Swiatgwiazd.pl > Galerie > Gwiazdy, które nie wyglądają na swój wiek. Trudno uwierzyć, ile lat naprawdę ma numer 9
11.08.2022 13:22

Gwiazdy, które nie wyglądają na swój wiek. Trudno uwierzyć, ile lat naprawdę ma numer 9

Liczne grono gwiazd skrupulatnie dba o swoją urodę. Ochoczo udają się na zabiegi, korzystają z ofert klinik medycyny estetycznej, a także używają kosmetyków pielęgnacyjnych. Wszystko, aby wyglądać, świeżo, zdrowo i oczywiście młodo. Wielu celebrytów i celebrytek zupełnie nie wygląda na swój wiek. Oto lista gwiazd, których wygląd nie wskazuje na ich wiek.

Szapołowska, Madonna, Jaworowicz EA
Grażyna Szapołowska, fot. pokaz mody Macieja Zienia, fot. TRICOLORS/East News, Madonna, Billboard's Women in Music, fot. Splash News/EAST NEWS, Elżbieta Jaworowicz, nagranie programu "Świat się kręci", TRICOLORS/East News

Slajd 1 z 13

Jared Leto

Wszechstronnie uzdolniony Jared Leto spełnia się na wielu płaszczyznach. Aktor, reżyser, model, wokalista zespołu 30 Second to Mars i laureat Oscara może pochwalić się nienaganną aparycją. Fanki z całego świata wzdychają do zdjęć przystojnego artysty, który jak się okazuje, ma już 50 lat.

Slajd 2 z 13

Krzysztof Ibisz

Nie od dziś mówi się, że Krzysztof Ibisz z wiekiem młodnieje. Prezenter dba o swój wygląd i słynie ze swojego śnieżno białego uśmiechu. Co więcej, w 2010 roku gwiazdor wydał poradnik o tytule "Jak dobrze wyglądać po 40-tce". Krzysztof Ibisz urodził się 25 lutego 1965 roku, a więc ma 57 lat.

Slajd 3 z 13

Keanu Reeves EA

Keanu Reeves kojarzony przede wszystkim z takimi rolami jak Matrix czy John Wick uważany jest za jednego z najlepszych i najbardziej opłacalnych producentów filmowych na świecie. Czaruje swoim talentem oraz wizerunkiem, który z pewnością nie odzwierciedla jego wieku. Keanu Reeves ma bowiem 57 lat.

Slajd 4 z 13

Madonna EA

Madonna jest niekwestionowaną ikoną muzyki i stylu. Od lat plasuje się w czołówce światowych gwiazd. Zachwyca swoim talentem wokalnym, muzyką i oczywiście olśniewającym wyglądem. Regularnie prezentuje się w odświętnych kreacjach, nietuzinkowych strojach i zmyślnych makijaż. Uwagę zwraca również jej szczupła sylwetka. Piosenkarka w tym roku skończy 64 lata.

Slajd 5 z 13

Justyna Steczkowska EA

Justyna Steczkowska jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, która regularnie występuje na licznych wydarzeniach medialnych i koncertach. Zwraca uwagę swoimi długimi, gęstymi włosami, gładką cerą i idealną figurą. Piosenkarka raczy swoich fanów odważnymi zdjęciami w skąpych stylizacjach, potwierdzając tym samym, że absolutnie nie wygląda na swój wiek. Warto zauważyć, że Justyna Steczkowska skończyła w tym roku 50 lat.

Slajd 6 z 13

Grażyna Szapołowska EA

Wybitna polska aktorka, laureatka Orła za główną rolę kobiecą w filmie "Pan Tadeusz" regularnie zachwyca swoim nienagannym wyglądem. 68-letnia Grażyna Szapołowska wciąż bryluje w błysku fleszy, czarując promienistą cerą i pięknym uśmiechem.

Slajd 7 z 13

Elżbieta Jaworowicz EA

Elżbieta Jaworowicz od lat jest gwiazdą stacji TVP. Widzowie kojarzą prezenterkę przede wszystkim z jej autorskiego programu interwencyjnego o tytule "Sprawa dla reportera". Dziennikarka urodziła się 31 marca 1946 roku, a więc ma 76 lat.

Slajd 8 z 13

Cher EA

Cher, a tak właściwie Cherilyn Sarkisian to jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd muzyki pop. Utwory gwiazdy po dziś dzień są hitami, a wizerunek piosenkarki stale zaskakuje. Artystka przyszła na świat 20 maja 1946, a więc ma 76 lat. Chyba każdy zgodzi się, że Cher absolutnie nie wygląda na swój wiek.

Slajd 9 z 13

Pharrell Williams EA

49-letni Pharrell Williams to amerykański producent muzyczny, piosenkarz, raper, założyciel własnej wytwórni płytowej, linii odzieżowej i obuwniczej. Gwiazdor mimo swojego wieku może szczycić się gładką cerą, na której nie ma ani jednej zmarszczki. Stylowe ubrania również odejmują Pharrellowi lat, dzięki czemu absolutnie nie wygląda na swój wiek.

Slajd 10 z 13

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer jest jedną z największych gwiazd amerykańskiego kina. Wybitna i uwielbiana przez widzów aktorka i modelka skończyła w tym roku 64 lata. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda nie wygląda na swój wiek. Artystka jest w pełni świadoma swojej atrakcyjności. W ubiegłym roku, w dzień swoich urodzin zaprezentowała się sauté, prezentując swoje wdzięki.

Slajd 11 z 13

Sandra Bullock EA

Sandra Bullock uplasowała się na 58. miejsce w zestawieniu "100 największych gwiazd kina wszech czasów redakcji" magazynu "Empire". Wybitna aktorka, modelka i reżyserka o ogromnym talencie i niebywałej urodzie w tym roku skończyła 58 lat.

Slajd 12 z 13

Billie Eilish EA

Wiele gwiazd dba o swój wygląd, aby możliwie odjąć sobie lat. Są jednak gwiazdy, których wiek może zaskoczyć w drugą stronę. Jedną z nich jest Billie Eilish, która przyszła na świat w grudniu 2001 roku, a więc dopiero w tym roku skończy 21 lat. Odważne stylizacje, nietuzinkowe fryzury i mocny makijaż sprawiły, że wielu mogło sądzić, iż jest starsza.

Slajd 13 z 13

Viki Gabor EA

Viki Gabor jest jedną z największych idolek młodego pokolenia. Urzeka swoim muzycznym talentem, stylem i oczywiście aparycją. Młoda gwiazda wielokrotnie musiała stawić czoła krytycznym komentarzom, w których zarzucano jej, że nie wygląda na swój wiek. Przypominamy, że Viki przyszła na świat w 2007 roku, a więc ma 15 lat.

Tagi: