Swiatgwiazd.pl

Są razem, ale rzadko się o nich mówi. Oto 5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat

8 Lipca 2022

Udostępnij:

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski, Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Największą uwagę mediów przyciągają skandale i burzliwe rozstania. Są jednak pary, które mogą pochwalić się wyjątkowo długim stażem, co jest równie ciekawe. Te gwiazdy są ze sobą od wielu lat, choć często nie wróżono im długiej wspólnej przyszłości.

Slajd 1 z 5

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski

TRICOLORS/East News

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski

W tym roku mija 40 lat od ślubu tej pary. Poznali się jeszcze na studiach, grając w spektaklu "Pokój dziecięcy" i od razu wpadli sobie w oko. Teraz mają już dorosłą córkę Zofię. Dopiero jej narodziny skłoniły ich do stanięcia na ślubnym kobiercu, ponieważ "małżeństwo nie było im potrzebne do szczęścia". Jak widać, uczucie było najważniejsze i pozwoliło im przezwyciężyć kryzysy, w tym finansowy, który był tak poważny, że Pręgowski rozważał samobójstwo, by żona i córka dostały po nim odszkodowanie. Obecnie od lat cieszą się dostatkiem i spokojnym życiem w domu na Kujawach.

Slajd 2 z 5

TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński

Poznali się, kiedy ona miała 14 lat, na przesłuchaniach do roli w filmie "Szaleństwa panny Ewy". Uczucie rozkwitło między nimi dopiero dekadę później. Sieńczyłło zobaczyła go w spektaklu "Wysocki", a później zagrali razem w filmie Krystyny Jandy "Na szkle malowane", który bardzo ich do siebie zbliżył. Parę dzieli spora różnica wieku, bo aż 16 lat. To jednak nigdy nie było dla nich przeszkodą. "Nie bałam się różnicy wieku. Wiedziałam, że to jest on, po prostu. Rodzice się oczywiście martwili, specjalnie dla naszych rodzin mieszkaliśmy razem przez dwa lata, żeby pokazać, że to jest świadomy wybór, a nie romans" wspominała po latach Justyna.

Slajd 3 z 5

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska

TRICOLORS/East News

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska

To kolejna para, która poznała się na studiach. Uczyli się razem w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Są razem już od przeszło 35 lat. Mają trójkę dzieci: Mateusza, Łukasza i Annę Marię. "Ja mam żonę piękną, inteligentną i cały czas mnie fascynuje. Jest mądra niesamowicie" opowiadał Cyrwus w wywiadach o ukochanej. "Postanowiliśmy być razem do końca i staramy się w tym wytrwać, mimo że mieliśmy wiele kryzysów. Zawsze udawało się nam je jednak przejść. Po prostu chcemy być razem" tłumaczyła z kolei Barełkowska.

Slajd 4 z 5

Leszek Lichota i Ilona Wrońska

Jan Bielecki/East News

Leszek Lichota i Ilona Wrońska

Ta para także poznała się na studiach, choć uczucie zapłonęło między nimi dopiero na planie serialu "Na Wspólnej", w którym oboje grali. Wrońska przyznaje, że chemia między nimi pojawiła się od razu, ale by się zakochać, najpierw musiała go dobrze poznać. Obecnie są razem już od 18 lat. Co ciekawe, para nie wzięła ślubu. "Uważam, że małżeństwo jest instytucją zbędną! Nie daje żadnej gwarancji. Przykład mój i Ilony pokazuje, że można szczęśliwie żyć bez urzędowych papierów" mówił o tym Lichota. Para doczekała się dwójki dzieci: Nataszy i Kajetana.

Slajd 5 z 5

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Ich związek był dosyć burzliwy, ale przetrwali kryzysy i są razem od 15 lat. Doczekali się też syna Filipa. Jednak kiedy się poznali w 2006 roku, Kopczyński był żonaty, a Patrycja nie zgadzała się na rolę "tej drugiej". Dała mu kosza, choć już wtedy walczyła z silnym uczuciem. Kiedy aktor rozwiódł się z partnerką, zabrał Markowską w podróż do Meksyku. Tam uczucie rozkwitło w pełni. Kiedy zaszła w ciążę, ukochany się jej oświadczył. "Jacek jest wspaniałym facetem! Zanim go poznałam, zakochiwałam się w tzw. niebieskich ptakach, ale na szczęście ojca dla dziecka wybrałam sobie absolutnie odpowiedzialnego. Mężczyznę na życie trzeba sobie wybrać nie tylko sercem, ale i rozumem" wyznała po latach.

fot. Pawel Wodzynski, TRICOLORS / East News

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Ujawniły przyczyny swoich decyzji

Choć rodzicielstwo dla wielu kobiet jest długo wyczekiwanym czasem w życiu, niektóre gwiazdy show-biznesu zdecydowały się na bezdzietność. Oto lista gwiazd, które nie chcą zostać rodzicami. Ich powody nie zawsze są oczywiste.

Zobacz nastepną galerię >