Swiatgwiazd.pl > Galerie > Jak mieszkają Zofia Zborowska i Andrzej Wrona? Wybrali nowoczesne, ale przytulne wnętrza
17.11.2022 11:17

Jak mieszkają Zofia Zborowska i Andrzej Wrona? Wybrali nowoczesne, ale przytulne wnętrza

Aktorka i siatkarz wzięli ślub w 2019 roku. 29 lipca 2021 roku parze urodziła się im córka Nadzieja. Rodzina mieszka razem w przytulnym, ale też eleganckim domu. Jak wyglądają wnętrza możemy podpatrzeć dzięki mediom społecznościowym, w których para relacjonuje swoją codzienność. Na wielu kadrach towarzyszy im uroczy piesek.

Dom Zofii Zborowskiej
instagram.com/zborowskazofia

Slajd 1 z 6

Zofia Zborowska

Salon domu utrzymany jest z kolei w stonowanych barwach. Uwagę zwracają dopasowane odcieniem ściany i wygodne sofy. Jedna z nich znajduje się przed dużym, panoramicznym telewizorem. Na ścianach znajdują się nowoczesne obrazy.

Slajd 2 z 6

Zofia Zborowska

Wnętrza, w jakich mieszka para z ich córeczką Nadzieją, robią spore wrażenie. Dopasowane kolorystycznie i stylistycznie, utrzymane w barwach ziemi, z bogactwem roślin doniczkowych. Szczególne wrażenie robi jednak piękna zielona kuchnia, której ściany zdobią kafelki w odcieniu butelkowym. Tutaj na zdjęciu z okazji współpracy z firmą Violife.

Slajd 3 z 6

Zofia Zborowska

Salon nie służy jedynie jako centrum medialnej rozrywki. To także miejsce, gdzie toczy się życie, a mała Nadzieja może w trakcie zabawy klockami oglądać swojego tatę na ekranie, kiedy ten właśnie gra w meczu siatkówki.

Slajd 4 z 6

Zofia Zborowska

Wspomniane wcześniej rośliny doniczkowe znajdują się wszędzie. Szczególnie dużo jest ich w kuchni. Część zwisa z sufitu w podwieszanych doniczkach, inne swobodnie pną się po kuchennych blatach. W pomieszczeniu jest też dużo światła dzięki połączeniu z częścią jadalnianą, w której znajdują się duże okna.

Slajd 5 z 6

Zofia Zborowska

Całe mieszkanie rozświetlają lampy sufitowe, dające miękkie, ciepłe światło. Uwagę zwracają też meble z naturalnego, ciemnego drewna oraz drewniane ramy okienne. W salonie rozczula huśtawka dla małej córeczki pary. Poza tym za dużymi oknami rozpościera się kojący widok na ogród. Wszystkie te detale można też podziwiać w klipie reklamowym, jaki powstał niedawno dla firmy Costa Coffee, nakręconym właśnie w mieszkaniu pary.

Slajd 6 z 6

Zofia Zborowska

Szare odcienie, słynące z uspokajającego wpływu, znajdują się nie tylko w salonie, ale i sypialni. Widać też, że tuż przy łóżku znajdowała się kołyska, przygotowana dla Nadziei, kiedy ta miała się urodzić. Najwyraźniej mebel spodobał się też innemu podopiecznemu.

Tagi: