkę Aleksandrę.

Slajd 6 z 8

Robert Janowski z żoną, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Robert Janowski z żoną

Popularny aktor i prezenter telewizyjny. Od 1997 roku aż do 2018 roku prowadził kultowy teleturniej "Jaka to melodia?". Oprócz tego realizował się również jako aktor, a 20 lat temu widzowie mogli oglądać go, między innymi w serialu "Na Wspólnej".

Prywatnie był trzykrotnie żonaty. Na zdjęciu widzimy go z Katarzyną Dańską, z którą doczekał się dwóch córek: Anieli i Toli. Wcześniej gwiazdor związany był z Katarzyną Kalicińską-Gocał, z którą ma syna Makarego. Dopiero w 2013 roku ożenił się ze swoją obecną żoną Moniką Godek.

Slajd 7 z 8

Omar Sangare z partnerką, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Omar Sangare z partnerką

Polski aktor, reżyser, pedagog i pisarz, który na stałe mieszka obecnie w Nowym Jorku. W 2003 roku był jednym z aktorów Teatru Telewizji, gdzie wystąpił między innymi w sztuce "Akwizytorom dziękujemy". Gościnnie pojawiał się również w programie "Szymon Majewski Show".

Obecnie gwiazdor jest w związku małżeńskim ze swoim ukochanym, co potwierdził w 2015 roku w trakcie wywiadu w programie "Dzień dobry TVN". W 2021 roku został ojcem Maximiliana.

Slajd 8 z 8

Piotr Cyrwus z żoną, fot. KAPiF

fot. KAPiF

Piotr Cyrwus z żoną

Popularny aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Na swoim koncie ma udział w takich produkcjach, jak "Miodowe lata", "Kasia i Tomek" oraz "Pan Tadeusz". Największą popularność zyskał dzięki roli Ryszarda Lubicza w serialu "Klan".

Prywatnie aktor związany jest z Mają Berełkowską, z którą doczekał się trójki dzieci: synów Mateusza i Łukasza oraz córki Anny Marii.

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >