Swiatgwiazd.pl

Sokołowska, Gessler i nie tylko. Te gwiazdy doczekały się potomstwa w 2022 roku

27 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Te gwiazdy doczekały się potomstwa w 2022 roku

Slajd 1 z 10

Jan Kliment i Lenka Klimentova

instagram.com/lenkakliment

Jan Kliment i Lenka Klimentova

Jan i Lenka starali się o dziecko przez sześć długich lat. 1 grudnia ich trudy zostały nagrodzone, a na świat przyszedł Cristian. "To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko" napisała na Instagramie dumna mama.

Slajd 2 z 10

Katarzyna Sokołowska i Andrzej Kozieja

KAPiF; instagram.com/kasiasokolowska_official

Katarzyna Sokołowska i Andrzej Kozieja

Jurorka w programie "Top Model" została mamą w wieku 49 lat. Udało się jej to dzięki metodzie in vitro. Jej synek nazywa się Iwo Lew. Przyszedł na świat 18 lipca. "Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów. Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" wyznała w rozmowie z "Twoim Stylem".

Slajd 3 z 10

Michał i Aleksandra Żebrowscy

instagram.com/zebrowski.michal; instagram.com/olazebrowska

Michał i Aleksandra Żebrowscy

Para została rodzicami już czwarty raz. Wcześniej doczekali się trójki synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. W lipcu 2022 roku na świat przyszła ich pierwsza córka. Aleksandra ujawniła jednak, że nie była to jej czwarta, lecz ósma ciąża. Pozostałe niestety skończyły się poronieniami.

Slajd 4 z 10

Joanna Opozda i Antek Królikowski

KAPiF; instagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda i Antek Królikowski

22 lutego 2022 roku na świat przyszedł syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Chłopiec otrzymał imię Vincent. Niestety, rodzice rozstali się jeszcze przed narodzinami chłopca. "To przewartościowuje całe życie. Ta miłość do dziecka jest czymś niesamowitym, nie wiedziałam, że można tak kochać drugiego człowieka, dopóki nie urodziłam synka. Naprawdę jest to coś niesamowitego" wyznała aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Slajd 5 z 10

Krzysztof i Joanna Ibisz

instagram.com/joibisz; KAPiF

Krzysztof i Joanna Ibisz

18 września 2022 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Krzysztofa i Joanny. Żona Ibisza została mamą po raz pierwszy, dla prezentera jest to już trzecia pociecha. Chłopiec otrzymał imię Borys. "Jest cudowny, uśmiechnięty. Jest naszym słoneczkiem. Ma dobre usposobienie po Asi i po mnie. Kocha świat, kocha ludzi, cały czas się uśmiecha i to jest coś, co rozpromienia moje serce. Jest cudowny" zachwycał się dumny tata.

Slajd 6 z 10

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

KAPiF; instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke

Para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Różę, 6 października. "Na samym początku byłam przerażona. Kiedyś bałam się brać na ręce niemowlaki, nigdy nie przewijałam bobaska. Nie sądziłam, że miłość do dziecka przyjdzie natychmiast u mnie i będzie tak duża. Szybko przeszedł mi strach przed obsługą dziecka. I mimo że są momenty trudniejsze, to czuję się cudownie w nowej roli" wyznała na Instagramie tancerka.

Slajd 7 z 10

Ewa Farna i Martin Chobot

instagram.com/ewa_farna93; KAPiF

Ewa Farna i Martin Chobot

Farna i jej mąż po raz pierwszy zostali rodzicami w 2019 roku. Wtedy urodził się ich syn Artur. 6 marca 2022 na świat przyszła córeczka Ella. Piosenkarka miała odwagę pokazywać w mediach społecznościowych prawdziwe, nieraz trudne, ale radosne macierzyństwo. "Sukcesem jest, kiedy umyje włosy i wtedy tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam, to jedno duże szczęście" pisała na Instagramie.

Slajd 8 z 10

Lara Gessler i Piotr Szeląg

KAPiF; instagram.com/piotr.szelag

Lara Gessler i Piotr Szeląg

Lara powitała w 2022 roku swoje drugie dziecko. Dwa lata temu ona i jej mąż Piotr zostali rodzicami córeczki Neny. We wrześniu tego roku urodził im się chłopiec, którego nazwali Bernard. "Jest grzeczny. Przesypia noce, spokojny. Trafiło mi się wspaniale. Jako to drugie dziecko to już w ogóle marzenie. Nena była łaskawa i on też jest łaskawy" ujawniła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Slajd 9 z 10

Maja Hyży i Konrad Kozak

instagram.com/majahyzy; KAPiF

Maja Hyży i Konrad Kozak

Maja ze związku z pierwszym mężem Grzegorzem ma już dwóch synów-bliźniaków, Wiktora i Alexandra. Od 2020 związana jest z Konradem Kozakiem: 10 lipca 2020 roku na świat przyszła ich córka Antonina, a niemal równo dwa lata później, bo 7 lipca 2022 – mała Zofia.

Slajd 10 z 10

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek

instagram.com/magdalamparska; KAPiF

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek

Magdalena i jej mąż Bartek w 2017 roku doczekali się syna Tymoteusza. We wrześniu 2022 na świat przyszła jego siostrzyczka, Mila Magdalena. "Paradoksalnie, kiedy pojawia się drugi członek rodziny, jest łatwiej. Już wiesz, co cię czeka. Jesteś w stanie bardziej sobie to zaplanować. [...] To jest mądrość rodzicielska, która pojawia się przy drugim dziecku" wyznała gwiazda w programie "Dzień dobry TVN".

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >