Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Są razem, ale rzadko się o nich mówi. Oto 5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat
08.07.2022 14:01

Są razem, ale rzadko się o nich mówi. Oto 5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat

Największą uwagę mediów przyciągają skandale i burzliwe rozstania. Są jednak pary, które mogą pochwalić się wyjątkowo długim stażem, co jest równie ciekawe. Te gwiazdy są ze sobą od wielu lat, choć często nie wróżono im długiej wspólnej przyszłości.

5 par, które ku zdumieniu fanów są ze sobą od lat
Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski, Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

Slajd 1 z 5

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski EA

W tym roku mija 40 lat od ślubu tej pary. Poznali się jeszcze na studiach, grając w spektaklu "Pokój dziecięcy" i od razu wpadli sobie w oko. Teraz mają już dorosłą córkę Zofię. Dopiero jej narodziny skłoniły ich do stanięcia na ślubnym kobiercu, ponieważ "małżeństwo nie było im potrzebne do szczęścia". Jak widać, uczucie było najważniejsze i pozwoliło im przezwyciężyć kryzysy, w tym finansowy, który był tak poważny, że Pręgowski rozważał samobójstwo, by żona i córka dostały po nim odszkodowanie. Obecnie od lat cieszą się dostatkiem i spokojnym życiem w domu na Kujawach.

Slajd 2 z 5

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska EA

To kolejna para, która poznała się na studiach. Uczyli się razem w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Są razem już od przeszło 35 lat. Mają trójkę dzieci: Mateusza, Łukasza i Annę Marię. "Ja mam żonę piękną, inteligentną i cały czas mnie fascynuje. Jest mądra niesamowicie" opowiadał Cyrwus w wywiadach o ukochanej. "Postanowiliśmy być razem do końca i staramy się w tym wytrwać, mimo że mieliśmy wiele kryzysów. Zawsze udawało się nam je jednak przejść. Po prostu chcemy być razem" tłumaczyła z kolei Barełkowska.

Slajd 3 z 5

Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński

Poznali się, kiedy ona miała 14 lat, na przesłuchaniach do roli w filmie "Szaleństwa panny Ewy". Uczucie rozkwitło między nimi dopiero dekadę później. Sieńczyłło zobaczyła go w spektaklu "Wysocki", a później zagrali razem w filmie Krystyny Jandy "Na szkle malowane", który bardzo ich do siebie zbliżył. Parę dzieli spora różnica wieku, bo aż 16 lat. To jednak nigdy nie było dla nich przeszkodą. "Nie bałam się różnicy wieku. Wiedziałam, że to jest on, po prostu. Rodzice się oczywiście martwili, specjalnie dla naszych rodzin mieszkaliśmy razem przez dwa lata, żeby pokazać, że to jest świadomy wybór, a nie romans" wspominała po latach Justyna.

Slajd 4 z 5

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński EA

Ich związek był dosyć burzliwy, ale przetrwali kryzysy i są razem od 15 lat. Doczekali się też syna Filipa. Jednak kiedy się poznali w 2006 roku, Kopczyński był żonaty, a Patrycja nie zgadzała się na rolę "tej drugiej". Dała mu kosza, choć już wtedy walczyła z silnym uczuciem. Kiedy aktor rozwiódł się z partnerką, zabrał Markowską w podróż do Meksyku. Tam uczucie rozkwitło w pełni. Kiedy zaszła w ciążę, ukochany się jej oświadczył. "Jacek jest wspaniałym facetem! Zanim go poznałam, zakochiwałam się w tzw. niebieskich ptakach, ale na szczęście ojca dla dziecka wybrałam sobie absolutnie odpowiedzialnego. Mężczyznę na życie trzeba sobie wybrać nie tylko sercem, ale i rozumem" wyznała po latach.

Slajd 5 z 5

Leszek Lichota i Ilona Wrońska EA

Ta para także poznała się na studiach, choć uczucie zapłonęło między nimi dopiero na planie serialu "Na Wspólnej", w którym oboje grali. Wrońska przyznaje, że chemia między nimi pojawiła się od razu, ale by się zakochać, najpierw musiała go dobrze poznać. Obecnie są razem już od 18 lat. Co ciekawe, para nie wzięła ślubu. "Uważam, że małżeństwo jest instytucją zbędną! Nie daje żadnej gwarancji. Przykład mój i Ilony pokazuje, że można szczęśliwie żyć bez urzędowych papierów" mówił o tym Lichota. Para doczekała się dwójki dzieci: Nataszy i Kajetana.

Tagi: