Swiatgwiazd.pl

Gwiazdy, które nie wyglądają na swój wiek. Trudno uwierzyć, ile lat naprawdę ma numer 9

11 Sierpnia 2022

Udostępnij:

Grażyna Szapołowska, fot. pokaz mody Macieja Zienia, fot. TRICOLORS/East News, Madonna, Billboard's Women in Music, fot. Splash News/EAST NEWS, Elżbieta Jaworowicz, nagranie programu "Świat się kręci", TRICOLORS/East News

Liczne grono gwiazd skrupulatnie dba o swoją urodę. Ochoczo udają się na zabiegi, korzystają z ofert klinik medycyny estetycznej, a także używają kosmetyków pielęgnacyjnych. Wszystko, aby wyglądać, świeżo, zdrowo i oczywiście młodo. Wielu celebrytów i celebrytek zupełnie nie wygląda na swój wiek. Oto lista gwiazd, których wygląd nie wskazuje na ich wiek.

Slajd 1 z 13

Madonna na koncercie w Nowym Jorku, fot. Rex Features/East News

fot. Rex Features/East News

Madonna

Madonna jest niekwestionowaną ikoną muzyki i stylu. Od lat plasuje się w czołówce światowych gwiazd. Zachwyca swoim talentem wokalnym, muzyką i oczywiście olśniewającym wyglądem. Regularnie prezentuje się w odświętnych kreacjach, nietuzinkowych strojach i zmyślnych makijaż. Uwagę zwraca również jej szczupła sylwetka. Piosenkarka w tym roku skończy 64 lata.

Slajd 2 z 13

Jared Leto, fot. instagram.com/jaredleto

fot. instagram.com/jaredleto

Jared Leto

Wszechstronnie uzdolniony Jared Leto spełnia się na wielu płaszczyznach. Aktor, reżyser, model, wokalista zespołu 30 Second to Mars i laureat Oscara może pochwalić się nienaganną aparycją. Fanki z całego świata wzdychają do zdjęć przystojnego artysty, który jak się okazuje, ma już 50 lat.

Slajd 3 z 13

Krzysztof Ibisz, fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Krzysztof Ibisz

Nie od dziś mówi się, że Krzysztof Ibisz z wiekiem młodnieje. Prezenter dba o swój wygląd i słynie ze swojego śnieżno białego uśmiechu. Co więcej, w 2010 roku gwiazdor wydał poradnik o tytule "Jak dobrze wyglądać po 40-tce". Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku, a więc ma 57 lat.

Slajd 4 z 13

Keanu Reeves w CinemaCon, fot. VALERIE MACON/AFP/East News

fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Keanu Reeves

Keanu Reeves kojarzony przede wszystkim z takimi rolami jak Matrix czy John Wick uważany jest za jednego z najlepszych i najbardziej opłacalnych producentów filmowych na świecie. Czaruje swoim talentem oraz wizerunkiem, który z pewnością nie odzwierciedla jego wieku. Keanu Reeves ma bowiem 57 lat.

Slajd 5 z 13

Grażyna Szapołowska, Wielki Test TVP o polskich komediach, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Grażyna Szapołowska

Wybitna polska aktorka, laureatka Orła za główną rolę kobiecą w filmie "Pan Tadeusz" regularnie zachwyca swoim nienagannym wyglądem. 68-letnia Grażyna Szapołowska wciąż bryluje w błysku fleszy, czarując promienistą cerą i pięknym uśmiechem.

Slajd 6 z 13

Justyna Steczkowska, Koncert Fundacji Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, która regularnie występuje na licznych wydarzeniach medialnych i koncertach. Zwraca uwagę swoimi długimi, gęstymi włosami, gładką cerą i idealną figurą. Piosenkarka raczy swoich fanów odważnymi zdjęciami w skąpych stylizacjach, potwierdzając tym samym, że absolutnie nie wygląda na swój wiek. Warto zauważyć, że Justyna Steczkowska skończyła w tym roku 50 lat.

Slajd 7 z 13

Pharrell William, Gala City of Hope, fot. LISA O'CONNOR/AFP/East News

fot. LISA O'CONNOR/AFP/East News

Pharrell Williams

49-letni Pharrell Williams to amerykański producent muzyczny, piosenkarz, raper, założyciel własnej wytwórni płytowej, linii odzieżowej i obuwniczej. Gwiazdor mimo swojego wieku może szczycić się gładką cerą, na której nie ma ani jednej zmarszczki. Stylowe ubrania również odejmują Pharrellowi lat, dzięki czemu absolutnie nie wygląda na swój wiek.

Slajd 8 z 13

Michelle Pfeiffer, premiera serialu "The First Lady", fot. ROBYN BECK/AFP/East News

fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer jest jedną z największych gwiazd amerykańskiego kina. Wybitna i uwielbiana przez widzów aktorka i modelka skończyła w tym roku 64 lata. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda nie wygląda na swój wiek. Artystka jest w pełni świadoma swojej atrakcyjności. W ubiegłym roku, w dzień swoich urodzin zaprezentowała się sauté, prezentując swoje wdzięki.

Slajd 9 z 13

Cher podczas koncertu w Zurychu, fot. SplashNews.com/East News

fot. SplashNews.com/East News

Cher

Cher, a tak właściwie Cherilyn Sarkisian to jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd muzyki pop. Utwory gwiazdy po dziś dzień są hitami, a wizerunek piosenkarki stale zaskakuje. Artystka przyszła na świat 20 maja 1946, a więc ma 76 lat. Chyba każdy zgodzi się, że Cher absolutnie nie wygląda na swój wiek.

Slajd 10 z 13

Elżbieta Jaworowicz, wiosenna ramówka TVP1, fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz od lat jest gwiazdą stacji TVP. Widzowie kojarzą prezenterkę przede wszystkim z jej autorskiego programu interwencyjnego o tytule "Sprawa dla reportera". Dziennikarka urodziła się 31 marca 1946 roku, a więc ma 76 lat.

Slajd 11 z 13

Sandra Bullock, angielska premiera filmu "The Lost City", fot. Rex Features/East News

fot. Rex Features/East News

Sandra Bullock

Sandra Bullock uplasowała się na 58. miejsce w zestawieniu "100 największych gwiazd kina wszech czasów redakcji" magazynu "Empire". Wybitna aktorka, modelka i reżyserka o ogromnym talencie i niebywałej urodzie w tym roku skończyła 58 lat.

Slajd 12 z 13

Billie Eilish, Oskary 2022, fot. Rex Features/East News

fot. Rex Features/East News

Billie Eilish

Wiele gwiazd dba o swój wygląd, aby możliwie odjąć sobie lat. Są jednak gwiazdy, których wiek może zaskoczyć w drugą stronę. Jedną z nich jest Billie Eilish, która przyszła na świat w grudniu 2001 roku, a więc dopiero w tym roku skończy 21 lat. Odważne stylizacje, nietuzinkowe fryzury i mocny makijaż sprawiły, że wielu mogło sądzić, iż jest starsza.

Slajd 13 z 13

Viki Gabor, finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", fot. TRICOLORS/East News

fot. TRICOLORS/East News

Viki Gabor

Viki Gabor jest jedną z największych idolek młodego pokolenia. Urzeka swoim muzycznym talentem, stylem i oczywiście aparycją. Młoda gwiazda wielokrotnie musiała stawić czoła krytycznym komentarzom, w których zarzucano jej, że nie wygląda na swój wiek. Przypominamy, że Viki przyszła na świat w 2007 roku, a więc ma 15 lat.

Małgorzata Foremniak, Anna Kalczyńska, Agata Młynarska

Polskie gwiazdy, które adoptowały dzieci. 7 nazwisk, niektóre bardzo zaskakują

Adopcja nie jest łatwym procesem. Często wiąże się z długimi, skomplikowanymi procedurami. Jest jednak szansą dla tych osób, które nie mogą mieć dzieci, na stworzenie dużej, szczęśliwej rodziny. Jest też oczywiście szansą dla samych dzieci. Wiele gwiazd decyduje się na nią, by swoje zasoby finansowe i możliwości móc przeznaczyć na poprawę losu wychowanków domów dziecka. Polskie sławy nie chwalą się tym tak chętnie, jak zagraniczne — wiele nazwisk może was zupełnie zaskoczyć.

Zobacz nastepną galerię >