Swiatgwiazd.pl > Galerie > Tak kibicują polskie WAGs. Lewandowska zdecydowała się na długą podróż, większość została w kraju
22.11.2022 22:19

Tak kibicują polskie WAGs. Lewandowska zdecydowała się na długą podróż, większość została w kraju

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski na zorganizowanych w Katarze mistrzostwach świata. Wiemy, w jaki sposób polskie WAGs kibicowały swoimi ukochanym. Tylko niektóre zdecydowały się na daleką podróż.

Anna Lewandowska
fot. Pierre Teyssot / SplashNews.com/EAST NEWS

Slajd 1 z 7

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest jedną z nielicznych polskich WAGs, które zdecydowały się osobiście kibicować swojemu ukochanemu w Katarze. Żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko znana, dzięki swojemu partnerowi, ale ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe. Prywatnie wspólnie z mężem wychowuje dwie córki: Klarę i Laurę.

Slajd 2 z 7

Marta Glik

Marta Glik jest nie tylko żoną polskiego "szefa obrony" Kamila Glika, ale też mamą jego dwóch córek: Victorii i Valentiny. Co ciekawe, para poznała się jeszcze w szkole podstawowej, sakramentalne tak powiedzieli sobie w 2011 roku. Kobieta mocno kibicowała mężowi podczas meczów reprezentacji na poprzednim mundialu w 2018 roku w Rosji. Tym razem także nie mogło jej zabraknąć u boku męża, co zrelacjonowała w mediach społecznościowych.

Slajd 3 z 7

Julia Bednarek

Julia Bednarek jest żoną polskiego obrońcy Jana Bednarka. Zakochani doczekali się również córeczki, która wspólnie z mamą uwielbia kibicować tacie. Gwiazda właśnie podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy, jak razem z pociechą przygotowywały się na dzisiejszy mecz. Żona sportowca nie zdecydowała się jechać do Kataru, ale prosto z domu mocno trzyma kciuki za naszą reprezentację.

Slajd 4 z 7

Marina Łuczenk-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna związała się z obecnym bramkarzem Arsenalu Londyn w 2014 roku. Jak mówi sam piłkarz, to on zobaczył gwiazdę w sieci i cudem zdobył jej numer, a ta dała się zaprosić na kolację. Obecnie para jest małżeństwem, wychowującym wspólnie synka Liama. Gwiazda, mimo że nie zdecydowała się na podróż do Kataru, nagrała specjalny mundialowy singiel, który ma dodać otuchy naszej reprezentacji.

Slajd 5 z 7

Aleksandra Frankowska

Aleksandra Frankowska jest żoną polskiego zawodnika, grającego na pozycji pomocnika. Niestety, nie pojechała ona do Kataru, aby osobiście kibicować mężowi. Dziewczyna właśnie podzieliła się fotografią z domu, na której widzimy, jak w koszulce reprezentacji Polski wspiera swojego ukochanego.

Slajd 6 z 7

Claudia Kowalczyk

Claudia Kowalczyk jest dziewczyną Jakuba Kiwiora. Debiutujący na tym mundialu piłkarz może liczyć na wsparcie swojej ukochanej, która zawodowo zajmuje się tańcem. Niewiele wiadomo na temat wybranki sportowca, oprócz tego, że ukończyła studia na kierunku Dietetyka i obecnie specjalizuje się w twerkingu. Claudia podobnie jak inne WAGs wspierała ukochanego i jego drużynę z Polski.

Slajd 7 z 7

Klaudia Kurek

Klaudia Kurek jest dziewczyną grającego we francuskim klubie Clermont Foot obrońcy Mateusza Wieteski. Para ogłosiła swój związek w lutym 2020 roku za pomocą pierwszego wspólnego zdjęcia na Instagramie. Jak wiadomo, dziewczyna nie udała się wraz ze swoim ukochanym do Kataru, jednak kibicowała polskiej reprezentacji z Polski.

Tagi: