Swiatgwiazd.pl

Tak wyglądają groby największych polskich gwiazd. Widok jednego z nich doprowadza do łez

24 Marca 2022

Udostępnij:

Tak wyglądają groby największych polskich gwiazd. Widok jednego z nich doprowadza do łez.

Slajd 1 z 5

Violetta Villas

Violetta Villas była największą polską artystką estradową, nietuzinkową osobowością sceniczną, a także wspaniałą aktorką filmową i teatralną. Odeszła 5 grudnia 2011 roku w wieku 73 lat. Jej grób mieści się na warszawskich Powązkach.

Slajd 2 z 5

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak był szanowanym producentem filmowym i przedsiębiorcą. Jego żoną była znana dziennikarka TVN, Agnieszka Woźniak-Starak. Producent utonął w jednym z jezior na Mazurach. Zmarł 18 sierpnia 2019 roku w wieku 39 lat. Jego grób mieści się cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

Slajd 3 z 5

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski był znakomitym polskim aktorem filmowym, serialowym i teatralnym. Grał m.in. w "Ranczu", a także był jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zmarł po długiej walce z chorobą 27 lutego 2020 roku w wieku w wieku 59 lat. Widok jego grobu mieszczącego się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie wyciska łzy. Wokół nagrobka ustawionych jest dziesiątki zniczy, pozostawionych przez krewnych, ale i fanów.

Slajd 4 z 5

Andrzej Strzelecki

Andrzej Strzelecki zmarł nagle 17 lipca 2020 roku w wieku 68 lat. Był cenionym aktorem teatralnym i filmowym, a także prezenterem telewizyjnym i satyrykiem. Do swoich ostatnich dni pozostawał aktywny zawodowo. Spoczął na warszawskich Powązkach.

Slajd 5 z 5

Emil Karewicz

Emil Karewicz był jednym z popularniejszych aktorów teatralnych i filmowych. Jego śmierć była dla Polaków ogromnym ciosem. Odszedł 18 marca 2020 roku w wieku 97 lat. Jego grób znajduje się na warszawskich Powązkach.

fot. Stefani Reynolds / AFP / East News

Najgłośniejsze oscarowe kreacje. Numer 2 przebija wszystko

Oscary to nie tylko nominacje oraz statuetki, ale i prawdziwa rewia mody. Przypominamy najgłośniejsze kreacje w historii filmowych nagród.

Zobacz nastepną galerię >