Swiatgwiazd.pl

Meghan Markle opuściła w nerwach spotkanie z córką Elżbiety II. Nigdy nie zapomni, co usłyszała

22 Sierpnia 2022

Udostępnij:

fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Pierwsze spotkanie Meghan Markle z księżniczką Anną nie należało do udanych. Według eksperta rodziny królewskiej córka Elżbiety II dość szybko wiedziała, że wybranka Harry'ego nie uniesie presji związanej z rodziną królewską. Po ich konfrontacji Meghan miała być oszołomiona.

Slajd 1 z 5

fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle miała ciężkie początki

Meghan Markle miała zrobić kiepskie pierwsze wrażenie na córce królowej Elżbiety II, księżniczce Annie. Po ich spotkaniu ta druga już dobrze wiedziała, że Markle nie zagrzeje w monarchii na długo. O wszystkim opowiedział ekspert ds. rodziny królewskiej, Neil Sean.

Slajd 2 z 5

fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Wybranka Harry'ego od początku wzbudza zamieszanie

Bycie częścią rodziny królewskiej wiąże się zarówno z wieloma przywilejami, jak i obowiązkami. Gdy Meghan Markle pojawiła się na dworze, natychmiast zaczęła rodzić kontrowersję i zamieszanie wśród mieszkańców pałacu Buckingham. Aby dopasować się do nowej roli, Amerykanka spotkała się z córką Elżbiety II.

Slajd 3 z 5

fot. Rex Features/East News

Markle spotkała się z córką Elżbiety II

Według Neila Seana zderzenie Meghan z księżniczką Anną nie miało dobrego zakończenia. Markle po usłyszeniu wyjaśnień córki Elżbiety II, miała wyjść ze spotkania oszołomiona. Przytłoczyć ją miały obowiązki związane z "pracą" w rodzinie królewskiej. - Anna próbowała wyjaśnić, że życie królewskie nie jest takie jak w Hollywood. Reprezentuj królową, rób to dobrze, a potem wracaj do domu i prowadź normalne życie - doniósł ekspert dla "New Idea".

Slajd 4 z 5

fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Księżniczka Anna nie dawała jej szans

Dla księżniczki Anny już od początku miało być jasne, że Meghan Markle nie poradzi sobie z presją rodziny królewskiej. Jest to bowiem ciężka praca, związana z określonymi obowiązkami. - Anna zawsze wiedziała, że ​​Meghan będzie miała bardzo krótki staż w monarchii. Nic dziwnego, że nigdy później nie spotkały się oko w oko. I, oczywiście, biorąc pod uwagę, że Harry i Meghan uciekli do Kalifornii w sekundzie, kiedy sytuacja się pogorszyła, Anna miała rację – jak zwykle! - stwierdził Neil Sean.

Slajd 5 z 5

fot. AFP/EAST NEWS

Meghan spotka się z królową Elżbietą II?

Obecnie Harry i Meghan przebywają w Stanach Zjednoczonych, jednak niedługo mają pojawić się w Wielkiej Brytanii. Prawdopodobnie uda im się spotkać z Elżbietą II w bardziej swobodnej atmosferze. Monarchini zaprosiła ich do letniej rezydencji w Szkocji, Balmoral. Istnieją jednak podejrzenia, że do spotkania nie dojdzie, gdyż Meghan może nie spodobać się tamtejsze towarzystwo łowieckie i wędkarskie.

Małgorzata Foremniak, Anna Kalczyńska, Agata Młynarska

Polskie gwiazdy, które adoptowały dzieci. 7 nazwisk, niektóre bardzo zaskakują

Adopcja nie jest łatwym procesem. Często wiąże się z długimi, skomplikowanymi procedurami. Jest jednak szansą dla tych osób, które nie mogą mieć dzieci, na stworzenie dużej, szczęśliwej rodziny. Jest też oczywiście szansą dla samych dzieci. Wiele gwiazd decyduje się na nią, by swoje zasoby finansowe i możliwości móc przeznaczyć na poprawę losu wychowanków domów dziecka. Polskie sławy nie chwalą się tym tak chętnie, jak zagraniczne — wiele nazwisk może was zupełnie zaskoczyć.

Zobacz nastepną galerię >