Swiatgwiazd.pl

Stylizacje Agaty Dudy, które mogą cię zaskoczyć. Niebywałe, co włożyła Pierwsza dama

24 Marca 2022

Udostępnij:

Wyjątkowe kreacje Agaty Dudy

Slajd 1 z 3

Kreacja Agaty Dudy

Agata Duda potrafi zadać szyku w każdej sytuacji. Jej kreacje zaskakują, zawsze jednak widać w nich klasę. W tym przypadku postawiła na pastelowe barwy, które sprawiają, że wygląda elegancko i przyjaźnie. Z jakiej okazji założyła tę kreację? "Na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano statuetki Lodołamacze 2021. Konkurs, który nagradza pracodawców wspierających aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, od lat odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta." - czytamy na Instagramie.

Slajd 2 z 3

Agata Duda i jej kwiecista suknia

Agata Duda lubuje się także w kolorowych sukienkach, które idealnie sprawdzają się w serii "Usłyszeć Dzieci". Jak możemy przeczytać na Instagramie Pierwszej damy, w tej właśnie kreacji pojawiła się w odcinku dotyczącym trudnego tematu - czyli uzależnień dzieci i młodzieży. W rozmowie uczestniczył prof. Mariusz Jędrzejko. Choć na sukience widnieje wiele kolorów, całość jest jednak bardziej stonowana i jak zawsze, elegancka.

Slajd 3 z 3

Agata Duda w zielonym kolorze, wygląda znakomicie

Oprócz wyważonego języka, którym posługuje się podczas prowadzenia "Usłyszeć Dzieci", Agata Duda, wykazuje umiejętność dopasowania kreacji. W jednym z odcinków postawiła na zielony kolor, który powszechnie kojarzony jest ze spokojem. "W ramach kontunuacji pierwszego tematu #UsłyszećDzieci pani dr Dorota Kleszczewska, Prezes Zarządu Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, odpowiada na pytania, które otrzymaliśmy od Państwa po pierwszym odcinku." - możemy przeczytać na Instagramie na temat odcinka, w którym Pierwsza dama zaprezentowała się w zieleni.

fot. Stefani Reynolds / AFP / East News

Najgłośniejsze oscarowe kreacje. Numer 2 przebija wszystko

Oscary to nie tylko nominacje oraz statuetki, ale i prawdziwa rewia mody. Przypominamy najgłośniejsze kreacje w historii filmowych nagród.

Zobacz nastepną galerię >