Swiatgwiazd.pl

Klan rodziny Steczkowskich. Kto jest kim, kto wywołał skandal, kontrowersyjny związek rodziców Justyny

27 Września 2022

Udostępnij:

fot. Jacek Kurnikowski/ Akpa.pl

Justyna Steczkowska jest jedną z czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Podczas wieloletniej kariery zdołała wzbudzić wiele sensacji w mediach. Przyjrzyjmy się jej rodzinie, która również podbija pierwsze strony internetowych portali.

Slajd 1 z 6

fot. Jacek Kurnikowski/ Akpa.pl

fot. Jacek Kurnikowski/ Akpa.pl

Justyna Steczkowska

Piosenkarka przyszła na świat 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie, jako jedno z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich. Od małego miała związek z muzyką, a jej kariera nabrała tempa po udziale w pierwszej edycji programu "Szansa na sukces". O rodzinie piosenkarki media rozpisują się już od kilku lat. Skandale związane ze Steczkowskimi zaczęły się jeszcze przed narodzinami słynnej wokalistki.

Slajd 2 z 6

fot.instagram.com/justynasteczkowska/

fot.instagram.com/justynasteczkowska/

Rodzice Justyny Steczkowskiej - Danuta i Stanisław Steczkowscy

Historia miłosna rodziców piosenkarki okryta jest pewnym tabu. Szczegóły relacji ujawniła najstarsza córka małżeństwa, Agata, w książce "Steczkowscy. Miłość wbrew regule". Matka wokalistki po raz pierwszy spotkała przyszłego męża w kościele w małej wsi na Podkarpaciu. Kobieta była wtedy jedną z parafianek, natomiast mężczyzna, księdzem. Długo wahał się nad porzuceniem wiary, jednak ostatecznie miłość okazała się silniejsza. Dzieci pary musiały mierzyć się z konsekwencjami tego "zakazanego" uczucia.

Slajd 3 z 6

fot. Sławek, cropped from Steczkowska Justyna 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68901832/instagram.com/maciej_myszkovsky/

fot. Sławek, cropped from Steczkowska Justyna 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=68901832/instagram.com/maciej_myszkovsky/

Mąż Justyny Steczkowskiej - Maciej Myszkowski

Piosenkarka w 2000 roku poślubiła architekta, Macieja Myszkowskiego. Para szybko stała się ulubieńcami mediów, a ich życie prywatne ciekawiło miliony Polaków. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: Leona, Stanisława oraz Heleny. Sielskie życie napotkało przeszkody i w 2017 roku duet ogłosił separację. Justyna Steczkowska w rozmowie z "Vivą!" wyznała, że pomimo rozstania nadal mieszkała z mężczyzną w jednym domu. — Nie, nikt nie poszedł do swojej piaskownicy, ale musieliśmy sami nad sobą się pochylić. Nigdy nie mieszkaliśmy osobno — zapewniała. Być może właśnie to okazało się kluczem do sukcesu, ponieważ para przetrwała dawny kryzys.

Slajd 4 z 6

Kadr z Koncertu Fundacji Polsat 2022, youtube.com @ Polsat

Kadr z Koncertu Fundacji Polsat 2022, youtube.com @ Polsat

Syn Justyny Steczkowskiej - Leon Myszkowski

Najstarszy syn piosenkarki i architekta również cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Niedawno 22-latek rozpoczął muzyczną przygodę jako DJ. Swoimi umiejętnościami mógł pochwalić się podczas koncertu Justyny Steczkowskiej zorganizowanego przez fundację Polsat. Widać, że wokalistka mocno wspiera syna w dążeniu do spełnienia marzeń.

Slajd 5 z 6

fot.instagram.com/magdasteczkowska/

fot.instagram.com/magdasteczkowska/

Siostra Justyny Steczkowskiej - Magdalena Steczkowska

Wszystkie dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich zostały obdarowane muzycznymi talentami. Przy sławnej piosenkarce rozpoznawalność zyskała również jej siostra, Magdalena. Początkowo śpiewała w chórkach Justyny Steczkowskiej, ale szybko podążyła własną ścieżką. Nagrała kilka płyt, a także wystąpiła w programach telewizyjnych. We wrześniu 2001 roku związała się z perkusistą Piotrem Królikiem. Małżeństwo wychowuję trzy córki: Zofię, Michalinę oraz Antoninę.

Slajd 6 z 6

Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Bratanica Justyny Steczkowskiej - Kamila Steczkowska

Bratanica piosenkarki odnalazła wielką pasję na planach zdjęciowych filmów i seriali. Od dawna chciała zostać aktorką, jednak w tej branży trzeba sprostać wielu oczekiwaniom. Kamila Steczkowska postanowiła więc rozpocząć swoją przygodę od pracy jako asystentka reżysera. Dzięki wytrwałości może pochwalić się tytułami znanych produkcji takimi jak m.in.: "Ród smoka", "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore", czy "Szybcy i wściekli 10". Nadal wierzy w swoje marzenie i ma nadzieję kiedyś zabłysnąć na wielkim ekranie. — Zawsze miałam plecak ze sobą, w którym miałam CV. Chodziłam po Londynie i wiedziałam, że znajdę jakiś plan — wspominała Kamila Steczkowska na kanapie "Dzień Dobry TVN".

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >