Swiatgwiazd.pl

Nie tylko Hyży. Te gwiazdy urodziły w ostatnich miesiącach, numer 6 ukrywała wszystko do końca

8 Lipca 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Maja Hyży, Ewa Farna, Aleksandra Domańska EA

Slajd 1 z 10

Maja Hyży EA

fot. Pawel Wodzynski / East News

Maja Hyży

Maja Hyży jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym na synów bliźniaków: Wiktora i Alexandra, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku. Po głośnym rozstaniu Maja związała się z Konradem Kozakiem. Para również doczekała się dwójki dzieci, a obie ciąże były głośno relacjonowane w mediach. Pierwszą pociechą pary jest Antonina, która urodziła się 10 lipca 2020 roku. Niedługo później gwiazda poinformowała o kolejnej ciąży. 7 lipca 2022 roku przyszła na świat Zofia.

Slajd 2 z 10

Jennifer Lawrence EA

fot. Jackie Brown / SplashNews.com / East News

Jennifer Lawrence

Amerykańska aktorka przez długi czas nie pokazywała się reporterom podczas oczekiwania na przyjście pierwszego dziecka. Jennifer Lawrence pokazała się z ciążowym brzuszkiem dopiero podczas premiery filmu Netflixa "Nie patrz w górę". 31-latka prezentowała krągłości w niesamowitej kreacji, a fani byli zachwyceni widokiem radosnej idolki. Aktorka doczekała się z mężem, dyrektorem galerii sztuki, Cookem Maroneyem. Para jest małżeństwem od 2019 roku. Płeć oraz imię dziecka jest nieznane opinii publicznej. Fani Jennifer Lawrence mają nadzieję, że macierzyństwo przyniesie jej wiele radości i już niedługo ponownie zobaczą ją na ekranie. Na ten moment chętnie powracają do takich dzieł jak m.in.: trylogia "Igrzysk Śmierci", "Pamiętnik pozytywnego myślenia" (za rolę w filmie otrzymała Oscara), serii "X-Men", "Mother!" oraz "Pasażerowie".

Slajd 3 z 10

Ewa Farna EA

fot. Pawel Wodzynski / East News

Ewa Farna

Polsko-czeska piosenkarka już od kilkunastu lat zachwyca naszą publiczność niesamowitą barwą głosu. Za przeboje takie jak m.in.: "Cicho", "EWAkuacja", "Na skróty", "Ciało" czy "Wszystko albo nic", wokalistka do dziś może cieszyć się popularnością wśród miłośników mocnych rytmów. Ewa Farna cieszy się powodzeniem również w życiu prywatnym za sprawą męża i ukochanych dzieci. Wokalistka w 2017 roku została żoną Martina Choboty, a po dwóch latach powitała pierwszego potomka, syna Artura. Gwiazda na początku marca 2022 roku urodziła córkę, Ellę.

Slajd 4 z 10

Kylie Jenner

fot. instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Jedna z członkiń najbardziej popularnego klanu show-biznesu w Stanach Zjednoczonych ostatnio ogłosiła, że na świat przyszło jej kolejne dziecko. 2 lutego bieżącego roku Kylie Jenner powitała razem z partnerem, Travise Scottem, syna Wolfa. Warto wspomnieć, że 4 lutego 2018 roku Kylie i Travis zabrali głos w sprawie swojego pierwszego dziecka. Wówczas, pisząc na portalach społecznościowych posty, wyjawili, że 1 lutego przyszła na świat ich pierwsza córka, której dali na imię Stormi.

Slajd 5 z 10

Anna Dereszowska

fot. instagram.com/dereszowska

Anna Dereszowska

Polska aktorka przy trzeciej ciąży bardzo długo pozostawała aktywna zawodowo, pracując na planach zdjęciowych. Kolejne dziecko oznaczało dla artystki pożegnanie się z dotychczasową harmonią, ale podkreśla, że z radością oczekiwała na nowego członka rodziny. W wywiadzie dla "Vivy!" wyznała, że posiadanie dzieci wpływa na postrzeganie świata, a także własnej wartości. — Posiadanie dzieci jest bardzo mobilizujące, by o siebie zadbać, by cieszyć się dobrym zdrowiem — mówi Anna Dereszowska. Aktorka niedawno urodziła rodzeństwo dla 14-letniej Leny oraz 7-letniego Maksymiliana. W 2021 roku na świat przyszedł drugi syn artystki, Aleksander.

