Swiatgwiazd.pl

Gwiazdy skazane przez sąd prawomocnymi wyrokami. Niewielu wie, czego się dopuściły

13 Maja 2022

Udostępnij:

fot. TRICOLORS / East News

Niektóre gwiazdy mają za sobą mroczną przeszłość. Mało kto wie, czego dopuściły się w przeszłości. Napaści, gwałty i morderstwa – tego nikt nie mógł się spodziewać.

Slajd 1 z 10

fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy skazane prawomocnymi wyrokami

Niewielu wie, że część gwiazd (tak polskich jak i zagranicznych) ma za sobą mroczną przeszłość. Przedstawiamy artystów i artystki, którzy mają na swoich kontach prawomocne wyroki sądów. Wśród nich znalazł się między innymi lider Ich Troje Michał Wiśniewski. (fot. TRICOLORS / East News)

Slajd 2 z 10

Dagmara Kaźmierska

Uwielbiana dziś "królowa życia" ma za sobą mroczną przeszłość. W 2005 roku prowadziła agencję towarzyską na Dolnym Śląsku, za co później trafiła do więzienia na 14 miesięcy, została bowiem skazana za działanie w grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. (fot. instagram.com/queen_of_life_77)

Slajd 3 z 10

Ewa Farna

Piosenkarkę skazano na dwa lata pozbawienia prawa jazdy oraz karę grzywny w wysokości 35 tysięcy koron czeskich po tym, jak w 2012 roku nietrzeźwa spowodowała wypadek bez udziału osób trzecich. W wydychanym powietrzu gwiazda miała około 1 promila alkoholu. (fot. instagram.com/ewa_farna93)

Slajd 4 z 10

Lindsay Lohan

Amerykańska piosenkarka, aktorka i modelka ma na swoim koncie nie tylko jedno przestępstwo. Za kratami siedziała między innymi za przemoc, kradzież oraz jazdę pod wpływem alkoholu. (fot. instagram.com/lindsaylohan)

Slajd 5 z 10

Mike Tyson

Pięściarz w 1992 roku został skazany na sześć lat więzienia za gwałt na 18-letniej Desiree Washington. Z więzienia wyszedł jednak już po 3,5 roku za dobre sprawowanie. (fot. Rex Features / East News)

Slajd 6 z 10

Jerzy Nasierowski

Polski aktor został skazany na 25 lat więzienia za współudział w morderstwie gosposi, Anny Wujek. Jednak zza krat wyszedł już po 9 latach, w 1983 roku, dzięki osobistemu wstawiennictwu pisarza Romana Bratnego, wkrótce został też ułaskawiony. (fot. Jerzy Nasierowski / Facebook)

Slajd 7 z 10

Snoop Dogg

Słynny raper jeszcze zanim zrobił wielką karierę, w wieku nastoletnim należał do gangu. W więzieniu odsiadywał wyrok za handel narkotykami i rozboje. (fot. Robyn Beck / AFP / East News)

Slajd 8 z 10

Doda

Gwiazda została ukarana karą grzywny w wysokości 5 tysięcy złotych w styczniu 2012 roku za obrazę uczuć religijnych. Chodziło o jej wypowiedź, w której nazwała autorów Biblii "naprutymi winem i palącymi jakieś zioła". (fot. instagram.com/dodaqueen)

Slajd 9 z 10

Paris Hilton

Celebrytka została skazana na 45 dni więzienia za jazdę bez uprawnień oraz z wyrokiem w zawieszeniu na koncie (za jazdę po pijanemu). Wyszła na wolność po 23 dniach odsiadki. (fot. Tim Regas / SplashNews.com / East News)

Slajd 10 z 10

Michał Wiśniewski

Lider Ich Troje w latach 90. został skazany na rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz 450 tysięcy zł kary za oszustwa finansowe, przez które naraził Telewizję Polską na straty. (fot. instagram.com/m_wisniewski1972)

kadr z pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2022

Największe skandale w historii Eurowizji. Część do dziś nie mieści się w głowie

Przedstawiamy największe skandale, jakie miały miejsce podczas trwania Konkursu Piosenki Eurowizji. Niektóre z nich wciąż odbijają się echem w mediach.

Zobacz nastepną galerię >