Swiatgwiazd.pl

Jak o urodę dbają polskie gwiazdy? Sposoby Kozidrak i Górniak zaskakują

28 Maja 2022

Udostępnij:

fot. instagram.com/beatakozidrak

Makijaż, starannie dobrane fryzury oraz olśniewające kreacje – wszystko to niezaprzeczalnie wpływa na wizerunek polskich gwiazd. W jaki sposób dbają one jednak o kondycję cery i włosów, a także swoje figury? Przedstawiamy kilka stosowanych przez nie patentów.

Slajd 1 z 6

fot. Pawel Wodzynski / East News

Justyna Steczkowska

Blisko 50-letnia wokalistka słynie z nieskazitelnej cery oraz idealnej figury. O swojej codziennej rutynie postanowiła opowiedzieć portalowi Kobieta. Przyznała, że każdego poranka wypija sok ze świeżych owoców oraz warzyw z dodatkiem naturalnej witaminy C. Włosy myje z kolei codziennie, najczęściej używając kosmetyków jednej z francuskich marek. Steczkowska ujawniła także, że po przebudzeniu przemywa twarz wodą micelarną lub srebrem koloidowym.poranku przemywam cerę wodą micelarną lub srebrem koloidalnym, następnie nakłada zaś intensywnie nawilżający krem, zawierający witaminę C i kwas hialuronowy. Justyna dodała także, że o ciało należy dbać każdego dnia, jednak bez pielęgnacji duszy i serca nawet najdroższe kosmetyki nie będą w stanie uczynić pięknym.

Slajd 2 z 6

fot. TRICOLORS / East News

Edyta Górniak

Artystka przyznała w rozmowie z redakcją serwisu Polki, że przynajmniej raz w miesiącu stara się chodzić do kosmetolożki, która dopasowuje zabiegi do jej potrzeb. Szczególną wagę przywiązuje zaś do skóry dłoni. Górniak dodała również, że lubi proste kosmetyki, na które nie trzeba wydawać kilku tysięcy. Pytana o najlepszy kosmetyk odrzekła zaś, że stawia na... wodę, sen i seks. Wokalistka zaznaczyła też, że dba o nawadnianie organizmu oraz odpowiednią dietę. Unika tym samym modyfikowanej oraz przetworzonej żywności, twierdząc, że "pożywienie musi odżywić krew oraz dotlenić mózg".

Slajd 3 z 6

fot. Andrzej Iwanczuk / Reporter

Krystyna Janda

Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek i reżyserek wyznała, że najważniejszy w trakcie jej pielęgnacji jest demakijaż, do którego używa przede wszystkim produktów olejowych. Równie istotne jest także wieloetapowe i niezwykle dokładne oczyszczanie twarzy, tak wieczorem, jak i rano. Janda dba jednocześnie o regularne nawilżanie kremami oraz maseczkami. Artystka dodała również, że nie rozstaje się z jednym z kremów marki, sygnowanej jej własnym nazwiskiem. Ten ma bowiem działać nawilżająco, odżywczo, a także liftingująco.

Slajd 4 z 6

fot. TRICOLORS / East News

Natasza Urbańska

Aktorka i wokalistka stawia między innymi na odpowiednie żywienie, każdy dzień zaczyna tym samym od jabłek z własnego sadu, które mają działać oczyszczająco. Stosuje także serum oraz krem na dzień, a także, niezależnie od pory roku, sięga po kosmetyki z wysokim filtrem w celu uniknięcia przebarwień. W rozmowie z magazynem "Show" Urbańska poruszyła także temat medycyny estetycznej. Przyznała, że sama oddaje się w ręce specjalistów, stosując między innymi mezoterapię, nigdy jednak nie zdecydowała się na wypełnienia. "Nie chcę się starzeć, ale też nie chcę wynaturzeń na mojej twarzy" – dodała.

Slajd 5 z 6

fot. Pawel Wodzynski / East News

Doda

Doda przyznała w jednej z instagramowych relacji, że stara się unikać kolorowych kosmetyków, co więcej – od paru lat unika makijażu na co dzień. Jak przyznała artystka, "brak make-upu to najlepszy kosmetyk dla cery". Dodała też, że po latach farbowania włosów postanowiła wrócić do naturalnego koloru, by móc zadbać o nie jak najlepiej. Wokalistka ujawniła również, że w pewnym momencie całkowicie zrezygnowała z wszelkiego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej, od paru lat pozostaje zaś wierna masażom powięziowym, których celem jest wygładzenie zmarszczek oraz wygładzenie cery.

Slajd 6 z 6

fot. TRICOLORS / East News

Beata Kozidrak

Wokalistka przyznała w rozmowie z "Faktem", że najważniejsza dla niej pozostaje umiejętność akceptowania mijającego czasu, młodość można jednak zatrzymać dzięki szczęściu. Dodała także, że najlepszym kosmetykiem jest... miłość. Dodała równocześnie, że na co dzień nie mam za wiele czasu na pielęgnowanie swojej urody, jednak za podstawę uznaje sen, a także kosmetyki, którym ufa od lat. Codziennie używa tym samym regenerującego kremu na noc. Kozidrak stwierdziła też, że kluczowy pozostają: odpowiedni szampon oraz odżywka do włosów, a także maska stosowana przynajmniej raz w tygodniu.

Małgorzata Foremniak, Anna Kalczyńska, Agata Młynarska

Polskie gwiazdy, które adoptowały dzieci. 7 nazwisk, niektóre bardzo zaskakują

Adopcja nie jest łatwym procesem. Często wiąże się z długimi, skomplikowanymi procedurami. Jest jednak szansą dla tych osób, które nie mogą mieć dzieci, na stworzenie dużej, szczęśliwej rodziny. Jest też oczywiście szansą dla samych dzieci. Wiele gwiazd decyduje się na nią, by swoje zasoby finansowe i możliwości móc przeznaczyć na poprawę losu wychowanków domów dziecka. Polskie sławy nie chwalą się tym tak chętnie, jak zagraniczne — wiele nazwisk może was zupełnie zaskoczyć.

Zobacz nastepną galerię >