Swiatgwiazd.pl

Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazura? Za wnętrza domu odpowiada żona aktora, Edyta stawia na klasykę

5 Listopada 2022

Udostępnij:

fot.instagram.com/czarekpazura/instagram.com/edyta_pazura/

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tę mantrę zdaje się wyznawać coraz więcej gwiazd polskiego show-biznesu, które w mediach społecznościowych z radością pokazują zakamarki swoich czterech kątów. Do takich celebrytów zaliczają się Edyta i Cezary Pazura. Profile małżonków zapełnione są postami z rodzinnego miejsca, a trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić oko.

Slajd 1 z 8

fot.instagram.com/czarekpazura/

fot.instagram.com/czarekpazura/

Rodzinny zakątek

Edyta i Cezary Pazura od ponad dekady tworzą szczęśliwe małżeństwo, choć początek ich znajomości tworzył medialne kontrowersje. Aktor był już dwa razy żonaty, jednak to różnica wieku pomiędzy zakochanymi sprawiała, że poddawano pod wątpliwość ich relację. Choć między małżonkami jest ponad 20 lat różnicy, liczba im w niczym nie przeszkadza.

W mediach społecznościowych często można zauważyć posty z ich rodzinnego domu. Para postawiła na eleganckie wnętrza.

Slajd 2 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Wejście do domu

Edyta i Cezary Pazura już od pierwszych kroków zapewnili wizualne wrażenia swoim gościom. Małżeństwo zadbało, by wejście do domu było eleganckie i przestronne. Uwagę zwracają tutaj ciemne schody z poręczą i białe drzwi.

Sporo miejsca pozwala na udekorowanie obszaru według własnych upodobań lub obchodzonych świąt. Zazwyczaj jednak u podnóża schodów czuwają posążki, a na drzwiach wejściowych zawieszony jest ozdobny wieniec.

Slajd 3 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Biel i kamienne elementy

Duet w rodzinnym domu postawił na ponadczasową elegancję pod postacią jasnych kolorów. Przeważająca biel w pomieszczeniach nadaje im przejrzystości, która nie zanudza. Wszystko dzięki kamiennym wstawkom w ścianach, które kontrastują z jasnym tłem.

Jednym z bardziej rzucających się w oczy elementów jest ściana wykonana z białego kamienia. Rzadko spotykane rozwiązanie uatrakcyjnia wygląd całego pomieszczenia.

Slajd 4 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Pokój dziecięcy

Za wygląd wnętrz w dużym stopniu odpowiada Edyta Pazura. Jednym z jej projektów był pokój dziecięcy dla najmłodszej córki, Rity. W mediach społecznościowych pokazała efekt pracy nad pomieszczeniem, które robi wrażenie.

Na ścianach przeważa zielony kolor, który komponuje się z tym samym odcieniem mebli. Brązowe panele ocieplają przestrzeń, uwydatniając kontrast pomiędzy podłogą a ścianami. Dla Edyty Pazury było to idealne rozwiązanie. Warto zwrócić również uwagę na ilość zabawek znajdujących się w pokoju dziewczynki. Przy takim wyposażeniu 4-latka z pewnością ma masę zajęć każdego dnia.

Jest dokładnie tak, jak sobie to wyobraziłam… Drewno, podłoga w jodełkę, zieleń, kwiaty i piękna energia — pisała.

Slajd 5 z 8

fot.instagram.com/czarekpazura/

fot.instagram.com/czarekpazura/

Łazienka

Każdego poranka i wieczoru spędzamy mnóstwo czasu w łazience, by zadbać o własną higienę oraz poddać się przyjemnym domowym zabiegom. Edyta i Cezary Pazura chcieli, by w tym pomieszczeniu panował ład i elegancja.

Na jednym z postów widać fragmenty łazienki zachowane w odcieniach grafitu. Wyposażenie jest natomiast w jasnym brązie, co ociepla przestrzeń. Pomieszczenie wygląda przytulnie, jednak dzieci małżonków często z niechęcią się tam udają, choć może być to z przyczyny codziennych obowiązków.

Kiedy prosisz dziecko setny raz, aby umyło zęby… — pisał Cezary Pazura.

Slajd 6 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Kuchnia

To właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej spotykają się członkowie rodziny, by wspólnie porozmawiać przy posiłku. Edyta i Cezary Pazura postanowili przy jasnym wyposażeniu urozmaicić pomieszczenie o personalne pamiątki. Można więc zauważyć na ścianach rysunki dzieci.

Dodatkowo na ściennych półkach znajduje się wystawa ozdobnych talerzy. W takim pomieszczeniu małżonkowie spędzają radosne chwile, ale również mierzą się z przeciwnościami losu.

Slajd 7 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Sypialnia

Po całym dniu obowiązków każdy z nas liczy na chwilę relaksu w przytulnym łóżku. Edyta i Cezary Pazura mają w tej kwestii spore pole do popisu, ponieważ w ich sypialni można zauważyć ogromny materac do spania. Mebel z pewnością pomieści dwójkę osób, a można przypuszczać, że nawet cała rodzina dałaby radę usnąć w jednym łóżku.

Jedna ze ścian przyciąga uwagę z powodu użycia kamiennych wykończeń w kolorze przybrudzonej bieli. Małżonkowie postawili również na wyraziste dodatki. Wzrok przykuwa niebieski fotel oraz wieszak na ubrania w odcieniu ciemnego złota.

Slajd 8 z 8

fot.instagram.com/edyta_pazura/

fot.instagram.com/edyta_pazura/

Taras

Edyta Pazura w jednym z postów przyznała, że to właśnie nad tą przestrzenią pracowała najdłużej. Możliwość zrelaksowania się na świeżym powietrzu jest bardzo ważna, dlatego żona aktora skupiła się przede wszystkim na komforcie oraz przyjemnych widokach.

Na tarasie znajduje się komplet mebli, na których można się położyć i odpocząć od domowych obowiązków. W umilaniu czasu pomaga obecność licznych roślin. Edyta Pazura zdradziła, że przestrzeń robi największe wrażenie latem, gdy na roślinach pojawiają się kolorowe pąki.

Latem wszystkie kwiaty wystawiam na zewnątrz, dochodzą do siebie po zimie i ogrzewaniu. Moje letnie wieczory pachną surfiniami i maciejką — zachwalała.

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >