Swiatgwiazd.pl

Przyjaźnie tych gwiazd rozpadły się z hukiem. Mało kto wiedział o parze numer 6

20 Czerwca 2022

Udostępnij:

fot. Instagram

W show-biznesie widzieliśmy wiele gwiazd, które trzymały się razem i uznawane były za przyjaciół. Wspólne pozowanie do zdjęć, wymiany uśmiechów i wyjazdy sugerowały, że łączą ich dobre relacje. Czas pokazał, że wiele celebryckich przyjaźni okazało się fiaskiem, a los poróżnił gwiazdy na zawsze. Oto gwiazdy, których koleżeństwo zakończyło się z hukiem.

Slajd 1 z 7

fot. Kinga Rusin i Hanna Lis, instagram.com/kingarusin/, instagram.com/hanna_lis/

fot. instagram.com/kingarusin, instagram.com/hanna_lis

Kinga Rusin i Hanna Lis

Kinga Rusin i Hanna Lis, wcześniej Smoktunowicz tworzyły zgrany duet. Panie niegdyś wspólnie pracowały dla stacji TVP i się przyjaźniły. Poróżnił ich mężczyzna, Tomasz Lis, który wówczas związany był z Kingą. Dziennikarz odszedł od ówczesnej partnerki i związał się z Hanną, co raz na zawsze zakończyło ich przyjaźń.

Slajd 2 z 7

fot. Doda i Maja Sablewska, instagram.com/dodaqueen/, instagram.com/sablewska/

fot. instagram.com/dodaqueen, instagram.com/sablewska

Doda i Maja Sablewska

Maja Sablewska swego czasu była menadżerką Dody. Gwiazdy przyjaźniły się i wspólnie brylowały na licznych wydarzeniach medialnych. Czas pokazał, że nie były sobie pisane, a ich konflikt odbił się szerokim echem w mediach. Panie wielokrotnie wypowiadały się zaś na swój temat.

Slajd 3 z 7

fot. Taylor Swift i Katy Perry, instagram.com/taylorswift/, instagram.com/katyperry/

fot. instagram.com/taylorswift, instagram.com/katyperry

Taylor Swift i Katy Perry

Taylor Swift i Katy Perry w podobnym czasie rozpoczęły karierę muzyczną. Przyjaźniły się, wspierały i wspólnie uczestniczyły w wielu eventach. Do czasu, kiedy na ich drodze pojawił się tancerz John Mayer, z którym obie się spotykały. Wydarzenie to ostatecznie pogrzebało przyjaźń wokalistek.

Slajd 4 z 7

fot. Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein-Kraśko, instagram.com/m_rozenek/, instagram.com/karolinaferenstein_krasko/

fot. instagram.com/m_rozenek, instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein-Kraśko

Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein-Kraśko tworzyły niegdyś parę świetnie dobranych przyjaciółek. Kiedy małżeństwo Karoliny i Piotra Krasko zaczęło wisieć na włosku, media zaczęły spekulować na temat jego rzekomego romansu z Małgorzatą. Informacje te nigdy nie zostały potwierdzone, jednak panie raz na zawsze zakończyły swoja znajomość.

Slajd 5 z 7

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

fot. David Shankbone, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8016772, Flickr, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=4576212 / Wikimedia Commons

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

Parker i Cattrall poznały i zaprzyjaźniły się na planie serialu "Seks w wielkim mieście", w którym to wcielały się w role najlepszych przyjaciółek. Po latach na jaw wyszło jednak, że praca na planie zamieniła dobre relacje w istną nienawiść. Według medialnych doniesień to właśnie wzajemna niechęć aktorek sprawiła, że Kim Cattrall nie zdecydowała się na wzięcie udziału w kontynuacji "Seksu..." – "I tak po prostu".

Slajd 6 z 7

fot. instagram.com/taannamucha, instagram.com/katarzynacichopek/

fot. instagram.com/taannamucha, instagram.com/katarzynacichopek

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek

Aktorki poznały się na planie serialu "M jak miłość", gdzie wcielały się w rolę najlepszych przyjaciółek – Magdy i Kingi. Relacja aktorek szybko przeniosła się poza plan, w pewnej chwili nastąpiło jednak jej ochłodzenie. Spekulacje dotyczące zakończenia wieloletniej znajomości postanowiła skomentować w jednym z wywiadów sama Cichopek, otwarcie przyznając, że nie przyjaźni się z Muchą.

Slajd 7 z 7

Madonna i Gwyneth Paltrow

fot. Chris Weger, CC BY-SA 2.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0, Georges Biard, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25593739 / Wikimedia Commons

Madonna i Gwyneth Paltrow

Madonna i Gwyneth zaprzyjaźniły się w Londynie, gdzie wokalistka przeprowadziła się dla ukochanego – Guya Ritchiego. Długoletnia znajomość zakończyła się jednak w chwili rozwodu Madonny z mężem, styl rozstania nie przypadł bowiem aktorce do gustu. Miała ona także oskarżyć ją o... atencyjność.

fot. TRICOLORS / East News

Uwielbiana polska artystka wzięła potajemny ślub? Do ostatniej chwili trzymała wszystko w sekrecie

Wiele gwiazd ceni swoją prywatność, a w szczególności chroni informacje związane z rodziną i najbliższymi. Jedna z najpopularniejszych artystek ostatnich lat również zdecydowała się zachować prywatność dla siebie. W sieci pojawiły się jedna informacje o tajemniczym ślubie, do którego miało dojść z dala od błysków fleszy.

Zobacz nastepną galerię >