Swiatgwiazd.pl

Tak kibicują polskie WAGs. Lewandowska zdecydowała się na długą podróż, większość została w kraju

22 Listopada 2022

Udostępnij:

fot. Pierre Teyssot / SplashNews.com/EAST NEWS

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na zorganizowanych w Katarze mistrzostwach świata. Wiemy, w jaki sposób polskie WAGs kibicowały swoimi ukochanym. Tylko niektóre zdecydowały się na daleką podróż.

Slajd 1 z 7

Anna Lewandowska, fot. IMAGO/Siu Lau/Imago Sport and News/East News

fot. IMAGO/Siu Lau/Imago Sport and News/East News

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest jedną z nielicznych polskich WAGs, które zdecydowały się osobiście kibicować swojemu ukochanemu w Katarze. Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko znana, dzięki swojemu partnerowi, ale ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe. Prywatnie wspólnie z mężem wychowuje dwie córki: Klarę i Laurę.

Slajd 2 z 7

Julia Bednarek

fot. Instagram/juuulencja

Julia Bednarek

Julia Bednarek jest żoną polskiego obrońcy Jana Bednarka. Zakochani doczekali się również córeczki, która wspólnie z mamą uwielbia kibicować tacie. Gwiazda właśnie podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy, jak razem z pociechą przygotowywały się na dzisiejszy mecz. Żona sportowca nie zdecydowała się jechać do Kataru, ale prosto z domu mocno trzyma kciuki za naszą reprezentację.

Slajd 3 z 7

Marta Glik, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Glik

Marta Glik jest nie tylko żoną polskiego "szefa obrony" Kamila Glika, ale też mamą jego dwóch córek: Victorii i Valentiny. Co ciekawe, para poznała się jeszcze w szkole podstawowej, sakramentalne tak powiedzieli sobie w 2011 roku. Kobieta mocno kibicowała mężowi podczas meczów reprezentacji na poprzednim mundialu w 2018 roku w Rosji. Tym razem także nie mogło jej zabraknąć u boku męża, co zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Slajd 4 z 7

Klaudia Kurek, fot. Instagram/klaudiaxkurek

fot. Instagram/klaudiaxkurek

Klaudia Kurek

Klaudia Kurek jest dziewczyną grającego we francuskim klubie Clermont Foot obrońcy Mateusza Wieteski. Para ogłosiła swój związek w lutym 2020 roku za pomocą pierwszego wspólnego zdjęcia na Instagramie. Jak wiadomo, dziewczyna nie udała się wraz ze swoim ukochanym do Kataru, jednak kibicowała polskiej reprezentacji z Polski.

Slajd 5 z 7

Marina Łuczenk-Szczęsna

fot. TRICOLORS/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna związała się z obecnym bramkarzem Arsenalu Londyn w 2014 roku. Jak mówi sam piłkarz, to on zobaczył gwiazdę w sieci i cudem zdobył jej numer, a ta dała się zaprosić na kolację. Obecnie para jest małżeństwem, wychowującym wspólnie synka Liama. Gwiazda, mimo że nie zdecydowała się na podróż do Kataru, nagrała specjalny mundialowy singiel, który ma dodać otuchy naszej reprezentacji.

Slajd 6 z 7

Claudia Kowalczyk, fot. Instagram/claudia.redheaded_babe

fot. Instagram/claudia.redheaded_babe

Claudia Kowalczyk

Claudia Kowalczyk jest dziewczyną Jakuba Kiwiora. Debiutujący na tym mundialu piłkarz może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, która zawodowo zajmuje się tańcem. Niewiele wiadomo na temat wybranki sportowca, oprócz tego, że ukończyła studia na kierunku Dietetyka i obecnie specjalizuje się w twerkingu. Claudia podobnie jak inne WAGs wspierała ukochanego i jego drużynę z Polski.

Slajd 7 z 7

Aleksandra Frankowska, fot. Instagram/olaa_frankowska

fot. Instagram/olaa_frankowska

Aleksandra Frankowska

Aleksandra Frankowska jest żoną polskiego zawodnika, grającego na pozycji pomocnika. Niestety, nie pojechała ona do Kataru, aby osobiście kibicować mężowi. Dziewczyna właśnie podzieliła się fotografią z domu, na której widzimy, jak w koszulce reprezentacji Polski wspiera swojego ukochanego.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Znaki zodiaku polskich piłkarzy - któremu dziś sprzyjają gwiazdy?

Już dziś (tj. 22 listopada) odbędzie się pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas mundialu w Katarze 2022. Nasi rodacy zmierzą się z reprezentacją Meksyku! Do godziny 17:00, o której rozpocznie się mecz, zostało jeszcze trochę czasu, dlatego warto sprawdzić, co dla polskich piłkarzy przyszykowały na ten dzień gwiazdy. Horoskop dla niektórych znaków okazał się dość zaskakujący.

Zobacz nastepną galerię >