Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Mama Ewy z "Na Wspólnej" wyznała, że jest lesbijką. Nie ona jedna, o tych bohaterach mało kto już pamięta
26.01.2023 19:09

Mama Ewy z "Na Wspólnej" wyznała, że jest lesbijką. Nie ona jedna, o tych bohaterach mało kto już pamięta

W 3563. odcinku "Na Wspólnej" Irena, mama Ewy Hoffer, przyznała się córce, że jest w szczęśliwym związku z Felicją. Seniorki znalazły miłość i choć córka seniorki jest bardzo zaskoczona tymi wieściami, jej mąż Arek tłumaczy jej: "Zakochała się. Znowu jest szczęśliwa. Co za różnica, że z kobietą". Nie jest to jedyny wątek miłości homoseksualnej w polskich produkcjach. Przedstawiamy najciekawsze przykłady.

Mama Ewy z "Na Wspólnej" wyznała, że jest lesbijką
Robert Janowski, Elżbieta Gaertner, Bartłomiej Świderski

Slajd 1 z 8

Irena i Felicja w "Na Wspólnej"

"Ewuniu, jesteśmy z Felicją parą" mówi swojej córce Irena, grana przez Elżbietę Gaertner. Ewa (Ewa Gawryluk) początkowo nie może uwierzyć w to, co słyszy, i boi się, że jej matka nie wzięła leków. "Dziecko, ja próbuję ci powiedzieć, że kocham Felicję, a ona kocha mnie" słyszy w odpowiedzi. Parze seniorek bardzo kibicuje mąż Ewy, Arek, który próbuje oswoić małżonkę z tak niespodziewanymi informacjami. Wątek ten zapowiada się w serialu wyjątkowo emocjonalnie i wzruszająco. Irena jest bowiem chora na Alzheimera i boi się, jak wpłynie to na Felicję. Ta podkreśla, że należy się cieszyć tym, co mają teraz.

Slajd 2 z 8

Marek Probosz

Wątek homoseksualnego uczucia w "M jak miłość" był bardzo burzliwy. Grzegorz był zakochany po uszy w byłym mężu Małgosi (Joanna Koroniewska), Michale Łagodzie (w tej roli Paweł Okraska). Między innymi to przyczyniło się to rozpadu tamtego związku. Z czasem Małgosia zaprzyjaźniła się jednak z Grzegorzem.

Slajd 3 z 8

Sebastian (Bartłomiej Świderski)

Postać "znajomego geja" w tym serialu była co prawda pełna stereotypów, ale też ciepła i sympatyczna. Sebastian Lewicki był najbliższym przyjacielem tytułowej bohaterki, Magdy Miłowicz (Joanna Brodzik). Uzdolniony fotograf, który bardzo długo szukał miłości swojego życia, zjednał sobie serca widzów.

Slajd 4 z 8

Mikołaj Mellado (Robert Janowski)

Janowski wcielał się w serialu w postać muzyka Mikołaja Mellado. Bohater przez jakiś czas był narzeczonym Zosi, granej przez Małgorzatę Foremniak. Relacja ta była jednak przykrywką dla jego prawdziwej orientacji. Tak naprawdę zakochany był w Danielu, w jakiego wcielał się Jacek Borcuch.

Slajd 5 z 8

Natalia i Majka

Serial "Kontrola" zadebiutował w 2018 roku i szturmem podbił serca widzów. Fabuła skupia się na historii Natalii i Majki, które przypadkowo poznały się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, na którym Natalia pracuje jako funkcjonariuszka. Produkcja wyreżyserowana przez Nataszę Parzymies skupia się na miłości, która połączyła obie kobiety.

Slajd 6 z 8

Wojciech Mecwaldowski i Waldemar Błaszczyk

Twórcy serialu pokazali widzom prawdziwą komedię omyłek. Tomasz, grany przez Waldemara Błaszczyka, zakochuje się w Marcinie Wilku, gwiazdorze występującym w stacji jego ojca, telewizyjnego potentata. Niestety wkrótce Marcinowi przydarza się wypadek, w wyniku którego zapada w śpiączkę. Ojciec Tomasza szybko znajduje na jego miejsce dublera, łudząco podobnego do pierwowzoru. Tymczasem Tomek, nieświadom losu prawdziwego kochanka, dziwi się, że jego ukochany zaczyna go odtrącać.

Slajd 7 z 8

Władek i Maciek

Stippa wcielił się w serialu w postać Władka. Jego wątek był dosyć dramatyczny: rodzice bohatera długo nie mogli się pogodzić z tym, że ich syn jest gejem. Mężczyzna stworzył jednak szczęśliwy, stabilny i kochający się związek z Maćkiem (w tej roli Tomasz Mycan). W ich związku namieszała dopiero Sabina, która pojawiła się znienacka wraz z synem Władka, owocem jednej, spędzonej wspólnie nocy. Finalnie jednak bardzo przywiązał się do Kajtka.

Slajd 8 z 8

Ola i Klaudia

Ola i Klaudia oraz ich relacja w serialu "Na Wspólnej" odbiła się szerokim echem w mediach i wzbudziła ogrom emocji. Motyw ich miłości został przedstawiony w niezwykle romantyczny sposób. W odcinkach nie brakuje kadrów, w których kobiety czule okazują sobie miłość.

Tagi: