Swiatgwiazd.pl

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

24 Marca 2022

Udostępnij:

Niebywałe, jak w młodości wyglądały gwiazdy "M jak miłość".

Slajd 1 z 5

East News

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Slajd 2 z 5

.

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek od przeszło 20 lat gra w serialu "M jak miłość" jako Piotra Zduńskiego, męża Kingi. W przeciwieństwie do serialowego brata, wiedzie spokojne, ułożone życie z ukochaną i dziećmi u boku.

Slajd 3 z 5

.

Anna Mucha

W serialu "M jak miłość" Anna Mucha wciela się w postać Magdy. Charyzmatyczna bohaterka z poczuciem humoru nie ma jednak szczęścia w miłości. Widzowie od lat jednak oglądają jej wątek z uwielbieniem.

Slajd 4 z 5

Kacper Kuszewski

Jeszcze do niedawna Kacper Kuszewski wcielał się w postać Marka Mostowiaka, syna Barbary i Lucjana. Jakiś czas temu zdecydował się jednak odejść z serialu. Zgodnie z fabułą, razem z ukochaną wyjechał za granicę.

Slajd 5 z 5

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zniknęła z serialu lata temu. Wcielała się w postać Hanki, żony Marka Mostowiaka. Bohaterka zmarła na skutek wypadku.

fot. Stefani Reynolds / AFP / East News

Najgłośniejsze oscarowe kreacje. Numer 2 przebija wszystko

Oscary to nie tylko nominacje oraz statuetki, ale i prawdziwa rewia mody. Przypominamy najgłośniejsze kreacje w historii filmowych nagród.

Zobacz nastepną galerię >