Swiatgwiazd.pl

Gwiazdy, które wdały się w zakazane romanse. Numer 3 przebija wszystko

26 Maja 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Piotr Fronczewski, Dominika Ostałowska EA

Slajd 1 z 8

Dominika Ostałowska EA

TRICOLORS/East News

Dominika Ostałowska i Mariusz Malec

Ostałowska do dziś spotyka się z krytyką za jej relację z Mariuszem Malcem, reżyserem "M jak miłość". Poznali się na planie serialu. Aktorka związana była wówczas z Hubertem Zduniakiem, z którym miała syna, Malec tworzył wtedy związek z Joanną Sydor (serialową Teresą), która obwiniała rywalkę o rozpad jej związku. "Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: "Zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać’" wyznała. Nie była w stanie zaakceptować faktu, że mężczyzna nie chce z nią być. Jako że ona również grała w "M jak miłość", producenci serialu musieli wreszcie zakończyć wątek jej postaci. Dziś kobiety zdążyły się już pogodzić, a sam Malec ożenił się z Aleksandrą Prykowską.

Slajd 2 z 8

Angelina Jolie EA

Rex Features/East News

Angelina Jolie i romans z Jenny Shimizu

Pierwszym mężem aktorki był Johny Lee Miller. Gwiazda wyszła za niego w 1996 roku. Niedługo po tym wdała się w romans z aktorką i modelką, Jenny Shimizu. Jolie opowiadała później, że gdyby nie jej małżeństwo, ożeniłaby się z Jenny, była w niej bowiem bardzo zakochana. Ich związek trwał kilka lat.

Slajd 3 z 8

Dominika Chorosińska EA

Pawel Wodzynski/East News

Kryzys Dominiki Chorosińskiej i Michała Chorosińskiego

Dominika Chorosińska i jej mąż Michał mają szóstkę dzieci. Oboje nie ukrywają, że religia i wzorce katolickie są dla nich bardzo ważne. Nie zawsze jednak tak było: w przeszłości aktorka i posłanka wdała się w romans ze starszym od niej o 10 lat reżyserem. Jego owocem jest jej trzecie dziecko, syn Józef. Michał Chorosiński postanowił jednak wybaczyć żonie, a chłopca wychować jak swojego. Sama gwiazda opowiadała za to, że ich małżeństwo uratowały nauki siostry Faustyny.

Slajd 4 z 8

książę Karol EA

MICHAL ROZBICKI/East News

Książę Karol, księżna Diana i Camilla Parker Bowles

Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola było niezbyt udane z wielu powodów. Zakończyło się rozwodem w 1996 roku. Diana opowiadała w wywiadach o zdradach, jakich dopuścił się małżonek. Już wtedy angielska prasa informowała o niezwykle zażyłej relacji, łączącej syna królowej Elżbiety z Camillą Parker Bowles. Para wzięła zresztą ślub w 2005 roku.

Slajd 5 z 8

Zbigniew Zamachowski EA

TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson

Kiedy Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson poznali się, oboje byli jeszcze w związkach małżeńskich. Jej relacja rozpadła się w 2012 roku. Podczas rozwodu żona Zamachowskiego, Aleksandra Justa, z którą ten ma czwórkę dzieci, domagała się orzeczenia o winie z powodu zdrady męża. Ślub z Moniką odbył się w 2014 roku. Co ciekawe, kiedy w maju 2021 rozstał się z dziennikarką, ta w wywiadzie dla "Wprost" stwierdziła, że ją także zdradzał.

Slajd 6 z 8

Jude Law EA

SPLASH NEWS/EAST NEWS

Jude Law, Sienna Miller i niania

Miłość tej pary wydawała się niemal bajkowa. Dla Sienny aktor zostawił swoją poprzednią żonę Sadie Frost, matkę trójki jego dzieci. Zaręczyli się w 2004 roku, jednak już w 2005 aktor wdał się w romans z nianią swoich pociech. Wydał wtedy specjalne, publiczne oświadczenie, w którym przyznał się do zdrady i przeprosił Miller za swój czyn. Wrócili do siebie w 2009 roku, jednak i wtedy ich relacja przetrwała zaledwie kolejne 2 lata.

Slajd 7 z 8

Majka Jeżowska EA

TRICOLORS/East News

Majka Jeżowska, Janusz Koman i Krystyna Prońko

Krystyna Prońko poznała Janusza Komana w latach 70. Na początku lat 80. młodziutka wtedy Jeżowska została uczennicą i przyjaciółką znanej piosenkarki. Zgodnie z oficjalną wersją Prońko była wtedy świeżo po rozstaniu z Komanem, ale mówi się też o tym, że początkująca wokalistka odbiła męża swojej nauczycielce. To zakończyło przyjaźń dwóch artystek. Jeżowska poślubiła Komana, urodził się im syn Wojtek. Szybko jednak okazało się, że mężczyzna jest damskim bokserem. Po roku pobił ją tak, że trafiła do szpitala z wylewem krwi do strun głosowych. Prońko wyciągnęła wtedy rękę do dawnej koleżanki i wspierała podczas rozstania. A w 1986 roku nagrały razem piosenkę "On nie kochał nigdy żadnej z nas".

Slajd 8 z 8

Piotr Fronczewski EA

TRICOLORS/East News

Piotr Fronczewski i Joanna Pacuła

Piotr Fronczewski poznał Joannę Pacułę na planie serialu "07 zgłoś się". Aktor był już wtedy żonaty z Ewą, z którą miał dwie córeczki. O romansie tak pisał po latach w swojej autobiografii: "Stało się. Wydarzyło się zło. Tyle. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. [...] Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec". Gwiazdor chciał nawet dla kochanki zostawić żonę, jednak ta postanowiła walczyć o ich związek. Romans dobiegł końca, a Pacuła wyjechała leczyć złamane serce za granicą.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >