Swiatgwiazd.pl

Lara Gessler pokazała córkę. Fani przecierają oczy na widok dziewczynki

5 Sierpnia 2022

Udostępnij:

Lara Gessler, fot. TRICOLORS/East News

Lara Gessler poznała prawnika Pawła Szeląga w 2019 roku. Spotkanie dotyczące porady prawnej przerodziło się w randkę, a już w kwietniu 2020 roku córka Magdy Gessler ogłosiła, że jest w ciąży. Mała Nena przyszła na świat w październiku, za kilka miesięcy będzie więc obchodzić drugie urodziny. Jej mama właśnie zachwyciła fanów wspólnymi zdjęciami z córeczką.

Slajd 1 z 4

Lara Gessler

Fot. instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler pokazała zdjęcie córki

Lara nie boi się pokazywać zdjęć swojej ukochanej córeczki. Mała Nena jest jej oczkiem w głowie. Obecnie Gessler i jej mąż oczekują już drugiego dziecka, tym razem ma urodzić się chłopiec. Nie oznacza to jednak, że uwaga rodziców chociażby odrobinę mniej skupia się na dziewczynce. Na Instagramie gwiazdy właśnie pojawiły się urocze wspólne fotografie. Lara i Nena mają na nich "matching outfits", czyli identyczne stroje.

Slajd 2 z 4

Lara Gessler

instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler i mała Nena

Lara zamieściła na Instagramie serię fotografii, na których widać, że mają z córeczką sukienki z tej samej kolekcji. Stroje zostały zaprojektowane przez Kornelię Rataj, która oferuje na swojej stronie projekty dla dzieci oraz kobiet. Model, który ma na sobie gwiazda, kosztuje 429 złotych. Wykonany jest wysokogatunkowego polskiego lnu.

Slajd 3 z 4

Lara Gessler z córką i mężem

instagram.com/lara_gessler; instagram.com/piotr.szelag

Lara i jej córeczka w letnich stylizacjach

Zdjęcia dwóch kobiet swojego życia robił Piotr Szeląg. Sam dumny mąż i ojciec zamieścił na swoim Instagramie urocze selfie z Larą, zdradzając przy okazji, że rodzina udała się na wczasy do Jastarni. Relaksują się w Domu Wypoczynkowym Helunia. Warto dodać, że stylizacje, jakie dla siebie i córki wybrała Gessler, są idealne na lato. Len jest materiałem naturalnym, oddychającym i pozwalającym czuć się swobodnie nawet przy wysokich temperaturach.

Slajd 4 z 4

Lara Gessler z mężem i córką

instagram.com/lara_gessler; instagram.com/piotr.szelag

Rodzina Lary Gessler

Rodzinne zdjęcia Lary Gessler z Piotrem Szelągiem i maleńką Neną są niesamowicie urocze. Bije z nich miłość i ciepło. Sama dziewczynka za każdym razem wzbudza ogromny entuzjazm internautów, którzy zauważają, że "nieład na głowie" ma po słynnej babci, Magdzie Gessler. Też zauważacie podobieństwo?

fot.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Gwiazda TVP wyjawiła, co działo się w jej domu. Za zamkniętymi drzwiami przeżywała dramat. "Łatwo nie było"

Branża filmowa stawia na piedestale często osoby, które początkowo nie myślały o zawodzie aktorskim. Agnieszka Włodarczyk była jedną z gwiazd, które w planach zdjęciowych odnalazła ucieczkę od rzeczywistości. Aktorka odważyła się opowiedzieć o trudnej sytuacji rodzinnej.

Zobacz nastepną galerię >