Swiatgwiazd.pl

Odrażające, co wyprawiają gwiazdy. Numer 4 nakłada na twarz produkt przeznaczony dla zwierząt

4 Czerwca 2022

Udostępnij:

Marta Wierzbicka, fot. TRICOLORS/East News

Prawie wszyscy mamy różne dziwne zwyczaje lub przyzwyczajenia. Niektóre z nich, szczególnie te oparte na przesądach lub niesprawdzonych medycznie eksperymentach, mogą być szkodliwe dla zdrowia. Szczególnie przykre jest, kiedy potencjalnie niebezpieczne zwyczaje promują gwiazdy. Wybraliśmy te najbardziej obrzydliwe i absurdalne.

Slajd 1 z 8

Tom Cruise

SplashNews.com/East News

Tom Cruise

Znany aktor zasłynął w mediach w niejednej kontrowersyjnej sprawie. Jakby bycie członkiem sekty scjentologów to było za mało, okazuje się, że jednym z jego zabiegów pielęgnacyjnych jest nakładanie na twarz ptasich, a konkretnie słowiczych odchodów. Zabieg zwany "twarzą gejszy" (ze względu na kolor twarzy po nałożeniu substancji) miał być zresztą spopularyzowany przez samą Victorię Beckham.

Slajd 2 z 8

Megan Fox

Rex Features/East News

Megan Fox

Gwiazda przyznała się w jednym z wywiadów, że ma bardzo złe nawyki życiowe. Szczególnie jeden z nich jest bulwersujący. "Jestem okropna we współżyciu. Nie sprzątam. Moje ubrania lądują tam, gdzie je zdejmę. Zapominam spłukiwać toaletę". Doceniamy szczerość celebrytów, ale to już trochę za dużo.

Slajd 3 z 8

Kesha

SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Kesha

Piosenkarka przyznała w dokumencie "My Crazy Beautiful Life" (ang. "moje szalone, piękne życie"), że pije swój własny mocz w celach zdrowotnych. Przyznajemy, że rzeczywiście jest to szalone, choć nie widzimy w tym nic pięknego. Zwłaszcza że nie ma żadnych wiarygodnych badań naukowych, potwierdzających leczniczą skuteczność urynoterapii.

Slajd 4 z 8

Snooki

Rex Features/East News

Snooki

Gwiazda reality show stosuje najdziwniejszy peeling do twarzy ze wszystkich możliwych - a także bardzo niezdrowy dla skóry. Postanowiła bowiem w tym celu używać kociego żwirku. Tak, tego samego, który znajduje się w kuwecie. Zaznacza co prawda, że musi być czysty, co jest pewną ulgą - nie zmienia to faktu, że duże grudki oraz substancje w nim zawarte mogą poważnie zaszkodzić.

Slajd 5 z 8

Marta Wierzbicka

TRICOLORS/East News

Marta Wierzbicka

Aktorka wcielająca się w Olę Zimińską w serialu "Na Wspólnej" wyznała kiedyś w programie "Spanie z gwiazdami", że jest "uzależniona" od kostek rosołowych. W jej lodówce rzeczywiście znajdowało się ich całe mnóstwo. "Jem wszystko, co mi wpadnie w ręce. Jestem od dziecka uzależniona od jedzenia na surowo kostki rosołowej. Jakie to jest pyszne!" przyznała.

Slajd 6 z 8

Shah Rukh Khan

AFP/EAST NEWS

Shah Rukh Khan

Ikona indyjskiej popkultury ma nawyk, który nie może być dobry dla skóry oraz odpowiedniego odpoczynku całego ciała. W jednym z wywiadów wyznał: "Jak tylko założę dżinsy po kąpieli, zakładam buty i skarpetki. Nie zdejmuję ich, dopóki nie położę się do łóżka. Nigdy nie noszę kapci. Moje stopy powinny być zawsze zakryte. Czasami nawet kiedy leżę na łóżku, mam na sobie buty".

Slajd 7 z 8

Sandra Bullock

SplashNews.com/East News

Sandra Bullock

Kolejna gwiazda, która nakłada na twarz substancję, która nigdy nie powinna się na niej znaleźć. Aktorka stosuje krem na hemoroidy. Ma on pomagać jej pozbyć się opuchlizny wokół oczu. "Nie zdawałam sobie sprawy, że nakładanie maści na hemoroidy na twarz jest dopuszczalne w branży kosmetycznej" wyznała kiedyś. Powiedzmy to sobie jasno: substancje te zawierają tribenozyd, który rzeczywiście zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, ale skóra pod oczami jest niezwykle wrażliwa i podatna na alergie, a używanie nieprzeznaczonych do niej specyfików może wywołać nawet trwałe uszkodzenie skóry, zapalenie spojówek lub wypryski.

Slajd 8 z 8

Robert Pattinson

Rex Features/East News

Robert Pattinson

Aktor w przeszłości miał bardzo nieestetyczny zwyczaj niemycia włosów. Dzisiejszy Batman, znany też z roli Edwarda Cullena, spytany w wywiadzie, czy rzeczywiście nie mył włosów przez sześć tygodni, przyznał, że po prostu nie widzi sensu w tej czynności.

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >