Swiatgwiazd.pl

Niecały rok temu wykryto u niej guza. Agnieszka Litwin z "Tańca z gwiazdami": "Do kołowrotka już nie wrócę"

30 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat

Slajd 1 z 3

Agnieszka Litwin

fot. instagram.com/agnieszkalitwin_official

Kariera Agnieszki Litwin

Agnieszka Litwin, związana z kabaretem Jurki, od lat zachwyca publikę swoim poczuciem humoru. Jej charyzma na scenie bawiła publikę, która ochoczo oglądała kolejne występy z udziałem artystki. Swój talent udowodniła również, wcielając się w jedną z głównych ról satyrycznego, improwizowanego serialu "Spadkobiercy". Agnieszka postanowiła podążać za marzeniami i nie omieszkała przyjąć propozycji udziału w programie "Taniec z Gwiazdami".

Slajd 2 z 3

Agnieszka Litwin

fot. instagram.com/agnieszkalitwin_official

Agnieszka Litwin uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"

29 sierpnia rozpoczęła się głośno zapowiadana 13. edycja "Tańca z Gwiazdami", w której udział bierze wiele ciekawych osobowości. Wśród nich pojawiła się również Agnieszka Litwin, która jak sama wyznała, marzyła o udziale w show. — Ja się absolutnie nad tym nie zastanawiałam, bo ja o tym marzyłam od wielu lat — powiedziała w rozmowie z reporterką serwisu Party. Agnieszka występuje na parkiecie, wykonując choreografię u boku Dominika Rudnickiego- Sipajło. W pierwszym odcinku zatańczyli charlestona. Ich choreografia została zatytułowana „Życie kabaretem jest”.

Slajd 3 z 3

Agnieszka Litwin w szpitalu

fot. instagram.com/agnieszkalitwin_official

Choroba nowotworowa kabaretowej artystki

We wrześniu ubiegłego roku Agnieszka Litwin poinformowała, że mierzy się z nowotworem. Trafiła do szpitala, gdzie walczyła o swoje zdrowie. Na szczęście wygrała z zagrażającą życiu chorobą i dziś przypomina kobietom o regularnych badaniach. Mimo choroby z przeszłości zdecydowała się na udział w tanecznym show, udowadniając tym samym swoją siłę i zaangażowanie w walce o marzenia. — Trochę żyłam w kołowrotku. Teraz z tego kołowrotka wyszłam i już do niego nie wrócę — skwitowała w rozmowie z Party.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >