Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Stare zdjęcia sześciu znanych polskich par. Oni są szczęśliwi i zakochani od wielu lat
14.02.2023 14:17

Stare zdjęcia sześciu znanych polskich par. Oni są szczęśliwi i zakochani od wielu lat

Mimo że losy gwiazd w show-biznesie bywają przewrotne, wielu znanych celebrytów nie ulega presji i dzielnie stawia czoła przeciwnościom losu. Na polskiej scenie znane są pary, które mimo upływu lat wciąż są razem, a ich miłość rośnie w siłę. Oto stare zdjęcia polskich par, które niezmiennie od dawna są szczęśliwie zakochane.

polskie pary
fot. KAPiF

Slajd 1 z 6

Cezary i Katarzyna Żak

Cezary i Katarzyna Żak to popularna para aktorów ciesząca się długim stażem związku. Poznali się w czasie studiów, podczas obozu jeździeckiego. Między nimi szybko zaiskrzyło, a z decyzją o ślubie nie zwlekali długo. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1985 roku, kiedy oboje mieli wówczas niewiele ponad 20 lat. Trwają ze sobą do dziś. Owocem ich miłości są dwie córki.

Slajd 2 z 6

Grażyna i Adam Torbiccy

Grażyna Torbicka poznała swojego męża podczas przygotowań do kursu na prawo jazdy. Wówczas udała się na konieczne badania i otrzymała od lekarza skierowanie do kardiologa. Zgodnie z zaleceniami udała się do specjalisty. Okazał się nim Adam Torbicki. Na wizycie lekarskiej się nie skończyło. Są szczęśliwym małżeństwem od 1981 roku.

Slajd 3 z 6

Bogusław Linda, Lidia Popiel

Bogusław Linda i Lidia Popiel od ponad dwóch dekad tworzą szczęśliwe małżeństwo. Po raz pierwszy spotkali się na planie filmu "Kroll", który swoją premierę miał w 1991 roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu dopiero w 2000 roku. Doczekali się córki, która przyszła na świat rok po wydaniu filmu. Aktor ma jeszcze dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

Slajd 4 z 6

Artur Żmijewski i Paulina Petrykat

Artur Żmijewski jest jednym z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie aktorskiej. Od lat jego serce jest zajęte przez Paulinę, którą poznał jeszcze za czasów liceum. Sformalizowali swój związek w 1992 roku i doczekali się trójki pociech.

Slajd 5 z 6

Dorota Chotecka i Radosław Pazura

Dorota Chotecka i Radosław Pazura to jedna z najpopularniejszych aktorskich par. Oboje mogą poszczycić się pokaźną listą produkcji, w których wzięli udział. Regularnie pokazują się na wydarzeniach medialnych i publikują wspólne zdjęcia. Są małżeństwem od 2003 roku.

Slajd 6 z 6

Maria Winiarska, Wiktor Zborowski

Maria Winiarska, Wiktor Zborowski tworzą kolejne aktorskie małżeństwo. Doczekali się córek, które także spełniają się w branży medialnej. Tworzą jedną z najbardziej zgranych par. W 2021 roku świętowali 45. rocznicę ślubu, a pobrali się dopiero po kilku latach związku.

Tagi: