Swiatgwiazd.pl

Jak mieszkają Zofia Zborowska i Andrzej Wrona? Wybrali nowoczesne, ale przytulne wnętrza

17 Listopada 2022

Udostępnij:

instagram.com/zborowskazofia

Aktorka i siatkarz wzięli ślub w 2019 roku. 29 lipca 2021 roku parze urodziła się im córka Nadzieja. Rodzina mieszka razem w przytulnym, ale też eleganckim domu. Jak wyglądają wnętrza możemy podpatrzeć dzięki mediom społecznościowym, w których para relacjonuje swoją codzienność. Na wielu kadrach towarzyszy im uroczy piesek.

Slajd 1 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Zielona kuchnia

Wnętrza, w jakich mieszka para z ich córeczką Nadzieją, robią spore wrażenie. Dopasowane kolorystycznie i stylistycznie, utrzymane w barwach ziemi, z bogactwem roślin doniczkowych. Szczególne wrażenie robi jednak piękna zielona kuchnia, której ściany zdobią kafelki w odcieniu butelkowym. Tutaj na zdjęciu z okazji współpracy z firmą Violife.

Slajd 2 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Salon w wyciszających szarościach

Salon domu utrzymany jest z kolei w stonowanych barwach. Uwagę zwracają dopasowane odcieniem ściany i wygodne sofy. Jedna z nich znajduje się przed dużym, panoramicznym telewizorem. Na ścianach znajdują się nowoczesne obrazy.

Slajd 3 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Salon jako centrum domu

Salon nie służy jedynie jako centrum medialnej rozrywki. To także miejsce, gdzie toczy się życie, a mała Nadzieja może w trakcie zabawy klockami oglądać swojego tatę na ekranie, kiedy ten właśnie gra w meczu siatkówki.

Slajd 4 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Zielone akcenty i dużo światła

Wspomniane wcześniej rośliny doniczkowe znajdują się wszędzie. Szczególnie dużo jest ich w kuchni. Część zwisa z sufitu w podwieszanych doniczkach, inne swobodnie pną się po kuchennych blatach. W pomieszczeniu jest też dużo światła dzięki połączeniu z częścią jadalnianą, w której znajdują się duże okna.

Slajd 5 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Rodzinne gniazdko

Szare odcienie, słynące z uspokajającego wpływu, znajdują się nie tylko w salonie, ale i sypialni. Widać też, że tuż przy łóżku znajdowała się kołyska, przygotowana dla Nadziei, kiedy ta miała się urodzić. Najwyraźniej mebel spodobał się też innemu podopiecznemu.

Slajd 6 z 6

Zofia Zborowska

instagram.com/zborowskazofia

Ciepłe światło i urocze dodatki

Całe mieszkanie rozświetlają lampy sufitowe, dające miękkie, ciepłe światło. Uwagę zwracają też meble z naturalnego, ciemnego drewna oraz drewniane ramy okienne. W salonie rozczula huśtawka dla małej córeczki pary. Poza tym za dużymi oknami rozpościera się kojący widok na ogród. Wszystkie te detale można też podziwiać w klipie reklamowym, jaki powstał niedawno dla firmy Costa Coffee, nakręconym właśnie w mieszkaniu pary.

fot. TRICOLORS/Jan Bielecki/East News

Te polskie gwiazdy wspierają (i wspierały) osoby LGBT+. Numer 10 to wielkie zaskoczenie

16 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji prezentujemy galerię polskich gwiazd, które otwarcie wspierały i dziś także wspierają środowisko LGBT+. Wiele z nich osobiście pojawiało się na marszach oraz paradach równości.

Zobacz nastepną galerię >