Swiatgwiazd.pl

Suknia ślubna a znak zodiaku. Propozycje dla wszystkich znaków

24 Marca 2022

Udostępnij:

Canva/LightFieldStudios

Jaka suknia ślubna pasuje do każdego znaku zodiaku? Przedstawiamy dwanaście przepięknych stylizacji, które idealnie odpowiadają temperamentowi każdemu ze znaków.

Slajd 1 z 12

Canva/freemixer

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

Baran ma ognisty temperament i ciągłą potrzebę zaskakiwania innych. Przedstawicielki tego znaku cechuje duża odwaga i pewność siebie, dlatego nie będą się bały założyć rozszerzanej tiulowej sukni z odkrytymi plecami. Ten znak wie, że im więcej, tym lepiej, dlatego nie rezygnuje on ze zdobień i pięknych wykończeń, ale dzięki wrodzonej klasie i elegancji potrafi z gracją połączyć to w jedną całość.

Slajd 2 z 12

AFP/EAST NEWS

BYK (20 kwietnia - 20 maja)

Piękna suknia, w jakiej zaprezentowała się w dniu ślub Pippa Middleton idealnie wpasowuje się w osobowość przedstawicielek znaku Byka. Koronkowe zdobienia i subtelne wykończenie idealnie kontrastują z brakiem dekoltu i wycięć na plecach. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w jednocześnie niezłomnej i wrażliwej naturze tego znaku zodiaku.

Slajd 3 z 12

Willi Schneider/REX Shutterstock/EAST NEWS

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)

Suknia wykończona koronkami i delikatnym dekoltem idealnie wpasuje się w osobowość przedstawicielek znaku Bliźniąt. Kreacja, jaką miała na sobie księżniczka Sofia, zachwyca swoją dziewczęcością i pięknymi zdobieniami.

Slajd 4 z 12

AFP/EAST NEWS

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Raki są wrażliwe, delikatne i uczuciowe. Sukienka, jaką miała na sobie księżniczka Charlene idealnie podkreśli ich kobiecość oraz wrodzoną grację i elegancję. W połączeniu z subtelnymi dodatkami daje to perfekcyjną stylizację ślubną dla kobiet spod tego wodnego znaku.

Slajd 5 z 12

Canva/Dmytro Buianskyi

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Lwy uwielbiają szokować, zadziwiać i skupiać na sobie uwagę wszystkich zgromadzonych. Zwłaszcza w tym wyjątkowym dniu muszą mieć pewność, że nikt nie skradnie im bycia w centrum zainteresowania. Ta suknia pozwoli im poczuć się jak gwiazda, a jednocześnie podkreśli ich kobiecość i elegancję.

Slajd 6 z 12

Canva/AnnaFurman

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Panny cenią sobie delikatność i elegancję. Lubią czuć się wyjątkowo, jednak nie dla nich są krzykliwe kreacje pełne pereł i wielu zdobień. Prosta suknia z szykownymi zdobieniami idealnie nada się dla nich na ten wyjątkowy dzień.

Slajd 7 z 12

Canva/KrisCole

WAGA (23 września - 22 października)

Wagi lubią błyszczeć i podkreślać swoją kobiecość. Tiulowy dół kreacji w połączeniu z kwiatowymi wykończeniami pozwoli im poczuć się jak dama i księżniczka jednocześnie. Taki zabieg nie umniejsza ich delikatności i wrodzonej gracji.

Slajd 8 z 12

Canva/DGLimages

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Skorpiony są tajemnicze i niesamowicie kobiece. Przedstawicielki tego znaku wiedzą, że podobają się mężczyznom. Nie potrzebują tiulu, pereł i cekinów, aby pokazać swoją siłę i elegancję. Ten znak zodiaku cechuje duża odwaga, dlatego nie boi się on podkreślić swojej figury kreacją w kształcie syrenki.

Slajd 9 z 12

Canva/SanneBerg

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec to najbardziej optymistyczny i radosny znak zodiaku. Tego dnia każda kobieta spod tego znaku potrzebuje sukni, która pozwoli jej zabłyszczeć, ale też czuć się komfortowo i bawić się na całego. Taka kreacja nie tylko urzeknie gości, ale też nie będzie ograniczać swobody panny młodej.

Slajd 10 z 12

REX/Shutterstock/EAST NEWS

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce jako przedstawiciele żywiołu ziemi są raczej praktyczne i dokładne. Cenią sobie prostotę i elegancję bardziej niż zwracające na siebie uwagę falbany i cekiny. Prosta suknia ślubna z delikatnymi wykończeniami idealnie podkreśli ich sylwetkę i osobowość.

Slajd 11 z 12

Canva/Gloria Agostina

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki lubią być w centrum uwagi. Ten znak zodiaku ma silną potrzebę bycia podziwianym i docenianym. Taka suknia nie tylko zapewni mu spojrzenia wszystkich zgromadzonych, ale też podkreśli wrodzoną kobiecość i odwagę, jaka cechuje przedstawicielki tego znaku.

Slajd 12 z 12

Tony Clark / Splash News/EAST NEWS

RYBY (19 luty - 20 marca)

Ryby lubią eleganckie wykończenia, delikatne zdobienia i subtelne dodatki. Kultowa sukienka, jaką miała na sobie Kate Moss, bez wątpienia sprawiłaby, że wszystkie przedstawicielki tego znaku poczułyby się tego dnia wyjątkowo.

fot. Stefani Reynolds / AFP / East News

Najgłośniejsze oscarowe kreacje. Numer 2 przebija wszystko

Oscary to nie tylko nominacje oraz statuetki, ale i prawdziwa rewia mody. Przypominamy najgłośniejsze kreacje w historii filmowych nagród.

Zobacz nastepną galerię >