Slajd 6 z 10

Aleksandra Domańska

fot. instagram.com/domanska_naprawde

Aleksandra Domańska

Polska aktorka niedawno powiadomiła o radosnym rozwiązaniu pierwszej ciąży. Artystka w wywiadach wspominała o emocjach, które towarzyszyły jej w momencie oczekiwania na upragnione dziecko. Wielokrotnie była zdana na obcowanie we własnym towarzystwie, co nauczyło ją wielu, nieznanych dotąd, prawd o samej sobie. Zarówno płeć jak i imię dziecka Aleksandry Domańskiej nie zostały jednak ujawnione przez długi czas, choć w mediach społecznościowych można zauważyć kilka zdjęć matki w otoczeniu ukochanego niemowlaka. Co ciekawe Ola zdecydowała się na imię neutralne płciowo. Swoje dziecko nazwała bowiem Ariel.

Slajd 7 z 10

Olga Frycz

fot. instagram.com/tojafrycz

Olga Frycz

Jako córka znanego aktora, Jana Frycza, talent miała we krwi i kwestią czasu było, gdy polska publiczność zapozna się z jej twórczością. Największą popularność zdobyła dzięki rolom w produkcjach takich jak m.in.: "M jak miłość", "Miłość na wybiegu", "Dom nad rozlewiskiem", "Twój Vincent" czy "Uwikłani". Prywatnie Olga Frycz od czterech lat cieszy się byciem mamą Heleny. W październiku zeszłego roku rodzina aktorki powiększyła się o kolejną pociechę, Zofię.

Slajd 8 z 10

Sara Chmiel

fot. instagram.com/sarachmiel

Sara Chmiel

Kompozytorka i piosenkarka od czterech lat jest żoną znanego producenta muzycznego znanego pod pseudonimem Gromee. Małżeństwo ostatnio powitało wspólnie trzecie dziecko, które urodziło się w niezwykle symboliczny dzień, Światowy Dzień DJ-a. Rodzice nadali maluchowi imię Henryk Aleksander. Para wspólnie wychowuje jeszcze dwójkę starszych dzieci: 4-letniego Franciszka oraz 2-letnią Helenę.

Slajd 9 z 10

Rihanna

fot. Liam Mendes, CC BY-SA 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0 / Wikimedia Commons

Rihanna

Zagraniczne media ostatnio zalały się szczęśliwą informacją na temat narodzin pierwszego dziecka barbadoskiej piosenkarki. Gwiazda jeszcze niedawno paradowała podczas publicznych uroczystości w seksownych strojach, uwydatniając okrągły brzuszek. Jak podaje prasa, Rihanna wraz z obecnym partnerem ASAP Rockym, powitała na świecie syna. Fani mają nadzieję, że pojawienie się niemowlaka natchnie piosenkarkę do stworzenia przebojów na miarę "Diamonds", "Only Girl", "Wild Thoughts", "Stay" czy "Can't Remember to Forget You", który nagrała w duecie z Shakirą.

Slajd 10 z 10

Zofia Zborowska

fot. instagram.com/zborowskazofia

Zofia Zborowska

Żona słynnego siatkarza od lat prowadzi popularny profil w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami urokami dnia codziennego. Podobnie było w przypadku ciąży i powitania na świecie pierwszej córki o nadzwyczajnym imieniu, Nadzieja. Aktorka wyznała, że oczekiwanie na narodziny dziecka były dla niej wyjątkowo trudnym czasem ze względu na zdiagnozowanie choroby nowotworowej skóry. Na szczęście z pomocą lekarzy zmiana została usunięta, a Zofia Zborowska ostatnio świętowała 35. urodziny w otoczeniu rodziny oraz przyjaciół.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >